HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonda512 1. 8. 2011 12:05

No na druhou stranu.....co tak zásadního GB přináší? Kdo chtěl, má už dávno....já novou oficiální ani zkoušet nebudu a zkusim nějakou jinou ROM...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JAZZ MAN 2. 8. 2011 09:12

Tak a mám 2.3 ,moc věcí se teda vážně nezměnilo.Největší mínus celé aktualizace je to,že tam není nový sense 2.1,ale aspoň jsou z něho ty přetáčející se hodiny :-D
Nokia 6310i,HTC DESIRE X 4.1.2 unofficial sense 5,MOTOROLA International 3200(telefony)
PC-AMD Athlon 2 x3 450 ,8gb kingston hyper,Sapphire HD 7770,Asusu m5a97,seasonic 500w,windows 7 home premium 64-bit,SSD Crucial m4 120gb,hdd ezex western digital 1TB.
JAZZ MAN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sofair 4. 8. 2011 21:50

Čau lidi potřeboval bych se na něco zeptat... Mám desire z datartu ale simku u t-mobilu a u nich mám zablokovaný připojení na net tak bych se chtěl zeptat jestli se normálně můžu připojit na wi-fi jestli mi to nebudou ůčtovat protože se mi jednou podařilo připojit na ten jejich net a platil sem přes 3000 :D což bych byl nerad aby se mi stalo znovu.
sofair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 8. 2011 03:08

Wifi neplatíš
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 5. 8. 2011 20:54

Cafko.Scem kupit desire.Secko je na nom ok vyhovujuce pre moju potrebu,len jedna vec ma zaraza.Viete mi prosim poradit nejake riesenie hudobneho prehravaca?Ten ekvalizer mi urcite bude chybat.Da sa to vyriesit naistalovanim noveho prehravaca alebo nejakym inym sposobom?Velmi pekne dakujem za radu.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel-d 6. 8. 2011 17:03

Jiný přehrávač si stahneš z Android Marketu
karel-d
Junior

Odeslat příspěvekod sofair 9. 8. 2011 22:03

Cau lidi jak si muzu nastavit vlastni pisnicku na vyzvaneni
sofair
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 8. 2011 23:17

Můžeš to udělat třeba tak, že najedeš do hudebního přehrávače a na vybrané písničce podržíš déle prst a pak dáš použít jako vyzváněcí tón. Tohle tě netrkne? Zdá se mi to i docela logické, zkusit to takto...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 10. 8. 2011 11:12

Logicky bych to hledal v nastavení vyzvánění ;-)
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 8. 2011 11:25

O tom už raději vůbec nebudu mluvit ;-]

Není nad to, když má někdo telefon a ani si ho neproleze. Návod.. Škoda mluvit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 10. 8. 2011 13:05

Jsem "odkojen" Nokií a mám teda Nokiácké myšlení :-]
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xcookx 13. 8. 2011 12:47

Upgradoval jsem na 2.3.3 a telefon se trochu zrychlil,dobra je podpora sip primo v nastaveni.Uvidime jak to bude s baterkou nekdy je spotreba jen 2mA ale vetsinou je to kolem 50mA tak nevim jestli to neco nezere u stare 2.2 bylo furt kolem 4mA. :-(
E51 neni,N79 neni,SE W200i,zaloha 6210,Samsung s5230,HTC Desire,iPhone 4s
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mick8 13. 8. 2011 16:26

Nevíte, jak vypnout zmatovou odezvu při psaní sms atd? Už jsem vypnul hmatovou odezvu, ale stále mi to vibruje kdyžpíšu sms, v marketu atd... nevíte, jak to vypnout všechno?
Díky všem schopným diskuze!!!
Umění fotit není schopnost zachytit co vidím, nýbrž to co nevidíme :-)
mick8
Junior

Odeslat příspěvekod Biker65 14. 8. 2011 16:17

seterwohipikule píše:Můžeš to udělat třeba tak, že najedeš do hudebního přehrávače a na vybrané písničce podržíš déle prst a pak dáš použít jako vyzváněcí tón. Tohle tě netrkne? Zdá se mi to i docela logické, zkusit to takto...

Já když podržím déle prst na určité skladbě, tak mám možnost....přehrát, přidat do seznamu stop anebo odstranit. Takže tvá rada je na nic.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod karel-d 14. 8. 2011 17:02

Otevři si písničku (jako bys ji přehrával), dej menu a Nastavit jako vyzváněcí tón
karel-d
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků