HTC Snap - QWERTY WM

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Slawall 29. 4. 2010 17:39

Koupil jsem tenhle zajímavý telefon s Windows mobile 6.5. Ještě ho sice nemám doma, ale zajímaly by mě nějaé aplikace, "bez kterých bych nemohl fungovat". Windows mobile mám poprvé, přecházím z E52. Mohli by jste mi zde prosím napsat nějaké základní info k WM, jak instalovat aplikace (jeslti je na to speciální postup nebo jen otevřít instalačku)...apod...díky.

Obrázek
Obrázek
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pajjoun 1. 5. 2010 11:36

Já mam win 6.1, takže si nejsem jistej, jestli to v 6.5 vyladili, ale jako základ považuju group SMS - můžeš zadat víc příjemců. To se hodí hlavně o svátky. Potom si sežeň lepší video přehrávač. Ideálně jich tam hoď víc, každej vyniká v něčem jinym. Mě hodně pomohli fan stránky, kde bylo hodně aplikací, který měli správný rozlišení a byly ozkoušený s mým hardwarem.

Instalace se provádí jenom kliknutim na instalačku. U pár aplikací musíš instalovat přes PC, to poznáš.
TS
Pajjoun
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 21. 5. 2010 13:13

Samozřejmě web prohlížeče Opera Mini 5 beta a pokud chceš nějakou stránku s Javou, tak Skyfire. Pro čištění systému SKTools, pro luxusní ovládání mobilu z PC pak MyMobiler. Správce souborů Total Commander je nutnost, už jenom kvůli možnosti posílat soubory přes Bluetooth, což ten vestavěný neumí. Z Marketu si určitě stáhni prográmek Reboot Now! pro snadný restart zařízení. Pokud chceš mít jeden program pro IM, jako např. ICQ, AIM, MSN, Facebook chat, GTalk, nainstaluj si Palringo. No a pak třeba Weather Watcher pro detailní předpověď počasí. Pro úpravu samotného systému potom cHome Configurator -> detaily najdeš na XDA Developers. To je pro uživatele WM zařízení klíčová záležitost.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 5. 2010 15:16

takhle jsem si to představoval. Díky ;-) Jen takový detail, i v normálním průzkumníku mi jdou odesílat soubory přes BT. (WM 6.5)

// Fíla: diskuze promazána, odstraněn OT
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Mírně pokročilý