T-Mobile Vairy Text (Alcatel OT-800/One Touch Tribe)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wlashack 1. 3. 2010 15:46

Rozhodl jsem se založit téma k telefonu, který by u nás měl co nevidět začít prodávat T-Mobile, pod svým názvem "Vairy Touch" pro volný trh je však znám jako Alcatel One Touch Tribe T-800.
Jedná se o QWERTY telefon s víceméně základními funkcemi, slušnou výdrží baterie (pro Alcately typické) a přístupem k sociálním sítím Facebook, MySpace, GTalk, Flickr, ICQ a MSN.

Ve výbavě nebude chybět MP3 přehrávač s podporou karet microSD, standardní miniUSB konektor pro dobíjení a (bohužel) i pro připojení sluchátek, momentkový 2 megapixelový fotoaparát bez AF a další paletu standardních funkcí (kalendář, budíky, převodník atp).

Odkaz zběžné představení na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=012dYzBemtU
Odkaz na katalog mobiů: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/t-mobile-vairy-text/sc-63-c-1-ci-20076/default.aspx

Osobně si na tento telefon brousím zuby nejen jako bývalý fanoušek Alcatelu (ikdyž je to už spíš TCL), ale hlavně proto, že se jedná o takové "Blackberry pro nenáročné" a za svou plánovanou cenu kolem 2100 Kč toho nabídne si myslím dost.
Naposledy upravil Fíla dne 9. 6. 2010 16:42, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frki 3. 3. 2010 19:21

Taky jsem na něj koukal...chci si pořídit BB 8520, ale momentálně nemám 6000 :( je i docela peknej, ale bojim se kvality a taky mi vadí, že nemá WiFi... :-| ale jako nouzovka, nez si nasetrim na BB je dobry...Nemá s ním někdo zkušenosti? ;-)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wlashack 3. 3. 2010 21:14

OK, ale je potřeba si uvědomit, kolik tento telefon stojí, za 2.0 k chceš WiFi. Jistý člověk v diskuzi psal, že má jeho nebrandovanou variantu (Alcatel OT-800) a kvalitu zpracování si rozhodně nestěžoval. Zatím na prodejnách není, ani na e-shopu, ale brousím si na něj zuby.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frki 4. 3. 2010 18:51

Jo, to je mi jasný, je za skvělý prachy ;-) ale klidně bych si 2000 připlatil za Wifi :-D :roll: :-D
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wlashack 18. 3. 2010 18:05

Dnes se oficiálně objevil na webu T-Mobile za předeslaných 2.099 Kč, doufám, že první zkušenosti na sebr nenechají dlouho čekat.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikythc 21. 3. 2010 10:27

Od soboty ho mám a jsem nadšen....za ty peníze luxus...4018bodů + 1Kč...
mikythc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy84 21. 3. 2010 11:40

Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy půjde do volného prodeje Alcatel OT Tribe T-800?
A za kolik se bude prodávat ve volném prodeji?
Jde mi o to logo T-Mobilu, radsi tam budu mit napsáno Alcatel a můžu si vybrat v barvě.
Děkuji za odpověď.
freddy84
Junior

Odeslat příspěvekod mikythc 21. 3. 2010 15:16

no myslim,že Alcatel OT Tribe v prodeji jinde než u T-mobile nebude.....to už by se asi prodávál, je v ČR nějaký dovozce pro Alcatel??
Naposledy upravil Fíla dne 21. 3. 2010 19:33, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek!
mikythc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenekk22 21. 3. 2010 16:40

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti, jestli T-Mobile stále blokuje Twist sady nebo dává ke všem odblokovací kartičky? Pokud bych chtěl v tomto telefonu užít simku jiného operátora.
Díky
Zdenekk22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wlashack 21. 3. 2010 20:01

Alcatel OT Tribe ve volném prodeji u nás nekoupíte. Alcatel se na konci 90let z ČR stáhl. Jedině od nějakého šedého dovozce, oficiálně ne. O blokaci Twistu bych se taky rád něco dozvěděl, osobně myslím, že blokované nejsou.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 21. 3. 2010 20:24

Telefony se už několik let neblokují a to jak ve volném prodeji, tak v TWIS sadě. Oni vlastně ani žádné TWIST sady nejsou. Sice se píše o sadě, ale ve skutečnosti se jedná o samotný telefon a SIM kartu.
Dneska jsem se byl na tento telefon podívat, za ty mince nevypadá vůbec zle.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikythc 22. 3. 2010 11:15

Par postrehu po kratkem pouzivani telefonu.Telefon padne dobre do ruky, diky zadnimu krytu se v ruce neklouze. Bocni kolecko pro pohyb me prijemne prekvapilo, ale pro muj palec by mohlo jeste trochu vic vystupovat z boku telefonu.Pri hovoru se mi zda repracek celkem tichej, ale vyzvaneni dokaze byt dosti hlasite. Budik ma vice moznosti nastaveni (jednou, po dnech-daji se nastavit jednotlive dny), u budiku se da pouzit pohybovy senzor - pri otoceni budik prestane vyzvanet, to same pri prichozim hovoru.

Dalsi dulezity postreh! Vypada to, ze telefon nezvlada multitasking v jave, pokud mam spustenou Operu mini, tak neni mozne spustit instant messenger.
Naposledy upravil Fíla dne 22. 3. 2010 13:55, celkově upraveno 1
Důvod: edituj příspěvky tlačítkem UPRAVIT!
mikythc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 3. 2010 16:30

Mně se fakt líbí, po delší odmlce by to byl po OT Max další Alcatel :-D akorát se nepřenesu přes chybějící 3G. Udělat o něco dražší a lehce vybavenější verzi a budu uvažovat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wlashack 23. 3. 2010 20:24

Po jednodenní zkušenosti absolutní spokojenost. Dotazy? Ptejte se.
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 3. 2010 16:43

Mám Alcatela taky na pár dní zapůjčeného. Zatím je mi sympatický - je krásně pevný, padne do ruky. Jen na té klávesnici zatím neumím moc psát, to se snad časem srovná.

U toho psaní se mi jen zatím moc nelíbí, že nezačíná velkým písmenem. Sice chápu, že se Alcatel chlubí, že umí psát i malá písmena, ale na začátcích vět by režim Abc mohl naskakovat automaticky. :-] Tak to je nejranější dojem.
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků