Čínský mobil M002 (obecná diskuze)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 01:47

Hunda:To je jasny to je uplne neco jineho redukce a slucahtak od vyrobi...me ani stary mobily nezaznamenaly redukce vetsinou.A zkousel jsi pripojit do jacku sluchata jetsli to bude hrat?
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 01:49

hunda píše:Pár chybiček, na které jsem narazi:
V Opeře se mi často stává, že se mi sama vymaže historie procházení. Seznam zadaných adres naštěstí zůstává.
Pokud při spuštěné Opeře stisknu tlačítko (to jediné, které je zepředu telefonu), někdy se mě to zeptá na minimize a někdy ne. Nepoznal jsem příčinu, tak to bude asi na náhodě. Bohužel se mi to stalo, když jsem něco hledal v telefonu při psaní příspěvku do téhle diskuse.
Trochu mě mrzí, že telefon neumožňuje kopírování textu. Je to jedna ze základních funkcí. Tedy alespoň já jsem to nenašel.

S tim kopirovanim nevim no..ale ja nemam s operou minimalni problemy a u vsech aplikaci se me zepta na minimalizaci pri stisknuti tlacitka:)
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod windows007 16. 1. 2010 03:19

nasel sem na internetu nejaky touch hry pro rozliseni 240x320 (tusim) jsou tedy urceny na LG...pokud by mel nekdo zajem,tak mu poslu odkaz a muze vyzkouset ;-)
Opravdový skinhead není rasista, bez jamajské kultury by skinheads neexistovali, byla to jejich kultura spojená s britskou pracující třídou, která je vytvořila...:o)
windows007
Junior

Odeslat příspěvekod doding 16. 1. 2010 10:16

čau lidi, tak to zkouším a potřeboval bych se zeptat, na kolik vám ukazuje síla wifi, já i u vysílače nemám víc jak 2 čárky, předpokládám někde chybu, tím pádem se téměř nemůžu připojit k internetu, možná je to někde v nastavení - mám nezabezpečenou síť na linksys, mohl by mi někdo dát nastavení wifi a odpovědět na sílu wifi?
doding
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 10:24

Doding: Ja mam zabeezpecenou sit na WPA-PSK pres Asus...vysilac mam jen pres stenu a taky mam 3/5 -4/5 trosku to kolisa .....ale internet mi jede v pohode..a kdyz si sednu do pokoje k nemu tak mam plnych 5/5..takze chyba je bud tedy v nastanveni nebo ve vysilaci samotnem

Windows007: tak sem s tim odkazem...proc vahas:)
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod windows007 16. 1. 2010 10:50

Opravdový skinhead není rasista, bez jamajské kultury by skinheads neexistovali, byla to jejich kultura spojená s britskou pracující třídou, která je vytvořila...:o)
windows007
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 11:04

Docela slusny odkaz ale dost her z toho se nerozhede:)
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod windows007 16. 1. 2010 11:07

Podfuck72 píše:Diky nasel jsme si 1 new hru co jeste v kompu nemam a ta mi jeste nejede:D

tak sem to skusil..xD...takze ty hry nejdou ?
windows007
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 11:08

Ale jo jdou ale ne vsechny:)
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 12:50

Nevim jestli to bude obev nebo to vite uz chlapy ale dneska jsme prisel konecen na to jak se prihlasit na wi-fi...abych pokazdy nemusel vkldat heslo a staci jen kliknout na predem nastaveny profil site a uz jsme tam:)
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod umbro44 16. 1. 2010 15:19

nešla bi ta televize nejak prekopat na digital je to skoda kdys to za chvíli nepojede
umbro44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mark ll 16. 1. 2010 15:36

No jasan stačí přehodit červenej drát s tím bílým a místo analogu máš digitál :twisted:
Bojím se, že to tak jednoduché nebude, jedině jí napojit na setup box :-) ale na to zase nemá mobil vstup a bůhví jestli by to fungovalo.
Mark ll
Junior

Odeslat příspěvekod windows007 16. 1. 2010 15:55

umbro44 píše:nešla bi ta televize nejak prekopat na digital je to skoda kdys to za chvíli nepojede

neverim tomu ze to pude...
windows007
Junior

Odeslat příspěvekod Podfuck72 16. 1. 2010 16:54

To vite ze to nepujde ale uz se mobily s digitalem delaji ale ta cena:D
Podfuck72
Junior

Odeslat příspěvekod Mářin 16. 1. 2010 17:42

Dobrý den chtěl jsem se zeptat měl bych zájem o tento mobil a chtěl bych vědět, kde se sá koupit zatím jsem našel na aukru. Napište kdyžtak nějaký další adresy kde se dá sehnat díky.
Mářin
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka