Čínský mobil M002 (obecná diskuze)

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wochmelka 21. 11. 2009 12:14

Nemáte někdo zkušenost s mobilem M002 , hledám někoho pro vymenu zkusenosti , :-)
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 20:33, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
wochmelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wochmelka 21. 11. 2009 17:03

wochmelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peknevysoko 22. 11. 2009 01:37

Mám ho obědnaný, takže zhruba za týden bychom mohli prokonzultovat připadné poznatky a zkušenosti......stopro se ozvu a těším se !!!
A nebo tadyk je taky ___http://www.aukro.cz/item820992810_m002_m002l_dual_sim_8gb_mp3_mp4_wifi_tv_cestina.html
Naposledy upravil myšpulín dne 23. 11. 2009 07:46, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, používej tlačítko upravit!
m002l china je prostě china
peknevysoko
Junior

Odeslat příspěvekod marketavyskovska 28. 11. 2009 14:52

Ano, zmíněný telefon vlastním. Ovšem bude tomu tak týden, takže mé zkušenosti nejsou bůhvíjak převratné... Každopádně mé očekávání zatím splnil. Máte nějaký kontkrétní dotaz?
marketavyskovska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marketavyskovska 29. 11. 2009 16:13

Nejak mi na M002 nefunguje Mini Opera, pořád mi tam naskakuje, že není dostatek místa nebo že není k dispozici internet, přičemž net měl kvalitní signál a paměti plno... Nestalo se někomu něco podobného???
A ještě mám problémy s MMS, zatím se mi žádná příchozí nezobrazila, ačkoliv jsem si nechala od operatora zaslat takovou tu nastavující sms... :-(
marketavyskovska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peknevysoko 1. 12. 2009 21:21

Tak telefon dorazil.
Při první prohlídce..televize jede ok,video taky akorat nezvládá AVI,3gp v pohode,jen mam asi nekde zablokovane automaticke otačení obrazu.
Jak je napsáno výše ,tak jsem taky nerozjel Operu žeby nastavení ?
Chce to více trpělivosti s tou českoangličtinou.
Velmi rád přijmu rady a poznatky... :hm :hm :hm :hm
Velmi dulezite....nez zacnete neco nastavovat v telefonu , udelejte si restart do
tovarniho nastaveni...pomohlo mi to vyresit problemy psane vyse
:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
takže wifi a opera jdou uplně v pohodě(dle signálu)
Naposledy upravil peknevysoko dne 2. 12. 2009 20:37, celkově upraveno 1
m002l china je prostě china
peknevysoko
Junior

Odeslat příspěvekod marketavyskovska 2. 12. 2009 16:28

Ohledně té Opery, mno asi nastavení, ale nevím jak, tak kdyby se to podařilo zprovoznit, tak se s námi o to prosím podělte...
Děkujemééééé :-)
marketavyskovska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marketavyskovska 3. 12. 2009 21:50

Aha aha, a když nechci využívat internet přes wap, ale přes wifi připojení? Není na to taky nějaký tahák?
marketavyskovska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peknevysoko 3. 12. 2009 23:27

kdyz chcete vyuzivat internet pres WIFI ,tak to musite nejprve zapnout DISABLE WLAN pod ikonkou wlan (modra) dale vybrat poskytovatele (polozka 4) a pak teprve zapnout Operu ..urcite ze zacatku to bude chtit vice trpelivosti a zkusit to doopravdy kde je dobry signal. :-D :-D :-D
m002l china je prostě china
peknevysoko
Junior

Odeslat příspěvekod marketavyskovska 5. 12. 2009 19:01

V tom připojení asi problém nebude, protože např. Mapy mi fungují bez problému při využívání internetu přes wifi....ale zkrátka když spustím Operu, tak naběhne "Chyba, žádné volné místo" a podobně...
marketavyskovska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wochmelka 6. 12. 2009 19:37

Zdravim , zatim se mi nepodarilo nastavit vlastni ton pri prijmu SMS , poradite jak na to ????
wochmelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peknevysoko 6. 12. 2009 20:11

na ty sms jsem nad tim badal ale taky jsem na to neprisel a ani na to jak
vypnout T9 u psani sms na standartni klavesnici (telefoní) a jeste mi pripada
ze prohlizec fotek neumi otvirat slozky !!!to znamená že pokud tam chci nakopírovat fotky tak do jedne složky zamíchat s ostatníma (takový gulas ve fotkach) :-\ :-\ jeste nemuzu prijit na to , ktery program by mel
spolupracovat s temi hry formatu NES :arrow: :oboze :oboze :oboze :?:
Naposledy upravil peknevysoko dne 6. 12. 2009 21:07, celkově upraveno 1
m002l china je prostě china
peknevysoko
Junior

Odeslat příspěvekod wochmelka 6. 12. 2009 20:44

Tak to bohuzel taky nevim....jeste hledam nejaky Java programek ktery umi zobrazit PDFka,bohuzel zatim nenachazim
wochmelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peknevysoko 12. 12. 2009 10:10

Jak prohlížíte fotky ?? :shock: :shock: :shock:
m002l china je prostě china
peknevysoko
Junior

Odeslat příspěvekod vfjr 15. 12. 2009 19:47

Tak už mi M002L dorazil domů.Jsem mile překvapen.Vše funguje parádně(Wifi,java,opera atd.) Fotky jdou bez problému prohlížet-jen mi nejde přiřadit k sms a k volání vlastní tón a přehrát ze složky AUDIO hudbu.Ale dětské nemoci jsem měl i u MDA Compact III.Můj závěr je,že něčí liché domněnky,že koupit chinamobil jsou vyhozené peníze jsou o ničem.Při porovnání ceny a kvality jsou srovnatelné s ostatními.Samozřejmě,že u cen pod 100USD je všechno jinak,ale to u jiných značek taky.Zkrátka není china jako china.Pokud můžete někdo poradit jak s tím vyzváněním,předem díky.

to-peknevysoko-Fotky jsem nahrál na kartu do složky photo a prohlížení je bez problémů.
Naposledy upravil jannnn dne 15. 12. 2009 20:11, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
vfjr
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků