Palm Prē z Německa?

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Šhošhon 13. 10. 2009 21:13

Má cenu objednávat Palm Prē z Německa? Máte někdo s podobnými nápady zkušenost? Vyplatí se počtkat, bude u nás levnější (11 899 Kč http://www.riz.cz/oj8u2 vs. 481 € http://www.riz.cz/i8vg3) a s jistější zárukou, českými znaky a OS? Myslíte, že půjde později doinstalovat čeština a že angličtina nemá problém s češtinou na internetu? Nebo u nás bude coby dup (České O2 vyčkává, jak se uchytí v Německu..?)?
Šhošhon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr-H 15. 10. 2009 13:28

Také řeším dilema zda objednat Palm Pre ze zahraničí nebo počkat až bude dostupný u nás. Na eBay už se objevují první nabídky přístrojů z Německa včetně záruky za poměrně přijatelné ceny. Nemáte někdo nějaké informace o plánované dostupnosti?
Petr-H
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 24. 10. 2009 10:00

Pánové,můžu vás ubezpečit,že nákupem Pré v Německu nic nezkazíte... Taky jeden kousek mám s Němec. Jsou dva důvody proč koupit v Německu.
Cena a dostupnost.
Pokud si myslíže,že se tady bude Pré prodávat do konce roku a ještě s českou lokalizací,tak se pekelně mýlíte...Zapomeňte na to,nic takového. Shop na PalmPC je dost klamavý a nepravdivý...
Jinak pokud má někdo strach s češtinou v internetu a nebo vůbec s českou diskritikou třeba v kontaktech,můžu ho ubezpečit,že vše je O.K.
Takže hup do auta a rychle do Německa..
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Šhošhon 24. 10. 2009 10:48

můžete prosím ještě odpovědět na tuto otázku: jak dlouho reálně vydrží baterka? je to asi jediná, ale dostačující věc, která mě odrazuje od koupi
Šhošhon
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 24. 10. 2009 10:57

No abych řekl pravdu,tak max 1 den...Ale je zase fakt,že mám Exchange a Gtalk furt spuštěný a doma mám velmi špatný signál. Taky mám spušťěnou WiFi...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 24. 10. 2009 11:34

Rád bych se zeptal, jestli Palm Pre není blokován na německé O2. Díky
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 24. 10. 2009 11:40

Né,samozřejmně že není blokovaný. Stačí si přečíst Faq na Německých stránkách O2... Pré není blokovaný na Operátora aani na SIM... A ve vnitřní databázi Operátorů je celkem 240 operátorů,včetně všech našich...
Prostě do Pré zasunete SIM,nastavíte jazyk,musíte si založit účet (vše se děje on-line),prostě zadáte jméno a e-mailovou adresu a heslo a dáte next. A pak už normálně fungujete.

Jinak já jsem si dnes objednal na stránkách http://www.seidioonline.com/ novou,silnější baterku do Pré (stejná velikost ale asi o 20% větší kapacita než standartní aku).. Příští týden mi příjde...
Jinak mně příští týden dorazí další palm Pré,takže ten co mám teď (koupený v Německu minulý pátek i s dokladem) bude na prodej... Pokud by měl někdo zájem tak mi napište přes soukromou zprávu a domluvíme se na ceně...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Petr-H 25. 10. 2009 16:09

Jakého operátora u nás používáte? Četl jsem že v některých zemích jsou probémy s některými operátory. Také bych se zeptal jestli máte nějaké informace o uplatnění záruky u přístrojů koupených v Německu? Je záruka mezinárodní? Je možné ji uplatnit i u nás?
Petr-H
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 26. 10. 2009 14:33

Pro Petr-H
Kdyby jsi četl pozorně co jsem napsal v příspěvku výše,tak by jsi se dozvěděl,že ve vnitřní databázi Pré je uloženo nastavení pro cca 240 Operátorů a TO VČETNĚ TĚCH NAŠICH !
A na uplatnění záruky u nás, prosím zapomeňte... Pokud ho koupíte v Německu tak reklamace zase v Německu...
milennium
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků