Neznačkové čínské telefony - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod weroch 27. 6. 2013 22:28

telefon STAR A2000 mám a jsem spokojená, akorád mi vadí malá kvalita fotoaparátu. :)
weroch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 8. 7. 2013 19:08

:tleskani
Naposledy upravil akburt dne 9. 7. 2013 08:11, celkově upraveno 2
akburt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 8. 7. 2013 20:03

s fastcardtech mám taky špatnou zkušenost. Newman N2 také nebyl rootnutý, i když to bylo zaplacené. byla tam jiná verze Androidu, než tam měla být. navíc 10 dní zdržovali poslání, i kdy bylo zaplacené rychlé DHL. vydyndal jsem sice pak 10 dolarů zpět, ale už tam nic kupovat nebudu. problém nebyl na etotalk.com a nebál bych se ani chinaecarts.com, kde mají zajímavé klony.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 12. 7. 2013 13:06

zhanam nejaky z tychto cinskych mobilov do 150usd. Nasiel som nieco take http://www.priceangels.com/PA-i9500-S4- ... 77967.html co poviete? viete poradit nieco s podobnym dizajnom? parametre mozu byt kludne aj mensie, len aby mal dobre foto. kludne aj mensich rozmerov.
janyH
Junior

Odeslat příspěvekod cukfira 28. 7. 2013 11:03

Zdravím,mám pár dní tento mobil ALIGATOR S4000Duo,zatím se mi za necelé 2000 líbí.Bohužel nemůžu nikde sehnat ovladač pro připojení k PC.
Poradí někdo?Předem dík.
cukfira
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ok.vzduchoplavec 9. 10. 2013 13:21

Zdravím všechny.
Mám ALIGÁTOR S4000 duo.
Mám zapnuté Bluetooth a telefon přesto nekomunikuje s jiným telefonem, neporadí někdo proč? Vše je u obou zapnuté.
ok.vzduchoplavec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lusat 12. 1. 2014 20:19

Dobrý den,
chtěl bych Vás požádat o radu. Dceři v druhé třídě jsem slíbil, že jí koupím "dotykáč" za odměnu, že se naučí hodiny. Pojala to překvapivě zodpovědně a budu muset najít nějaký levný MB s OS Android. Mohl bych vás požádat o radu ? Na prvním místě bude cena, může jej ztratit a na první seznámení nepotřebuje nic extra. První dcera dostala z akce Y100 a na to jejich volání a hraní POU stačí. Hlavně abych u něj byl schopen nastavit češtinu, případně přehrát ROM, to už jsem u svého P770 dělal. V oblasti MB nejsem v obraze a rád si nechám poradit.

Děkuji
lusat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danarij 17. 1. 2014 22:18

Já mladýmu před vánoci kupoval ZTE V889s z pandawillu i s DPH a českou poštou za cca 1800,-
Známému A6 tamtéž
Nebo si počkat na tento http://www.svetandroida.cz/smartphone-za-tisicovku-jiayu-f1nabidne-dvoujadrovy-procesor-a-jelly-bean-201401
danarij
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oli99 30. 3. 2023 18:42

infinix zero ultra


Co na něj říkáte?
oli99
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 3. 2023 07:11

Infinix Zero Ultra 5G 8GB/256GB
No jestli tě na tom láká ten foťák tak 200mpx není všechno.. Foťák fotí normálně, průměrně...

A to nabíjení? No koukni na video tady.... -> tady je to všechno pěkně popsáno.

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 31. 3. 2023 15:21

To je dobře ne? Že fotí normálně. Hlavní je nízká cena.
octr
osobne

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků