Neznačkové čínské telefony - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod f003 26. 2. 2010 19:34

Ahoj mám telefon F003 přesněji (F003 WiFi TV FM Dual Sim Standby Quad-band Touch Screen Cell Phone)

telefon mám teprve měsíc a už jsem si nejspíš dokázal smazat software :(

Jde o to že jsem kdesi narazil na tento kód *#3646633# kterým se dostanete do detailního nastavení telefonu (jao např. spravování LCD, baterie apod.)
Jenže jsem ko**t.. nechtěl jsem nic měnit a podobně pouze jsem se chtěl podívat.
Jenže jsem něco zmáčkl (tuším že to byla tak šestá sedmá položka asi URAT ale to si nejsem opravdu jistej) (presneji byli tam tři možnosti a klikl jsem na tu první)
Najednou jsem viděl něco ve stylu "your phone restart in 3 second"
Telefon se vypnul.
JENŽE nejde už zapnout jediné co udělá je že se ukáže a zazní uvítací melodie a to je konec nic víc už neudělá (po tomto startu má následovat zadávání kódu a pinů)

Velice bych ocenil vaši pomoc.. nevím si rady a nechci telefon za 2,5k jen tak vyhodit.

Telefon s PC komunikuje veškeré soubory tam jsou.. baterku jsem zkoušel vyměnit, také jsem ho zkoušel vypnout (jelikož uvítací obrázek zůstane cca 2 minuty pak se vypne sam a nejde zapnout pouze po vytazení baterky..)

Důrazně na vás apeluji aby jste si nehrálí s kódem *#3646633# budete jen litovat jak já.
f003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madizon 28. 2. 2010 16:48

zdravim, mam telefon m002l, chci se zeptat, jestli někdo nevíte jak telefon aktualizovat?
madizon
Junior

Odeslat příspěvekod hribi 1. 3. 2010 22:17

Zdravím máte nekdo zkusenosti s touhle strankou ? http://www.cndigit.com/

aco rikate na tenhle mobil ? http://www.cndigit.com/ciphone-c5-quadb ... pc6-1.html
hribi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarycek 2. 3. 2010 15:24

f003 píše:Ahoj mám telefon F003 přesněji (F003 WiFi TV FM Dual Sim Standby Quad-band Touch Screen Cell Phone)

telefon mám teprve měsíc a už jsem si nejspíš dokázal smazat software :(

Jde o to že jsem kdesi narazil na tento kód *#3646633# kterým se dostanete do detailního nastavení telefonu (jao např. spravování LCD, baterie apod.)
Jenže jsem ko**t.. nechtěl jsem nic měnit a podobně pouze jsem se chtěl podívat.
Jenže jsem něco zmáčkl (tuším že to byla tak šestá sedmá položka asi URAT ale to si nejsem opravdu jistej) (presneji byli tam tři možnosti a klikl jsem na tu první)
Najednou jsem viděl něco ve stylu "your phone restart in 3 second"
Telefon se vypnul.
JENŽE nejde už zapnout jediné co udělá je že se ukáže a zazní uvítací melodie a to je konec nic víc už neudělá (po tomto startu má následovat zadávání kódu a pinů)

Velice bych ocenil vaši pomoc.. nevím si rady a nechci telefon za 2,5k jen tak vyhodit.

Telefon s PC komunikuje veškeré soubory tam jsou.. baterku jsem zkoušel vyměnit, také jsem ho zkoušel vypnout (jelikož uvítací obrázek zůstane cca 2 minuty pak se vypne sam a nejde zapnout pouze po vytazení baterky..)

Důrazně na vás apeluji aby jste si nehrálí s kódem *#3646633# budete jen litovat jak já.

Ozvi se mi, mohu přehrát firmware a bude to opět ok. ;-]
Pokud má někdo problém i s jiným modelem, tak se může ozvat. :!:
sarycek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davider137 2. 3. 2010 15:32

Ahojte,

uvažujem nad tým že si kúpim cez net mobil z číny. chcel by som sa opýtať či s tým máte už niekto skúsenosti a na čo si dávať pri výbere mobilu z číny pozor - myslím parametre - tie frekvečné pásma a tak...

píšte prosím akékoľvek skúsenosti s mobilmi z číny. nerád by som kúpil nejaký šmejd; ale cez internet vyzerajú tie mobily dobre.

díky moc
Naposledy upravil myšpulín dne 2. 3. 2010 15:37, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
davider137
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2010 15:36

Pokud nechceš šmejd, tak si takový telefon nekupuj.

Tady to téma si prostuduj

Na co si dávat bacha? Na jeho koupi. Ruce pryč ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hribi 2. 3. 2010 15:41

..sposta lidi tady tvrdí opak...že telefony z číny jsou v pohodě ...vlastní zkušenost nemám ...ale o koupi uvažuju.

mimochodem co rikate na tohle http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=2776
Naposledy upravil Tonda512 dne 2. 3. 2010 16:59, celkově upraveno 1
Důvod: Odstranena citace
hribi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2010 15:47

hribi: poslední příspěvek se necituje ;-)

Teď vážně, styděl bych se někde vytáhnout kopii iPhonu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slash26 5. 3. 2010 14:18

Dobry Den! Potreboval by som pomoct s jednym cinskym telefonom - http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.30781
Checel by som si ho objednat, vyzera podla mna super a ma aj dobre funcie. Je pod nim video, kde ho testuje jeden poliak a podla videa vyzera tiez celkom fajn, len sa chcem spitat ci s nim nemate nahodou niekto osobnu skusenost a co si o nom myslite ??
slash26
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod to.tak 6. 3. 2010 11:13

Taky jsem koukal na ty polský recenze a podle těch uváděných hodnot je to skvělý kup. V bílém se mi zdá ještě hezčí. Allymobile ho nabízí asi o 3USD levnějš, ale dealextreme je přeci jen prověřenější obchod.

seterwohipikule píše:hribi: poslední příspěvek se necituje ;-)
Teď vážně, styděl bych se někde vytáhnout kopii iPhonu.

Když se seš tak důrazně proti čínským šmejdům, tak proč máš potřebu se k nim tolikrát vyjadřovat?
Tím že mu napšeš, že poslední řádek se necituje jsi sám přidal další zbytečný okýnko textu, takže chybu děláte v podstatě oba stejnou.

A to, jestli si někdo kupuje kopii ajfouna proto, aby zapadnul mezi snoby, nebo proto, že má za třetinovou cenu dualsim s GPS těžko vyčteš z jeho 4 řádků textu. Pokud ano, tak máš asi šamanské nadání. Běž se tím živit.. Třeba si tím vyvěštíš prachy na nový značkový originál ( a třeba budeš mít i to štěstí, že si ho výrobce nenechal vyrobit v číně ale v Malaisii nebo Indii, abys mohl sekat tím, že bys si mobil z číny nikdy nekoupil, / kde taky jinde se ještě dneska montuje elektronika.)
Sorry že jsem se tak rozohnil, ale všeználkové tvého tipu mě vždycky nase...
Naposledy upravil Fíla dne 6. 3. 2010 21:34, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, pro editaci původního příspěvku používej tlačítko "UPRAVIT"
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.D 7. 3. 2010 10:41

zdravím, rozhodl sem se pro mobil z Čímy.
Rád bych founa s os Android, který by šel aktualizovat nebo popř dohrát z netu na verzi 2.1.
Můžete mi nějaký mobil doporučit?Ještě se chci zeptat, jak je to s životností baterie a výdrží na příjmu vůbec.Díky.
Mike.D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod to.tak 8. 3. 2010 10:14

Na výdrž baterky a kvalitu příjmu se ptej, až budeš vědět, co chceš. To je jako bys se ptal, kolik hodin vydrží mobil koupený u vodafonu.. když neřekneš který, tak dostaneš tolik odpovědí, kolik je mobilů.
Osobně bych moc nevěřil tabulkám výdrže baterky na ALLYMobile, protože se mi zdá, že maj u všech vyplněnou stejnou hodnotu což se mi zdá divný. Zatímco u každého mobilu dělají vlastní test kvalitu foťáku, hodnoty baterky tam bouchaj od boku.
Obecně se dá říct, že dualSIM má kratší dobu na příjmu než jednosimkové přístroje a čím větší displej, tím větší záhul pro baterku.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.D 8. 3. 2010 16:18

tak tady úžší výběr:
1.-Hiphone C6+ (8G) white&black 3.5 screen, K3 460MHZ CPU 3.2M camera HVGA smart phone,Wifi,GPS,built in 8GB memory,quad band

2.-Ciphone c5 c6 english ver2.0 world first 5 systems 450mhz Smart wifi test
Newest English Ciphone C5 C6 ver 2.0 build in iphone HD Google system. 5 in 1 system

3.-Ciphone C5 Ver2.0 wifi gps VIP PACK 450MHZ smart phone, 5 systems UI, built in 4GB memory, Quad-band

4.-SUNNO MY TOUCH HDi 3.2 inch screen, WM6.5 WM6.1, WIFI, fLash light, 5.0M pixel, GPS navigation, 533MHZ CPU + CZ jazyk

5.-SciphoneN12 WCDMA/3G,smart phone,CMMB TV,trackball,3.2mp camera

jestli někdo tyto founy znáte, prosím o veškeré vaše postřehy,dojmy atd....předem díky

moje představa founu je:
-os win a možnost aktualizace
-min 3,5palcovej kvalitní displej
-wifi,gps
-min 3,2 MPx + autofokus
-rychlá odezva,dobrá výdrž baterie
-max 250UDS
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2010 19:23, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, pro editaci původního příspěvku používej tlačítko "UPRAVIT"
Mike.D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mia.ts 9. 3. 2010 18:47

Sháním aktuální firmware do telefonu KA09, měla by to být verze G581P03.5.7, mám starší verzi (3.5.2) a blbne u ní mikrofon. Sháním to po netu už přes týden, psal jsem i do Naitechu i do Blissu a nic... Nemáte to někdo?
mia.ts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sarycek 10. 3. 2010 23:22

pro KA09 Mám tuto verzi:

MTK_ROMINFO_v04 G581_PCB01_GPRS_MT6225_S00.ZZT_G581P03_5_7T18D0831_MB01.BIN

samozřejmostí je čeké menu ;-]
sarycek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka