myPhone 6691

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alaco 14. 10. 2009 18:53

Takže k výměně se neměli,buď prý reklamace anebo ho vrátit ve 14 denní lhůtě. tak jsem bez telefonu.Vrátil jsem ho. Ale na peníze budu čekat,to jsem zvědav,jak dlouho.
Alaco
Junior

Odeslat příspěvekod Magdala 19. 11. 2009 19:57

Jsem majitelkou 6691 a funguje k mé úplné spokojenosti. Jen mě trochu vadí, že na displeji
aktivní řádka je zabarvena nepříjemnou oranžovou barvou. Nedá se to změnit? Může mě někdo poradit? Děkuji.
Magdala
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmi 19. 11. 2009 20:58

Jestli je ta řádka pořád růžová a nemění se ani při změně tapety,tak to může být typem nahraného FW. Asi s tím moc nenaděláš.Nejsu si jistý,jestli by to spravilo přehrátí FW.Pokud founek běhá k spokojenosti,tak to skousni a nechej tak. :-)
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod kabicz 27. 11. 2009 12:55

pro nastaveni vlastniho zvuku pro sms musis najit "uzivatelske profily" a zvolit nejaky.. zmackni "prizpusobit" potom " nastaveni tonu, najedes na "SIM1" nebo "SIM2 ton zpravy" a vyberes si melodii.. :)
kabicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kabicz 27. 11. 2009 12:56

pro nastaveni vlastniho zvuku pro sms musis najit "uzivatelske profily" a zvolit nejaky.. zmackni "prizpusobit" potom " nastaveni tonu, najedes na "SIM1" nebo "SIM2 ton zpravy" a vyberes si melodii.. :)
kabicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Madel 29. 11. 2009 16:22

chtela bych se zeptat jestli nekdo nevite,stava se me ze se mi uprostred hovoru vypne hovor a nebo se me ukaze na displeji pridrzen hovor a stisknutim nejakeho tlacitka se hovor obnovy nevite nekdo co s tim nebo mobil zrovna hodit do vody???? prosim napiste nekdo!!! dikes moooc!
Madel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chalmi 9. 1. 2010 17:33

Držitelé 6691!!! Podařilo se někomu přijít na to,jak vynulovat délku hovorů?
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod Alaco 19. 7. 2010 14:44

Zdravím, máte někdo nějaké zkušenosti s přehráním FW v servise CPA v Pardubicích? Paní mě po telefonu říkala, že třeba oranžové podsvícení pod jménem v tel. seznamu, že se dá měnit barva toho řádku....... Chystám se tam vypravit.
Alaco
Junior

Odeslat příspěvekod jirkawast 19. 10. 2010 16:16

v poslední době mě jedna karta píše že tam není (jen tísňové volání), po zapnutí a vypnutí se zase objeví, ale po nějakém čase opět vypadne při přehození karet to dělá stejně, (obě karty jsou T mobile), už jsem si pořídil i novou sim kartu a žádné zlepšení. Neví někdo co s tím?. Chtěl bych ho reklamovat, ale mám strach že přijdu o všechny kontakty, mám je v telefonu a na karty se mi nevejdou, a nevím jak je přehrát do počítače. Poradí mi někdo?
jirkawast
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alaco 24. 2. 2011 21:05

Zdravím, nevíte někdo jak připojit telefon k počítači? Dříve, když jsem zapojil USB kabel do telefonu a do počítače, tak mě dal telefon vybrat, ale teď se jenom aktivuje nabíjení a vybrat nic nejde. Jinak jsem s telefonem spokojen. Prosím o radu. Díky.
Alaco
Junior

Odeslat příspěvekod chalmi 25. 2. 2011 07:30

Také jsem zkoušel founek připojit k pc všemi,na Netu dostupnými návody.A nic .Ani přes kabel a ani pomoci.BT
Když jsem měl foun nový,tak mi někdy blbnul.Nechal jsem si v servisu přehrát FW a od té doby šlape OK.
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod Alaco 25. 2. 2011 19:08

Zdravím, jsou v novém FW nějaká vylepšení? Mě nejvíce mrzí, že si asi budu muset opsat asi 350 tel. čísel, protože mě řekli, že zazálohovat nejdou, když se nepřipojím k PC. Je už alespoň v tel. seznamu jiné podsvícení řádku, než bylo to oranžové? Číslo není vůbec vidět.
Alaco
Junior

Odeslat příspěvekod chalmi 27. 2. 2011 08:00

Kontakty si nejlépe přetáhneš třeba nadvakrát přes simku a jiný founek.Potom to jen zkopíruješ.Ušetříš si nervy a čas.V kontaktech jsou čísla na velmi světlešedém pozadí.Docela dobře viditelné-ale jen v místnosti.Veku není nic vidět-to je nejzásadnější mínus tohoto founku.(Ale není to bolest jen tohoto.Měl jsem v ruce LG GT365-a je to ještě horší).
Kdyby byla otrošku lepší výdrž,tak by bylo fajn.
chalmi
chalmi
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků