HTC Touch Diamond: VGA a 528 Mhz v 11 mm

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bourn 19. 8. 2008 21:21

RZ píše:Mám pár otázek:
1. K MDA Compact IV se dodává držák do auta a ten se dá koupit samostatně na netu, jen nevím který to je. Nevíte někdo?
2. Jak vytvořit zástupce programu (např. co se neinstaluje) do Windows - programs a do TouchFLO Programy?
3. Jak jednoduše editovat registry?


1. Dá se koupit u Sunnysoftu.cz
2. Této otázce moc nerozumím
3. Resco Explorer 2008 v tom je Resco registry a tam si můžeš dělat co chceš.
Bourn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KiterCuda1 20. 8. 2008 10:11

Ahoj.
1. Nevíte někdo, čím se dá Diamond zálohovat? Zkoušel jsem SPB Backup a při záloze se blokne.
2. Jak udělat to, abych měl telefon ztišený - nerušili mě v smsky a zvonění, ale zároveň aby mi zazvonil budík. Na Nokii to problém nebyl.

Díky

Tak už jsem to zlomil:
Alarm, co umí zvýšit hlasitost zvuku
http://www.cradle-software.de/
Naposledy upravil KiterCuda1 dne 20. 8. 2008 18:48, celkově upraveno 1
KiterCuda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RZ 20. 8. 2008 19:26

Bourn píše:
RZ píše:2. Jak vytvořit zástupce programu (např. co se neinstaluje) do Windows - programs a do TouchFLO Programy?


2. Této otázce moc nerozumím


Do paměti Internal storage jsem vložil složku ve které je program, který se nemusí instalovat a funguje rovnou spuštěním ze složky .exe souboru. Jenže se díky tomu nevytvořil ve Start -> Programs na něj odkaz a já nemůžu přidat zástupce ani do Programy v TouchFLO. Musím vždy vlézt do průzkumník souborů a hledat složku a v ní soubor .exe (zdlouhavé).
Zde bych chtěl vložit zástupce:
Obrázek
Naco valit prachy do PC?
RZ
Junior

Odeslat příspěvekod Georf 23. 8. 2008 09:07

Už je nějak vyřešeno SKYPE ? Dík.
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod YAMATO 24. 8. 2008 11:56

Chlapci, potřebuju poradit pár věcí. Hledal jsem po xxx různých fórech, ale nikde nic moc.

Psaní...poslední dobou jsem zjistil, že delší texty píši spíše stylusem, takže by mi absence HW klávesnice nevadila, na SMS by stačila virtuální. Ale...jak je to se psaním stylusem na WM? Co diakritika, rychlost atd.? Našel jsem v manuálu na Diamonda, že jsou tam nějaké tři varianty...Block Recognizer, Letter Recognizer a Transcriber...podporují diskritiku atd.? A případně pokud ne, existuje řešení? Co třeba ten Interwrite Recognizer?

Češina...je celý telefon kompletně počeštěn? Asi hloupý dotaz, ale když se mohl začít prodávat iPhone v Angličtině, tak chci mít jistotu.

Firmvare...je tam nejnovější? Četl jsem, že původní nebyl zcela odladěn a nerad bych jako začátečník hned dělal nějaké velké akce.

Hudba...jak použitelný je WMP ve srovnání s přehrávačem P1i? Nebo obecně jak je použitelný? Myslím hlasitost, kvalita zvuku, ID Tagy, ekvalizér. A co použití Bluetoth stereo sluchátek, jde vše korektně? AVRCP také? Nezkoušel jste někdo třeba SE HBH-DS980 nebo podobná? Případně jiný přehrávač s A2DP a AVRCP?

Java...především tedy Opera mini...funguje bez problémů? Jde Fullscreen? Sice Opera 9.5 je pěkná věc, ale s maximálně EDGE má Opera mini jasně navrch v rychlosti, takže bych ji nerad ztratil.

QVGA vs. VGA...jak fungují aplikace a hry pro QVGA, přizpůsobí se displayi?

Kryt baterie...nevyrábí se i nějaký matný? Třeba k té 1350 mAh.

Dík za všechny reakce.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCHALLA 26. 8. 2008 17:30

Dotaz. Dnes jsem na kompletně počeštěné verzi v O2 narazil na spousty anglických podmenu, je to možné? A ještě dotaz. Ono to nemá českou T9? Že jsem v nabídce jazyků našel pouze 6 verzí a ani jedna nebyla čeština... :-\
SCHALLA
Junior

Odeslat příspěvekod mogul-m 27. 8. 2008 15:38

Ceska T9 se da stahnout na xda. Co se tyce anglickejch podmenu, vypada to, ze ti nekde nejaka ta cestina vypadla - nejaky ten instalacni- pocestujici soubor, nebo je to uplne jinak a nekdo uvedomelejsi ti poradi co s tim. Taky nesmis zapominat, ze je to od O2 :-) Joke ... Mam MDA 4 a tam jsem zadne anglicke podmenu neregistroval.
mogul-m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ok 29. 8. 2008 08:30

Mohl by si mi prosím dát link na stažení české T9
Díky
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MLGO 30. 8. 2008 08:07

Taky bych velice uvital link vedouci k ceske T9...na xda se nemuzu nejak vyznat. Predem DIKY!!!
MLGO
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 30. 8. 2008 11:50

Minulý týden jsem koupil ženě SAMSUNGA F480, ale potom jsem ho vyměnil za nový HTC kvůli wifi... Včera jsem nový DIAMOND rozbalil, vložil SIM a zapnul... Nejnovější ROM...paráda...ale potom přišlo zklamání....tento foun byl bez TOUCH FLO..prostě TOUCH FLO nenalezeno...a spousta dalších věcí, jako třeba chybějící věci v settings...telefon byl originál zabalený. Už jsem ho vrátil a v pondělí bude další nový kousek. Prý už to byl 3 kus s tímto problémem.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod buraccio 31. 8. 2008 12:04

zajímavé . . . já jsem zjistil jedinou věc, která mně chyběla v MDA Compact IV a to byl nenainstalovaný antivir F-Secure. V manuálu je popsaná funkce této aplikace, ale v telefonu jsem ji nenašel. Jen nějaký F-Secure AV Downloader . . .
Big City Life!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod mogul-m 31. 8. 2008 13:09

Ten antivir ale nechybi :-) Prave tento program F-Secure AV Downloader slouzi k tomu, aby jsis ten antivir ztahnul z internetu, kde se musis nejdrive zaregistrovat. Pote se stahne .cab soubor, ktery se nainstaluje a po restartu mas funkcni antivir :-) Ale to by jsi vedel, kdyby jsi se nebal na to kliknout :-)) Neboj se toho telefonu covece, vsak on te nekousne :-))
mogul-m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buraccio 31. 8. 2008 15:33

no tak to je v ****, bo jsem to odinstaloval ten F-secure AV downloader v domnění, že je to pro mně nepotřebná aplikace :-( . . já su ale blbé :-[
Big City Life!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod mogul-m 31. 8. 2008 19:46

Mno, tak uplne ztraceny zase nejsi. Je tu par moznosti, jak se k tomu zase dostat. Jedna je HW. reset - coz je 100%, druha je, ze ti ten .cab nekdo uploadne. Ja ho sice mam, ale nevim, jestli by to nekolidovalo, protoze se to ztahlo na muj tell. A treti je , ze ti nekdo uploadne slozku s downloaderem coz nevim, jestli by to fungovalo kvuli registrum - pokud jsou potreba.
mogul-m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mogul-m 31. 8. 2008 19:54

ok píše:Minulý týden jsem koupil ženě SAMSUNGA F480, ale potom jsem ho vyměnil za nový HTC kvůli wifi... Včera jsem nový DIAMOND rozbalil, vložil SIM a zapnul... Nejnovější ROM...paráda...ale potom přišlo zklamání....tento foun byl bez TOUCH FLO..prostě TOUCH FLO nenalezeno...a spousta dalších věcí, jako třeba chybějící věci v settings...telefon byl originál zabalený. Už jsem ho vrátil a v pondělí bude další nový kousek. Prý už to byl 3 kus s tímto problémem.



CHybejici TouchF je vec ROM. Zavadi se pri prvnim spusteni telefonu pri customizaci prave z ROM. Mozna nejakej ulicnik ve vyrobne do nejake serie nahral nejakou nepovedenou ROM .-)
mogul-m
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků