HTC Touch Diamond: VGA a 528 Mhz v 11 mm

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mademan 24. 5. 2008 10:41

AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pete.vlk 28. 5. 2008 09:07

dneska se moc těším,jestli vyjde článek :)

hlavně prosím pány z MM o nějaký videa ,ne nějaký ,ale pořádný dlouhý a i hlouběji do menu,ne jen ukázky touch 3d...to je málo
jinak si nevymrčuju :-D

doplněno:
(((( A ještě jednu věc vám povím: do redakce MobilManie se první Diamond dostane už ve středu 28. května...))))

dneska teda sasi článek nebude?a já se tak těšil...nešlo by aspoň napsat,zda k vám do redakce MM diamantový mazlík dorazil?
JAKO NA ZAVOLANOU,DÍKY,DÍKY,DÍKY
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 5. 2008 16:44

Tak co říkáte na MDA Compact IV? Moc rozdílů tam neni, přesto se mi (až na ten blbý nápis T-Mobile) líbí o kus víc než původní Diamond. A to sem si řikal, že Diamond teď nějakou chvíli nic nepřekoná :-/

Obrázek
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 5. 2008 17:06

Hm, určitě hezčí než Diamond.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pete.vlk 28. 5. 2008 21:15

a to k té růžové nemáte jedinou výhradu?to byste si to koupili opravdu takhle?
pete.vlk
Junior

Odeslat příspěvekod charlie42 28. 5. 2008 22:13

Mel jsem to v ruce a moc se mi to TouchFlo teda nepozdavalo, docela problemy s ovladanim..:( Ale jinak paradni design, vypada to fakt super
charlie42
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 28. 5. 2008 22:23

Design MDA Compact IV se mi libi vic nez u dvojcete HTC Diamond,customizace by mela jit odstranit a s napisem TD se leze smirit.Co mi ale vadi a tyka se to vetsiny dnesnich telefonu a komunikatoru je leskly povrch....kdy si uz vyrobci uvedomi ze o tohle NESTOJIME!!!
Vypada to skvele a dava to pristroji punc originality,luxusu a vyjmecnosti,bohuzel v praxi to budete stale lestit.
Je takovy problem udelat normalni nastrik barvou ktera bude vuci otiskum odolna ?
Uz jsem to zde psal,prijde mi to ze vyrobci prave na tom nastriku setri a tuhle lestenou a vecne upatlanou zhovadilost vydavaji za modni trend,pritom se to na cene nepromitne a komunikatory jsou stale setejne drahe jako driv...
Proklinam LG s modelem Chocolate ktery tuhle MANII odstartoval!!!!!!!!!!!
Cheetah007

Odeslat příspěvekod jannnn 28. 5. 2008 22:47

pete.vlk: tak samozřejmě že by se tam nahrála nějaká nebrandovaná ROMka s klasický černým TouchFLO ... to růžové fakt ne-e :D
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 28. 5. 2008 23:17

ROMka z HTC Diamond bude jiste ke stazeni treba na xda-dev.
Jednodussi mozna bude customizaci po HR vubec nepovolit.Mival jsem MDA Compact I od TM a po hard resetu kdy se zacala customizace nahravat (bezelo "odpocitavani" asi 5sek.) stacilo udelat soft reset a nebylo po ni ani pamatky....proste se vubec do pameti nezkopirovala.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod pete.vlk 29. 5. 2008 08:36

to by bylo moc fajn,díky za info.
toš už aby to bylo,třepu se jako ratlík.fakt mě dlouho nic tak nezaujalo...
na diskuzi pod článkem je zajímavé video o mda compact 4:
http://www.youtube.com/watch?v=OlY-VeO84-c
(za video díky Chesterovi)
moc tam sice vidět nejde,ale z pár záběrů přeci jen...zadní kryt ztratil svůj diamantový stajl,každopádně je to moc hezký a možná se mi to i líbí víc než u Diamondu.co vy na to?
pete.vlk
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 31. 5. 2008 21:04

Diamond mne nadchnul, ale našel jsem (pro mne) lákavější hračku - MDA Vario IV. Klávesnice je pro mne důležitá...
Růžová customizace ani nápisy mne nevadí, stačí jiný skin ;-) Spíše mne deptá ten lesklý povrch. Nikoli kvůli otiskům prstů - to se dá překousnout, ale podle fotek není zapuštěný displej. Nedovedu si představit, jak to bude vypadat, až tam nalepím folii. A bez té telefon s dotykovým displejem nechci - telefony nešetřím. Nosím je v kapse s klíčema, občas mi upadne na zem, místo stylusu často používám propisku (i šroub už jsem použil :-P )... Jestli se pletu, opravte mne (=potěšte mne)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pete.vlk 4. 6. 2008 14:50

http://www.youtube.com/watch?v=C9wujZaBGTo
videjko,jak se píše esemeska na Diamondu- je z toho docela hezky vidět,že to reaguje rychle a přesně.
líbí se mi to víc a víc
pete.vlk
Junior

Odeslat příspěvekod x-father 10. 6. 2008 22:45

charlie42 píše:Mel jsem to v ruce a moc se mi to TouchFlo teda nepozdavalo, docela problemy s ovladanim..:( Ale jinak paradni design, vypada to fakt super

No zezacatku se me taky nejak nezdalo (nehapu proc je to 3D, kdyz uz nema tu trojhranou kostku :-)), ale po delsim uzivani padne do ruky. Je to vyborne citlive a predvidave. Napr pri psani prstem pres onscreen klavesnici je to uzasne rychle. Co se tyce samotneho touchflo, tak si clovek az po nejake dobe uvedomi, ze je to vse hezky promyslene a provazane. Celkove hodnotim jako velky pokrok proti ostatnim Touchum...

Ta velikost je supr. Je to fakt malinkate. Zamrzi leskly povrch. Aspon zezadu to mohlo byt to matne pogumovani jako u predchudcu. Po par minutach je to upatlane...
ABEL: všichni, kdo odmítají vzít si mé názory za své, jsou idioti.
x-father
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MLGO 11. 6. 2008 00:55

Mne osobne se libi daleko vic original od HTC nez brand od T-mobilu. Vcetne ( dle meho nazoru ) ujeteho ruzovo-bileho UI. Cerne TouchFlo pro me ma velkou davku elegance, kterou brandingem ztratilo. Jedinou vyhodu vidim v tom, ze u T-mobile verze se snad tolik nebude patlat zadni kryt... :-]
MLGO
Junior

Odeslat příspěvekod mvp 11. 6. 2008 22:34

Na TouchFlo3D je nejlepsi a nejuzitecnejsi to ze se da vypnout , coz bylo prvni co jsem udelal :-D
mvp
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka