Realme 7 Pro

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 15:21

Četl jsem někde, že pro Android 11 by měl Google zase vrátit do systému podporu nahrávání hovorů. Proto se ptám. Ta hláška by se předpokládám mohla dát obejít tím, že se na nahrávání hovorů použije jiná appka.
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 18. 11. 2020 15:24

Raziel-CZ píše:...Spíše mě zajímá, zda bude opravena funkce reproduktorů. Když začnu volat, tak nefunguje zapínání ani vypínání reproduktoru / hlasitého odposlechu.

Mě hlasitý odposlech (Reproduktor) normálně funguje, takže tahle oprava asi nebude.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 18. 11. 2020 16:03

Jelikož chce mít google vše pod palcem, tak by to právě mělo jít jen přes aplikaci googlu...
Elektronický plyn je dílo satanovo!
JiříTechnik
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 18. 11. 2020 16:25

Take mi reprak funguje u volani.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod fffff 18. 11. 2020 16:27

JiříTechnik píše:Jelikož chce mít google vše pod palcem, tak by to právě mělo jít jen přes aplikaci googlu...

Hmm, máš pravdu, článek jsem našel a změnili ho.
https://nllapps.com/android11/
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 18. 11. 2020 16:30

A funguje vám v průběhu volání reproduktor zapínat / vypínat i zvyšovat / snižovat zvuk? Páč mně ne. Můžu zkusit ještě jednou dát tovar, ale už jsem to jednou dělal a nic.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zafata 18. 11. 2020 16:41

Jojo vcera jsem to zkousel. Funguje
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 18. 11. 2020 16:43

Tak jsem telefon vyresetoval do tovaru znovu a již to funguje. Zvláštní, při prvním resetu to neprošlo.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zafata 18. 11. 2020 17:24

Ted mi vyskocila naka nova aktualizace zkusim vecer instalnout
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 18. 11. 2020 17:43

Jen aktualizace, optimalizace a opravy foťáku a oprava záznamu zvuku.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 18. 11. 2020 22:04

A opět reproduktor nefunguje. Patrně se to pere s nějakou aplikací, nebo nevím. Zdá se, že Realme ještě nemá software vyladěn, což u telefonu za 8k je pro mě naprosto neakceptovatelné. Tedy jej vracím.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fffff 19. 11. 2020 04:02

Nejspíš ti to dělá Cube ACR, tím že Google nahrávání hovorů zakázal, jsi možná musel povolit aplikaci na nahrávání hovorů nějaká vyšší práva.
fffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 20. 11. 2020 09:39

Beta je v závěrečné fázi, na konci listopadu by měla být dostupná plná verze v Indii a následně během 14 dnů v Evropě.
Zdroj: Realme comunity
JiříTechnik
Junior

Odeslat příspěvekod wmartini 21. 11. 2020 21:47

Zafata píše:Ja mam spis problem s tim,ze mi nejde telefon zalohovat na google disk. Proste kdyz najedu na nastaveni/ google/ zalohovani tak i kdyz mam vse zaskrtle tak mi tam sviti porad Ceka se na zalohovani. Pod tim je tlacitko zalohovat, ktere je zasedle a nejde zmacknout.

Buď byl nějaký problém s certifikací 7 Pro na straně google, nebo a to spíš, má google nějaké omezení, že se záloha nastavení a dat poprvé může spustit až měsíc po registraci účtu v telefonu. U mě včera uplynul přesně měsíc od chvíle, kdy jsem ho koupil a najednou se vše na GDisk zazálohovalo a už to jde už spustit i ručně. O problém míň, až konečně opraví i ten zvuk u nahrávaného videa, budu max spokojený :-)
wmartini
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafata 24. 11. 2020 16:58

Tak mas recht take uz mi to jede. Tak jen to razeni podle prijmeni v tech appkach telefon a sms mi vadi jinak pohoda.
Zafata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka