Vodafone - v samoobsluze už nevidím posledních 5 faktur...

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ka.cz 6. 2. 2008 14:45

Mám dotaz ohledně faktur, které jsem si dřív mohla ve formátu pdf prohlížet v internetové samoobsluze - oni už tuto možnost zrušili? Službu Po svém nevyužívám, ale mám pocit, že jsem je tam dřív viděla a ta sluižba už byla spuštěná - teď už to nejde?
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky_boy 6. 2. 2008 15:22

Dělají úpravy v chytrém přehledu. Bude to během pár hodin opravené.
Lucky_boy
Junior

Odeslat příspěvekod Graphics 6. 2. 2008 17:21

Hmm. Ráno jsem se nemohl několik hodin přihlásit do internetové samoobsluhy, teď jim zase nefunguje zobrazovaní vyučtování. Mají i nějaký zmatek v hlasové samoobsluze (přeházené číslování voleb a dostat se na operátora tak je docela problém). Nějaký špatný den u VF.
Graphics
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod discoteca 6. 2. 2008 17:52

dnes odpol jsem volal na linku operátorovi, mělo by to fungovat do cca 24hodin, upravujou samoobsluhu, taky mi nejdou zobrazit fy, a navíc mám uvedený dražší tarif, než si platím, je to prý chybka a mám být v pohodě ... tak jsem sám zvědav
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 6. 2. 2008 17:57

Samoobsluha na webu Vodafone je výborná věc, ale na můj vkus je až příliš často nefunkční.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 2. 2008 20:40

no v porovnani s O2 kde je tak nejak polofukcni (resp. polo-nefunkcni) trvale je i obcasny vypadek u VF naprosta spcika co do moznosti a informaci ktere poskytuje.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 6. 2. 2008 20:55

mobilman: To myslíš ten paskvil Moje O2 Active??
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 2. 2008 22:07

jo presne to jsem myslel, nejakej vypadek u VF je proti tomu prave uplny nic protoze kdyz to funguje tak se to da normalne pouzivat, kdezto sprava sluzeb O2 pres web je temer nemozna - nehlede nato ze mam vzdy problemy tam pridat nove SIMky a taky i kdyz uz tam mam vsechna cisla se to cas od casu zablokuje a museji mi ucet resetovat a to pak musim slozite zakladat novy ucet (nechapu proc nemuzou odblokovat nejak zablokovany puvodni ucet, holt logika O2) a pak tam musim slozite zase vsechna cisla pridat (takze opet X telefonatu na O2 linku protoze jsou cisla samozrejme uz pod jinym uctem a nikdy se jim nepovedlo je odebrat ihned takze jsem to musel resit vzdy Xkrat... no proste des a hruza a nejlepsi je snad ten jejich web-xicht vubec nepouzivat). svatej VF a jeho samoska!
mobilman
Junior