Podvodníci prozvánějí z drahého čísla, čekají odpověď

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AiR 30. 1. 2008 20:32

CRAP píše:Vřele doporučuji toto telefonní číslo 001-800-757-4136

Až na to číslo zavoláte budete mile překvapeni. Je to telefonní číslo v USA. :mrgreen::/quote]


zajimavy, co to je? :lol:
nemas jeste naky perly?
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Martas06 30. 1. 2008 22:28

To je vsechno hezke ale kde dotycny operator prozvanejici nas sebra TELEFONNI CISLA?? ze by mu je nejaky sikovny program nahodne vygeneroval tomu neverim.Dal netusim zda se to tyka jen pausalu ci take predplacenych karet.Ja osobne pouzivam preplacenku a nikdy se mi nic podobneho nestalo.
Pouze mi nedavno volal jisty pan a vyzvidal (samozrejme slusne a zeptal se zda mam "chvilku") kolik provolam a zda nechci "prejit k nim",jmeno spolecnosti jsem z nej nedostal.Dostal bleskovou odpoved ze o PAUSAL nestojim a minuta me stoji 5.50 kdykoliv/kamkoliv pricemz provolam okolo 500kc mesicne.....neverili by jste jak rychle a zdvorile hovor ukoncil.
Neni to nejnizsi ale ja jsem s O2-Special spokojen a SMSky pisi jen zridka...
Navic mi sef plati 800kc mesicne a provolam tak tretinu.....
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 29. 9. 2010 08:41

V noci mě prozvonilo zajímavé číslo +4206022110098. Na první pohled to vypadá jako číslo operátora O2 z Česka, ale je zde o jeden znak navíc. Předpokládám, že se jedná o podvod ...
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 29. 9. 2010 09:38

To je divné, protože předvolba státu 4/42 neexistuje.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 29. 9. 2010 10:01

nechápu. +420 je naše přece
Naposledy upravil Kniter dne 30. 9. 2010 18:29, celkově upraveno 1
Důvod: Predchadzajuci prispevok sa necituje
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 29. 9. 2010 10:15

Jistě, a pokud je jiný počet znaků v čísle, mohla být zrada v podobně se tvářícím formátu čísla, které by mohlo mít předvolbu jiné země. Což není v tomto případě možné.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 29. 9. 2010 10:18

chápu. děkuji
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 30. 9. 2010 07:46

Nám se stala podobná věc a pořád si to nemůžu vysvětlit. :hm Přítelkyně 2x volala své matce. Časové rozmezí mezi zavoláním bylo tak dva týdny. Její matka má tel. číslo 737 65 65 XX. Tak jí takhle 2x volala a přemáčkla se pokaždé v tel. čísle a přidala tam jednu 5 tku navíc. Když to udělala poprvé, tak si toho nevšimla a zvedla jí to nějaká starší ženská. Bylo jí to divné, tak koukala na číslo a prý je správné a když jsem se na to podíval i já, tak jsem si všiml, že tam je jedno navíc. :shock: Zhruba po dvou týdnech jí potřebovala zase kvůli něčemu volat do práce, tak vytočila číslo a všimla si na poslední chvíli, že tam má opět číslo navíc, tak to ukončila, zavolala na správné číslo matce a jaké bylo naše překvapení, když během několika minut od ukončení hovoru zvoní mobil a tam zase to dlouhé 10 místné číslo :eh
Nevím, do teď si to kloudně nedokážu vysvětlit o co se jedná a říkal jsem si kolikrát, že asi blázníme, ale teď jsem na druhou stranu docela rád, když tady čtu, že už nejsem jediný... ;-)
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 9. 2010 21:11

no a sranda je vytocit cislo 1234 ,clovek by si myslel ze to snad ani nemuze fungovat a jednou jsem to videl na fakture duchodcu pekne mastne nauctovano
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků