Vánoční a silvestrovské výpadky operátorů

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod btw 25. 12. 2007 23:25

Řekl bych že větší. Srovnání ale nemám, já v tyto dny či částech dne kdy je nejsilnější provoz nepoužívám. Ale třeba včera jsem byl připojený přes EDGE celý den a rychlost byla stejná jako v kterýkoliv jiný den. Lokalita Zlín, VF.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 26. 12. 2007 00:03

T-Mobile během celýho Štědrýho dne, Praha 5 a pak Praha 4 bez jedinýho problému.

Koukám VF se moc nevytáhl :D hlavně že odměňuje všechny svoje zákazníky.. asi tím, že služby, který si zaplatí, nefungujou - to je skvělá odměna :D.. No ale aspon ma pekny vanocni ovečky :D
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HenryPotter 26. 12. 2007 01:12

Přesně tak, než aby dávali prachy na vylepšování technologií aby se jim tohle v budoucnosti nestalo, tak je cpou do reklam. Bohužel to přitáhne lidi, ale potom když trpěj no nevím. Bohužel obchod je obchod.
HenryPotter
Junior

Odeslat příspěvekod nickdo 26. 12. 2007 05:23

24. odpoledne kolem 16 hodin odeslano 80 zprav pres sms gratis, dorucenky dosly asi 4 ale zpravy dosly vsechny, akorat s pulhodinovym zpozdenim, ktere se postupne snizovalo. Praha 7
nickdo
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 12. 2007 09:12

Tak já žádné problémy s doručováním SMS neměl. Ta jedna co jsem poslal dorazila v pořádku vč. potvrzení doručenkou. :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Andilek1 26. 12. 2007 10:01

Ostrava Fifejdy
O2-odesláno cca 60 SMS hromadně,všechny došly (polde reakcí druhé strany),ale na některé doručenky stále čekém :D Hovory bez nejmenšího problému.
Mamča má T-Mobile a co posílala SMS a volala tak taky vše v pohodě
No jak si tak čtu,tak jsem rád že VF mi leží už jen v šuplíku.
iPhone 4S 32GB iOS 5.1.1 + HTC EVO 3D ICS
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod HappyDead 26. 12. 2007 11:30

zdravim všechny....já sem o štědrým dnu poslal hromadně 11 sms...ale s během den mi volali lidi že jim sms chodí stále dokola...poslalo mi to 50 sms několikrát stejným lidem...místo 11 sms 50 sms...je to strašný...a když jem se dnesk koukal na chytrý přehled na vodafonu tak mi suvereně všechny sms strhli..i ty duplikovaný....to u mě vodafone klesl...
HappyDead
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 12. 2007 11:43

koukám teda ten VF to má mazácky zařízený. :D
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 12. 2007 13:21

V oblasti kde sem se pohyboval o svátcích - Českobudějovicko, Písecko tak sem problém neměl. Operátor Vodafone a O2.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Free30 26. 12. 2007 14:03

Hned při zjištění problému u sebe jsem se snažil kontaktovat ziveho operatora (24.12. čas cca 10:48 ) a po 48 minutach neustaleho poslouchani zpravy "Všichni naši operátoři... vyčkejte prosím..." jsem to prostě vzdal... poprvé za historii se mi stalo že jsem se nedovolal. Druhý pokus jsem učinil okolo 15h, operátor již reagoval okamžitě a slečna na druhé straně linky slíbila že VF o problému ví, že museli restartovat SMS centrum a duplicity že budou zpětně dohledávat a vracet.... (několik mých zpráv dorazilo prý snad až 50x). Ale ve světle toho co se u VF dělo mi její vyjádření přijde být fér... (oblast Pardubice město) ....tak uvidíme
Free30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 26. 12. 2007 17:46

Že to počítá Chytrý přehled, bych neřešil, ten a faktury / kredit jsou na jiných systémech.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kvetak 26. 12. 2007 18:55

Ma prislo od kamaradky co ma VF taky 11 stejnych sms.
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 12. 2007 22:04

goob píše:Fido+: Asi jsi toho více posílal z O2, který problémy neměl a u VF jsi měl více štěstí než rozumu :mrgreen:r/quote]

Nene. Poslal jsem jich z obou siti zhruba stejne mnozstvi. Dokonce asi vic z Vodafonu. Mozna jsem opravdu mel stesti.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 12. 2007 23:13

Hoši tak to je prča.Prachy sice VF asi zákazníkům vratí(uvidíme), ale pokud to šlo do cizí sítě, tak bude muset uhradit propojovací poplatek.To mu asi TMO a O2 neodpustěj že jo... :)
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod goob 27. 12. 2007 02:34

To je vlastně fakt. Peníze za propojovací SMS bude muset zaplatit ať tak nebo tak. Ale vzhledem k objemu SMS poslaných třeba jen za měsíc to bude relativně zanedbatelná částka.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka