Retenční nabídky: Zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 789456123 18. 6. 2010 07:46

vpe píše:Prime cisla na retence O2 jsou vseobecne znama staci si projit toto forum.

No nevim, žádné jsem tu nezahlédl a myslím, že to mají ošetřeno tak, že na ně nelze volat.
789456123
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod dannyjay 18. 6. 2010 14:20

U Vodafone mám dvě čísla na účtu, abych nepřešel dostal jsem tarif Nabito 1150 za 50% plus balíček Extra nabito 230 zdarma a druhý tarif pro otce byl nabito 119 taky za 50%.To vše na 2.roky.Předevčírem jsem, ale potřeboval zvýšit tarif otci a o tarify na míru nemám zájem, tak mi dali Nabito 700 opět za 50% a na rok.Tak jsem celkem spokojený:-) Ahoj Danny
dannyjay
Junior

Odeslat příspěvekod dzarda 21. 6. 2010 12:31

Nějak nevím jak to všichni děláte...ale zkoušel jsem podle různých návodů volat na retenční linku a max. co mi momentálně nabídly byla sleva 30% z paušalu, což mi příjde usměvné..jinak mám tarif o2 neon xxl se slevou 50%, tzn. že jsem ted dva roky platil paušal pouze 2000,- + sms a net, takže moje útrata každý měsíc tak 2.400-3200,-Kč.. ted mi to končí tak jsem si naivně myslel že dostanu zase nějakou zajimavou nabídku a nic... to samé jsem volal do vodafonu že chci neomezený tarif na volaní,sms a data, kdy mi nabidli normální cenu, žádné zvýhodnění nic..tak nevím co dělám špatně...
dzarda
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 6. 2010 19:39

tak si vygeneruj kod k prenosu u vdf a nahlas jim ho u o2.vola ti vubec nekdo na ten tlf?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dzarda 21. 6. 2010 20:11

no to už jsem taky udělal a pořád nic, samozřejmě že volá... mám cca 1200 minut odchozích a cca 800 minut příchozích..z těch odchozích je to tak půl na půl, půl do vlastní a půl do cizích sítí..
dzarda
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 21. 6. 2010 20:18

Taky mám teď problém, po dvou letech 50% slevy u Vodafonu mám najednou asi 30%. Přemýšlím o výhodnější nabídce od T-Mobile.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dzarda 22. 6. 2010 17:43

njn, takže to asi nebude tak jednoduché jak se tady píše...škoda no..
dzarda
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 7. 2010 12:26

mel jsem u vdf N350 plus zdarma 40 procent kreditu navic - vdf extra jak davali v lednu a nabidli mi 175 minut za 352 Kc , z toho jsem pochopil ze se jedna o N700 s 50 procentni slevou , pak nabizeli i Odepis ale ten uz taky nepotrebuju, jeden mam.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcwifi 2. 7. 2010 20:01

@dzarda - cekas slevac u noveho OPeratora a jeste u VFD a jeste na neomezeny tarif ? :mrgreen: to se nacekas...sleva se dava lidem utikajicim jinam od stavajiciho OP,nikoliv nove prichozim,to by asi ceniky nemeli moc smysl,by mohli vsude uvest : cena dohodou 8-D

I proto menit OPeratora se lidem po obdobi se slevou moc nechce,radeji by svoji slevicku i nadale ale malokdy da stavajici OP na debatu ve smyslu - co kdyby jsme tam tu slevu nechali - apod. :D

taky sem uz silhal asi 3x po jinych nabidkach,ale dycky sem zustal,bohuzel sem za to prt dostal az do jara,kdy sem se sprajcnul vypacil si slevu na moje 2 cisla nekompromisnimi vyhruzkami odchodu a sem spokojenej jak decko :mrgreen: jak bude po sleve, opet bude jednani,natvrdo,zadny sra*ni...
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W7, 500GB USB3,Samsung S7 EDGE,TM FLAT + 7,5GB, Home DSL 50/5, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, Pioneer VSX-322 5.1, Octagon SF4008 2x DVB-S2, DigiTV
pcwifi
Junior

Odeslat příspěvekod dzarda 3. 7. 2010 21:14

pcwifi: prosím přečti si mé všechny příspěvky a uvidíš co jsem zde psal o mém stavajícím tarifu u O2 i o VDF. děkuji
dzarda
Junior

Odeslat příspěvekod nikim007 7. 7. 2010 14:17

u VF jsem 9 let, volal jsem jim s zadosti o uvolneni cisla, prechod k t-mobile, predlozil jsem jim 9h za 850Kč vč. DPH, dostal jsem nabidku tarifu nabito 2100 (700min do vsech) s 50% slevou na dobu jednoho roku, tedy za castku {2100/2] = 1050 vc. DPH, tedy 1,5 kc za min do vsech siti, (uctovano typ 60+1), s tim ze se neprovolane minuty prevadi do dalsiho mesice, + jsem si vzal dotovany tel. S pozdravem Nikim007
nikim007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bravebruce 8. 7. 2010 06:51

Byl jsem 10 let u O2 (samozřejmě ze začátku to byl Eurotel), z počátku předplacený, ale jinak většinu doby paušál - studentský tarif Praktik, následně inovován na Pohodu.... 100 SMS a 40 minut do všech sití za 178,- včetně DPH. Jelikož v poslední době volám prakticky jen na T-mobile, tak se mi účty 500-700, nebo dokonce přes 900 přestaly líbit. Když jsem začal na lince O2 začal zjišťovat, co s tím, tak jsem dostaval takové ne moc zajímavé nabídky (pomohl bych si asi tak o 100 snížit účty), přitom u T-mobile bych se vešel do 300,-.... Tak jsem to šel změnit a přecházím na T-mobile. Poté, co O2 přišla má výpověď, zavolal mi nějaký člověk od O2, který evidentně není běžný operátor a zajímal se proč a na jaký tarif přecházím. Když jsem mu to řekl, tak se vytasil s nabídkou 1000 minut a 250 SMS do všech sítí za 300,- včetně DPH. Avšak vzhledem k dalším souvislostem už jsem rozhodnutí přejít k T-mobile nezměnil...
bravebruce
Junior

Odeslat příspěvekod goob 8. 7. 2010 09:35

Kamarád měl doteď T-M, nevím už jaký tarif, platby měsíčně kolem 1000 Kč. Shlédnul se ve standardní nabídce VF, která byla lepší než to co má teď. Nakonec v rámci prodloužení smlouvy dostal 800 minut za 600 peněz, což je myslím dost slušná nabídka.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy_85 8. 7. 2010 10:12

bravebruce píše:Byl jsem 10 let u O2 (samozřejmě ze začátku to byl Eurotel), z počátku předplacený, ale jinak většinu doby paušál - studentský tarif Praktik, následně inovován na Pohodu.... 100 SMS a 40 minut do všech sití za 178,- včetně DPH. Jelikož v poslední době volám prakticky jen na T-mobile, tak se mi účty 500-700, nebo dokonce přes 900 přestaly líbit. Když jsem začal na lince O2 začal zjišťovat, co s tím, tak jsem dostaval takové ne moc zajímavé nabídky (pomohl bych si asi tak o 100 snížit účty), přitom u T-mobile bych se vešel do 300,-.... Tak jsem to šel změnit a přecházím na T-mobile. Poté, co O2 přišla má výpověď, zavolal mi nějaký člověk od O2, který evidentně není běžný operátor a zajímal se proč a na jaký tarif přecházím. Když jsem mu to řekl, tak se vytasil s nabídkou 1000 minut a 250 SMS do všech sítí za 300,- včetně DPH. Avšak vzhledem k dalším souvislostem už jsem rozhodnutí přejít k T-mobile nezměnil...

tak to teda moc nechápu,dostat takovou nabídku za 3 kila tak po ní skočím. K t-mobile bych v životě nešel kvůli tomu jak se chovají k uvázanému zákazníkovi.
speedy_85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zany1972 8. 7. 2010 16:57

Nevíte někdo jestli T-Mobil dává jěště nějakou retenci na tarif Bav se a i bodl by nějaký telefonek o něco méně než má T-Mobil v nabídce děkuji za radu
zany1972
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka