Retenční nabídky: Zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zybi 17. 12. 2009 20:29

Byl jsem u Vodafone (původně Oskar) od samého začátku, první smlouva na 4 roky s úvazkem jestli si to dobře pamatuji kolem 6.000 Kč (dostal jsem 2 levnější telefony). Pak už jen smlouva na 1 rok a nikdy jsem slevy neřešil (vždy jen nějaké telefony při nové smlouvě) a až letos jsem natrefil na toto forum a pojem "retenční nabídky" a zůstal jsem zírat. Nechtěl jsem nyní nic přehnaného, chtěl jsem jen něco navíc, zvlášť když se zde pořád opakuje, že je celkem běžné, že VF dává 50% slevu + 25%kreditu navíc (toto se tady asi u retencí VF objevuje nejčastěji). A co se týče provolaných peněz, tak si myslím, že taky moc pravdu nemáš, většinou zde lidi řeší podstatně menší částky u 1-2 simek. Platby byly rovněž v pořádku- myslím,že po splatnosti nikdy.
Navíc i určitý rozdíl oproti "obyčejným" paušálům vidím i právě v tom úvazku provolané minimální částky. :pozor

//Kniter: odstránená citácia
Naposledy upravil Kniter dne 17. 12. 2009 21:07, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchádzajúci príspevok
zybi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod havros 17. 12. 2009 21:16

zybi píše:první smlouva na 4 roky s úvazkem jestli si to dobře pamatuji kolem 6.000 Kč
Nemáš náhodou Dohodu s Oskarem?
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zybi 18. 12. 2009 09:30

Ano, na 1 čísle Dohoda s Oskarem je.
zybi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zybi 18. 12. 2009 09:33

Jasně v pohodě, já se v žádněém případě hádat nechci, jen mi ta logika prostě uniká - upořednostnění 1-2 SIM na RČ před 5 SIM na IČ ???? o<:) o<:) o<:)
zybi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod havros 18. 12. 2009 10:15

Možná v tom má prsty ta Dohoda... Oni ten tarif berou už jako jednu z výhod.
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zybi 18. 12. 2009 12:12

Jenže to byla právě jedna z věcí, kterou jsem chtěl změnit na tarif NABITO .
zybi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rocko 19. 12. 2009 17:22

Měl bych dotaz, u O2 mně neustale okradají a nejsem ze službama operátora spokojeny a chci podat výpověd. Smlouva končí 26.8.10. na tarif O2kůl a jak dlouho trvá proces výpovědi když ji podám písemně a slyšel sem žese u O2 platí smluvní pokuta 150kč za každý započatý měsíc a to plati za každy kalendářní měsíc nebo podle mého zučt. obdobi. A plati se jen těch 150kč nebo si mužou naučtovat větší částku za každy měsíc. A jak cely ten proces probiha a jak dlouho trva?diky
rocko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 12. 2009 18:04

doplatis pausaly do konce trvani smlouvy
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod odie 25. 12. 2009 16:29

Tak taky přidám moje 2 zkušenosti:
Přenos předplacené karty O2 --> Vodafone. Útrata cca 500 až 1000 Kč za rok. Při přenosu napsali SMS ku, abych u nich zůstal, že mi budou každý měsíc dobíjet 50 Kč po dobu 1 roku a já nemusím dobíjet vůbec nic. Ale stejně jsem už u Vodafone :-))

T-Mobile - končila 2 letá smlouva, původně tarif 250 HIT s telefonem za 1 Kč. Útrata byla více než rok jenom 300 Kč, poté se zvedla na průmerných 800 až 1000 Kč a změnil jsem proto tarif na 500 HIT a 750 HIT.
Tak jsem jim zavolal na infolinku, a zeptal se jak vypovím smlouvu. A hned mi nabízel HITovou variantu jenom na 0,5 roku. Což se mi moc nelíbilo, tak on že mi ještě přepošle ne jiné oddělení. No a za 2 dny volala z retenčního a nabízela se smlovou na 2 roky 100 minut zdarma k jakýmukoliv tarifu, tak jsem to vzal spolu s tarifem Bav se a telefonem za 1 Kč.
Stejně bych si ten tarif nakonec asi u nich vzal, takhle jsou aspoň nějaký volný minuty navíc. :-))
odie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petriks-x 28. 12. 2009 16:18

Dnes mi došla FA u O2 a počet sms byl vyšší o 55, volal jsem opovi. Jiné řešení než detailní výpis za 95,- bez DPH není. Ale nastala výjimečná situace- do 12 dní mi přijde zdarma.

Nic společného s retenčním to nemá, ale píšu to sem jak se zachovali.

Paní mi řekla, kdy mi končí smlouva a dál jsem se ptal na Zero...
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod thera 2. 1. 2010 10:42

DOHODA

Ještě napíšu zajímavou zkušenost s Dohodou (VF)... V létě jsem klasicky (=žádost o přenos č.) dostal nabídku "25%sleva 50%kredit navíc při přechodu na nový tarif", měl jsem útratu asi 1500,-/m, přijít o Dohodu se mi za těchto podmínek nechtělo, slečna/pani však byla s dalšími slevami nekompromisní, tak jsem odmítl, že se event. ozvu později.

Pak jsem asi čtvrt roku řešil něco jiného, volání se mi propadlo asi na 800,-/m a rozmyslel jsem si to, že bych si teda tu původní nabídku vzal.

Tak tam volám, čekal jsem, že mi vynadaj, že se mi snížilo volání. Místo toho jsem dostal nabídku sleva 50% na Dohodu.

Tak jen taková zajímavost, tady ve vlákně jsem se s tím nesetkal... ;-)
thera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mohykan.com 3. 1. 2010 19:46

Ja jsem chtel odejit od Vodafonu k T-mobile, sam jsem o tom, ze by se dostavala nejaka vyhodna nabidka davala, jsem nikdy neslysel a chtel jsem odejit jen z duvodu, ze bych proste usetril. Zazadal jsem si o prenosovy kod a u T-mobile mi rekli, ze muze trvat chvili, nez se objevi i u Vodafonu, tak at tam zavolam az nasledujici den. Tim jsem na to ani ten den uz nemyslel, az navecer kolem sedme hodiny, volala sama od sebe pani od Vodafonu a ptala se, co me k odchodu vede a kdyz jsem ji svuj duvod uvedl, ona mi nabidla tarif nabito 1150 + 50% navic, za polovicni cenu 575kc s tim, ze se za rok sama ozve a bud mi to upravi, nebo nabidnou uplne neco jineho, pry podle toho, az uvidi, jak jsem s tarifem mesicne vychazel. Tak jsem samozrejme zustal, mel jsem stesti i v tom, ze jsem se u T-mobilu rozhodoval mezi dvema tarify a nemel jsem jeste podepsanou smlouvu ;-)
Tak snad taky pro nekoho inspiraci..
mohykan.com
Junior

Odeslat příspěvekod bokovka 4. 1. 2010 11:26

Jsem a chci zůstat u T-Mobilu. Zažádal jsem si o přenos k O2. Dnes volala slečna z TM a nabídla extra 200 minut měsíčně (kamkoliv) na 2 roky k jakémukoliv tarifu. Vzhledem k tomu, že chci u TM stejně zůstat, přemýšlím jestli to vzít rovnou nebo ještě chvíli dělat Zagorku. Co myslíte?
bokovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 4. 1. 2010 11:40

bokovka: Jakou máš průměrně měsíční útratu?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bokovka 4. 1. 2010 12:27

goob: cca 1400-1700,-
bokovka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků