Retenční nabídky: Zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jana15007 1. 11. 2009 19:03

To je možný, ale já bych se spíš přikláněla k tomu, že kecá, protože začal dělat pro ufona :-DNehledě na to, že mu nepřišla žádná upomínka, nic...
SE c903 :-)
Jana15007
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 2. 11. 2009 12:39

Mám T-Mobile Rodina a brzy mi končí smlouva. Operátorce jsem řekl, že chci nějakou nabídku, abych si smlouvu prodloužil. Prý to předá na retenční. Jsem zvědav, co mi nabídnou. Měsíčně utratím (vč. paušálu) asi 1200 Kč. Nevíte někdo, kdy se mi z retenčního ozvou? Operátorka to totiž nevěděla...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 2. 11. 2009 13:06

Mne s ozvali cca do tydne. Ale to jsem se nedohodli, tak po dalsim tydnu volal chlap a s tim porad taky nic. Po treti zavolala nejaka slecna, strasne prijemna a dohodli jsme T-Mobile Rodina s 50% slevou na cele 2 roky. Resp. ona mne nabidla 50% na to co si vyberu za tarif na cele 2 roky. Takze super, akorat mne porad neprislo nic pisemne, jen SMSka ze je aplikovna sleva.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 3. 11. 2009 12:54

Ahoj, tak jsem poté co mi u mého čísla aktivovali v rámci retence 1000 min/měs po dobu 12 měsíců když zůstanu, podal žádost o přenos i u manželky.Bohužel se nic nedělo, nikdo nevolal, tak jsem zavolal na retenční, kde mi řekli že bohužel je už pozdě a přenos nejde stopnout, ale že když po přenosu do 30 dní se vrátím tak že mi aktivují Neon SMS Basic a k tomu bonus 500 min/měs., do všech sítí na 12 měsíců.
Převod zpět proběhl v pohodě a manželka už volá s bonusem.
takže se nebát a když nevolaj zavolat na retenci sám...ale ideálně v prvních dnech po dání výpovědi a narovinu se zeptat co mi mohou nabídnout.
xxxmitschxxx
Junior

Odeslat příspěvekod bart.homer 3. 11. 2009 13:16

xxxmitschxxx: Jakého máš operátora??? A ty víš jaké je číslo na retenční oddělení??? Já mám T-Mobile a zvenčí se tam asi nejde dovolat. Volají vždy z čísla 603 604 605 a tam mě to hodí na hlasový automat, protože je to všeobecné tel. číslo. 8-S

Otázka všem: Zajímala by mě jedna věc.... Už se vám někdy stalo, že by vám přislíbili retenční nabídku, ale třeba pak nebyla splněna??? :hm

Jinak já jsem se zarazil nad jednou věcí. Mě operátorka říkala do telefonu, že "až mi zítra přiveze kurýr ty smlouvy a telefon, tak mi pak příjde SMS o přípsání retence k mému číslu."
OK, já to beru, ale to může být v jeden a ten samý den??? Přece T-Mobile nemůže vědět, zda jsem ty smlouvy před kurýrem podepsal, když bude třeba ještě dva dny trvat než je dostane T-Mobile zpět. A to mě hned v ten samý den při podpisu chtějí dát retenci???? Nějaké divné...
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom222 3. 11. 2009 13:54

Otázka všem: Zajímala by mě jedna věc.... Už se vám někdy stalo, že by vám přislíbili retenční nabídku, ale třeba pak nebyla splněna???

ANO u O2
tom222
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 11. 2009 14:07

na retence u O2 se lze dovolat nak 800 15 15 15. je to verejny cislo na ktery muzes kdykoliv volat se zrusenim cisla / linky . od osmi do osmi po-pa
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 3. 11. 2009 14:30

Bylo to u O2, a jak psal "audiobullys" číslo je 800 15 15 15
xxxmitschxxx
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 3. 11. 2009 21:24

zdravim,tak jsem volal na o2 ze chci ze zera prejit na kartu a dnes mi volala z retence proc,to uctovani je fakt humus,jsem rekl to uznala,a kdyz jsem rekl,ze mam na jednom cisle tip relax,tak mi rekla,ze neni problem zmenit zero na tip relax,tak jsem souhlasil probehne to do 5dnu,uvidime
sunny side up
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 3. 11. 2009 21:29

Fíla: tak mne jeste smlouva neprisla, udajne prijde, budu ale volat kde je.....ale to podstatne, prisla mne od infolinky SMS, kde je uvedeno, ze timto potvrzuji, ze byla aktivovana sleva 50% na 2 roky na muj pausal. Tak doufam ze se nestane co tobe.
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 11. 2009 22:24

tom222 píše:Otázka všem: Zajímala by mě jedna věc.... Už se vám někdy stalo, že by vám přislíbili retenční nabídku, ale třeba pak nebyla splněna???

ANO u O2

taktéž u O2
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 3. 11. 2009 23:13

snowboarder píše:U těch firemních jsou mnohem štědřejší, tam si dovolí i ty slevy na telefony běžněji :-) Pak se poděl :D

nabídek jsem dostal vícero...sleva na služby/telefon podle toho kolik provolá za měsíc firma...tam byla sleva asi 8 000kč ze základní ceny, když víc tak tam bylo snad až 15 000kč bez DPH, na všechny tarify jsem dostal 50% slevu na rok, telefon novej ikdyž jsem ještě neměl nárok a dostal jsem za 7kč ten datovej modem ani nevím co s nim budu dělat :D btw vánoční nabídka by měla být připojení na stálo zadarmo asi na 4 měsíce...
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod manas 4. 11. 2009 09:37

Fila: tak jsem volal na infolinku a udajne bych mel mit smlouvu u prvniho dalsiho vyuctovani. V pripade ze tomu tak nebude mam zavolat a oni ji udajne poslou. Tak uvidime....
Nikon D300s,
Sigma 17-70, Nikkor 50mm f/1,8, Sigma 28-70 f/2,8,Tamron 70-210 f2,8, Blesk Sigma EF DG 500 Super.....
manas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 4. 11. 2009 10:37

tom222 a wit.cz: Nesplnili vám u O2 retenčnní nabídku??? A jak jste to později řešili??? Vykašlali jste se na to nebo volali infolinku a nebo pro nedodržení smluvních podmínek poskytovatelem jste dali výpověď??? :hm
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 11. 2009 12:38

Dali mi nabidku s tim, ze bude aktivni od pulnoci .. zacal jsem ji v dobre vire, ze je aktivni, cerpat. Druhy den odpoledne volali, ze mi tu nabidku dat nemohou, tak jsem cislo zrusil.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků