Retenční nabídky: Zkušenosti

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 10. 2009 19:55

jak jsem ti říkal to číslo na tu výpovědní, tak přímo tam, tam říct, že to chceš zrušit a oni ti to nabídnou, nebo se s tebou dohodnou.. přinejhorším ti pošlou domů kód na výpověď, když ho nepotvrdíš, tak se nic neděje..
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 10. 2009 13:34

Tak jsem tam volal, hned se mi ptal proč chci zrušit a kam chci přejit, nabídl mi že tenhle dosavadní O2 SMS změní na NEON SMS s 50% slevou...
Sice jsem cosi řikal že bych radši ten Kůl, abych měl i volné minuty, ale ten se prej musí podepisovat na 2 roky, že bych musel jit na prodejnu. Že ten SMS je nezávazně, že to můžu kdyžtak kdykoliv změnit... Tak jsem to vzal

Ted ale přemyšlim že sice budu mit SMSky takhle jen za 150 (těch 250 za měsíc ani nepropíšu), jenže to volání bude navíc, takže stejně budu mít účet skoro 3 stovky... :|
Dal by se ten kůl nějak usmlouvat se slevou? Jak je to ale s tím podepisováním?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 10. 2009 14:26

To ses ho měl zeptat, jestli ti ho dá za půlku, když dojdeš podepsat tu smlouvu ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wracker 7. 10. 2009 13:37

tak bych se taky rád zeptal...chci si koupit novej mobil a vemu i nový číslo, protože ještě nemám dva roky u VF, bude se brát na firmu, ve který je asi dalších 5 čísel, proto bych je rád postrašil tím, že přenesu celou firmu pryč, ale nejde podat výpověď aby všem v tý firmě přišly ty kody co jsem se tady dočetl. Je možný z nich vyštípat nějakou slevu třeba na telefon nebo něco jinýho na takový bububu?
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 10. 2009 13:38

U firemních určitě. Pokud máš administrátorský heslo, tak si s nimi o tom normálně narovinu promluv.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wracker 7. 10. 2009 13:44

okay..takže prostě říct, že jsem dostal od konkurence lepší nabídku a uvažuju o přenosu firmy. Admin heslo mám. Tam zavolám až budu tušit co plánujou jako Vánoční nabídku tzn. asi za měsíc..ale předpokládám, že to ani nebude stát zato, ale lepší než drátem do oka :)))
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 7. 10. 2009 13:47

U těch firemních jsou mnohem štědřejší, tam si dovolí i ty slevy na telefony běžněji :-) Pak se poděl :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wracker 7. 10. 2009 13:49

jasně, podělím se co jsem z nich vyštípal někdy na tom začátku listopadu :))))
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 7. 10. 2009 18:24

Sice je to OT, ale vánoční nabídka u VF by měla přijít nejpozději 12.11.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 7. 10. 2009 22:32

Velmi nerad przním téma, ale nenašel jsem podobné ohledně retence a ADSL. Mám od O2 ADSL 5 let a už mě prostě ser... přístup O2, žádná výhoda, sleva. Pro nové zákazníky nižší cena, dotovaný modem, pro stávající ... Nevíte náhodou zda se dá dostat na nižší paušál než 750 Kč měsíčně a případně jak na to (třebas zažádat o zrušení jako u mobilních tarifů a čekat). Dík
penav
Junior

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 10. 2009 01:05

Melo by to jit. Kamarad dostal pri vypovedi ADSL nabidku na 500Kc mesicne naporad a bez uvazku.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 10. 2009 04:27

ja rusim od kvetna volani 300 nakonec dali net za 540kc.po x mesicich se mi povedlo zrusit i to volani za 120.Ale furt se da tvrdit ze radiokomunikace to maj za 480/tmobile tedka za 500 kc.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OsklivkaBety 8. 10. 2009 08:23

:-)) Já už dostal vánoční dárek... Bral jsem ke svému stávajícímu číslu a účtu ( 7let u operátora) tarif 1150 nabito a telefon. Dali mě slevu na 1 měsíční paušál. V samoobsluze se hlásí jako vánoční dárek. Jistě, je to ten, co byl loni. Ale potěšilo.
OsklivkaBety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 10. 2009 09:11

penav píše:... Nevíte náhodou zda se dá dostat na nižší paušál než 750 Kč měsíčně a případně jak na to (třebas zažádat o zrušení jako u mobilních tarifů a čekat). Dík

A co sledovat akční nabídky? Celé září bylo ADSL za 500, teď je za 650, to už se tak nevyplatí. U O2 je výhoda, že k tomu jde mobilní net za pakatel.

audiobullys píše:ja rusim od kvetna volani 300 nakonec dali net za 540kc.po x mesicich se mi povedlo zrusit i to volani za 120.Ale furt se da tvrdit ze radiokomunikace to maj za 480/tmobile tedka za 500 kc.

Jj, T-Mobile to má za 499, se smlouvou na 2 roky, další rok 699. Přičemž ta smlouva je nevypověditelná. To se opravdu vyplatí.

U O2 ADSL po roce za sankci 500 zrušíš.

OsklivkaBety píše::-)) Já už dostal vánoční dárek... Bral jsem ke svému stávajícímu číslu a účtu ( 7let u operátora) tarif 1150 nabito a telefon. Dali mě slevu na 1 měsíční paušál. V samoobsluze se hlásí jako vánoční dárek. Jistě, je to ten, co byl loni. Ale potěšilo.

to je opravdu nabídka jako prase k 7 letům u operátora. To mi dají kdykoliv i na 2 měsíce staré číslo.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fido+ 8. 10. 2009 11:29

Zrovna to adsl mi vcera nabizeli za tech 500 ale protoze mam beztak lepsi net tak jsem to nevzal. Zda se ovsem, ze ta akce porad jeste bezi.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků