Výkup starých mobilů u T-mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan Y. 1. 12. 2007 00:32

Michal P píše:No zrovna právě k Odepiši se Nokie nehodí, protože neumí AoC což je pro Odepiš moc fajn věcička. A manželku bych bez AoC z Odepiš volat nenechal, takhle jí to odstřihne přesně na vteřinu. Jeden Odepiš má maximálně na tři hovory :D Právě proto rozmýšlím co jiného než Nokii vzít, mám ještě 5 recyklístků.z/quote]

Nokia 1600 AoC podporuje, jinak bych ji samozřejmě pro Odepiš nedoporučoval ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 12. 2007 08:59

Moje Nokie 1600 AoC nepodporuje. Vyzkoušel jsem si to, simkartu s nastaveným AoC jsem do té Nokie dal uskutečnil jedno spojení a vrátil zpět do původního telefonu - Siemense C35i. Stav "kreditu" na simkartě zůstal nezměněn. Jinak v tom Siemensovi se mi ty impulsy normálně odečítají. Nehledě na to že v té Nokii jsem příslušnou položku na nastavení kreditu a cenu za jednotku nenašel. Je tam pouze nastavení>nastavení ceny>předplacený kredit kde se ovšem nic zadávat nedá jsou zde položky pouze ke čtení a u všech je i po provedení hovoru 0, s vyjímkou zobrazení kreditu který lze vypnout či zapnout.
Mám N1600 od T-Mobilu, zakoupena před cca 3 týdny.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xsrespect 1. 12. 2007 10:37

michal p: OT: co to je AoC? google mlci... a zrovna mam doma C35i tak ze bych to vyzkousel...
xsrespect
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 12. 2007 11:36

Aktivace AoC u VF na novém paušálu
Vodafone - jak nastavit tarifikaci u tarifu Odepiš

Zjednodušeně řečeno je to nastavení počítání tarifikačních impulsů, nutno aktivovat v případě Vodafonu u operátora a nastavit v telefonu. Víc v odkazech.
Ale už jsme dost OT :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 1. 12. 2007 14:03

Michal P píše:Ale už jsme dost OT :)>/quote]
Takže se zase vrátíme zpět k tématu.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ExEricss 6. 12. 2007 15:02

Dobrý den,

chci se jen zeptat - „Recyklístky“ už dorazily?

Děkuji za odpověď

Dobrý den,
ano lístky dnes dorazily dnes dopoledne a na naší prodejně byly pro velký zájem během dvou hodin zcela rozdány.
Doporučuji zkusit některou z prodejen v .............. - jsou tam ... prodejny a každá z nich by měla dnes obdržet dodávku ve stejném množství jako my, takže je větší naděje na úspěch.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

T-Mobile
Jakub Kohoutek

:hm

A samozřejmě že jinde je nemají.... T-Mobile je na akci připraven asi jako silničáři na zimu...... Ty jsou taky vždy dostatečně zásobeni a připraveni - ale jen do té doby než spadnou první sněhové vločky - pak jsou překvapeni nenadálou sněhovou nadílkou.... :whistle:
ExEricss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 12. 2007 17:38

Jak dlouho jim trvalo odpovědět?
Já psal 4.12. na 2 prodejny. 1 mi neodpověděla vůbec a jedna dnes (6.12.) v 00:56
Kód: Vybrat vše
Dobrý den,
recyklístky na prodejnu zatím ještě nedošli, předpokládaný dodej během čtvrtečního dne.

Pěkný den.[/code]

Když jsem tam dnes vyslal otce kolem 14 hod tak prý nejsou a neví kdy budou :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 6. 12. 2007 18:25

A nedošli s měkkým I:-) Jinak v Ústí mě taky vypekli..
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 12. 2007 18:29

Jj, toho jsem si taky hned všimnul :)
Tak nakonec jsem uspěl, "vyhnal" jsem tam tátu s mámou ještě jednou před šestou a měli je tak mi přinesl 2x Twist 1600
No a ještě po 20 hod zkusím tu druhou prodejnu s bráchou tak snad pochodím :)
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod STaTOM 6. 12. 2007 18:31

Jo jo....lidi sou nenažraný....plný igelitky starejch krámů a na normální se nedostane (ptz. každá prodejna dostala max 200 ks a tím tato akce končí). Pláčete na špatnym hrobě. Poděkujte ostatním kšefťákům.

m.a.x.i.m.u.s : to je OK....prodejna ti odepsala v limitu stanoveným společností ;-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 12. 2007 18:33

STaTOM: Ale druhá prodejna se na mě vykašlala úplně...
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod STaTOM 6. 12. 2007 18:47

Ani se nedivim...taky mě nebaví se navíc zabejvat ještě odpověďma na tyto dotazy co se recykl. týče....ale holt se překonám. Jak to tak vidím, do víkendu u nás taky dojdou a budu na takový dotazy odpovídat do silvestra. :-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsrespect 6. 12. 2007 19:25

jak to je s tim ze by tam donesla odevzdat mobily dejme tomu slovenka? vezmou to na jeji obcanku?
xsrespect
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 6. 12. 2007 23:16

Jeste Slovaci nam sem budou navazet mobily. OMG
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsrespect 6. 12. 2007 23:22

slovaci ne, ale ja uz jednou akci vyuzil a pritelka je slovenka, nechce se mi obtezovat nejaky kamos, to radsi reknu moji ne? ale tak furt jsem se nedozvedel jak to teda je?
xsrespect
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka