Výkup starých mobilů u T-mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 11. 2007 12:42

Na mě se včera taky nedostalo... Musel jsem čekat půl hodiny než se na mě dostala řada a po minutě jsem na***n odcházel pryč s nepořízenou :roll:
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod xsrespect 27. 11. 2007 13:03

max: kamos byl vcera na svobodaku a tam uz nemeli, ale pak sel do nejake nove otevrene prodejny a tam jich meli hafo..
xsrespect
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 27. 11. 2007 13:05

xsrespect píše:
TomeekHoleek píše:[quote="Oskarák";Hele a to ti vzali všech 25 kusů na jednu občanku ?
Nebo vás bylo víc ?
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod xsrespect 27. 11. 2007 13:16

jn vrze jak vrata od garaze... ja to mel uz 7 dni tak smula... vydrzim ho kdyztak reklamovat a pak pockam na litrik :-)
xsrespect
Junior

Odeslat příspěvekod radim 27. 11. 2007 13:42

Hm, taky jsem uvažoval o tom LG, no ale teď... Ten samsung má slabší výdrž, ale asi to vyhraje. Jestli nedají něco nového na prosinec, počkám na příští týden.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MCMLXXXII 27. 11. 2007 20:05

Nevíte, kde v Praze ty Recyklístky mají? Na Zličíně ani na Budějovické nejsou a ani se moc konkrétně nevyjádřili, kdy by je mohli dostat.
MCMLXXXII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsrespect 27. 11. 2007 20:47

radim: tak ono tam si nevyberes, at LG nokie nebo samsung, vsechno to jsou shity tezkeho kalibru... vylozene mi slo o ten kredit, no dal sem ho nakonec pritelce at si vola :-) ale ten telefon byl fakt jen bonus... prirovnavam to k vyhre asi jako kdyz si na poste koupim stiraci tiket a vyhraju 100,- asi takova vyhra jsou ty telefony... kamos jinak vcera vzal samsung a stezoval si na klavesnici a vubec rikal ze se mu to LG zda lepsi, tak pokud je to ***** a to LG je taky ***** pak uz fakt jedinne tu nokii..
xsrespect
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 11. 2007 21:09

xsrespect píše:max: kamos byl vcera na svobodaku a tam uz nemeli, ale pak sel do nejake nove otevrene prodejny a tam jich meli hafo..

Ve Zlíně máme jen 2 a ta jedna má otevřeno stjně jako v práci tak ji nemám čas vyzkoušet :(
Tvrdili mi, že prý ve čtvrtek dostanou 200ks tak uvidím jestli přijdou..
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 28. 11. 2007 20:24

K těm telefonům: Klávesnice toho Samsungu je fakt nepohodlná (hlavně ta čtyřsměrná klávesa), možná pro děti nebo lidi s drobnějšími prsty by byla v pohodě. Jestli to má být záložní telefon s dlouhou výdrží třeba pro Odepiš, tak jednoznačně Nokii. LG podle vašich zkušeností nebrat.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 28. 11. 2007 21:40

No zrovna právě k Odepiši se Nokie nehodí, protože neumí AoC což je pro Odepiš moc fajn věcička. A manželku bych bez AoC z Odepiš volat nenechal, takhle jí to odstřihne přesně na vteřinu. Jeden Odepiš má maximálně na tři hovory :D Právě proto rozmýšlím co jiného než Nokii vzít, mám ještě 5 recyklístků.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 4daPeace 28. 11. 2007 22:33

Nevite, jestli uz jsou v Ostrave/Brne?
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 11. 2007 17:45

Ve Zlíně je nemají určitě a neví kdy budou :roll:
A je vážně super jak doporučují pro komunikaci s prodejnou email na který stejně nikdo nereaguje :roll: Ráno jsem jim poslal dotaz a do teď se nebyl schopen nikdo vyjádřit tak jsem tam musel někoho poslat. A stejně ani v jedné ze dvou nemají...
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod STaTOM 29. 11. 2007 18:20

m.a.x.i.m.u.s : na odpověď na mail mají značkové prodejny lhůtu 2 pracovní dny. ;-) Pořád lepší než UPC, Telecom apod. Pokud mají na shopu lidi nemaj čas odpovídat na kdejaký dotazy (90% si zákazník může sám zjistit, když už na tom netu dřepí).
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 29. 11. 2007 18:34

STaTOM: A kde prosím zjitím info o těch Recyklístcích? :)
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod STaTOM 29. 11. 2007 18:37

m.a.x.i.m.u.s : to taky nebyla narážka na tvůj dotaz. ;-) Já jen, že pokud musíš prodávat a odpovídat na otravný dotazy jako např. kolik stojí to a to, máte skladem to a to (to lze zjisti přes IL)....bla bla atd. už nemáš tolik času odpovídat na info, které nelze jinak zjistit (např. recyklístky).
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka