Výkup starých mobilů u T-mobilu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Libor357 16. 11. 2007 14:25

Zašel jsem na značkovku, vysypal na pult telefony (5 kousků na jednu občanku), některé bez baterie, a ani bez IMEI nebyl problém. Slečna to sepsala, vzal jsem sadu N1600 s 800K kreditem, doplatil 99K a bylo. Čekal jsem háček, a ejhle, T-Mobile mě docela překvapil. Toto je první rozumná nabídka, co T-Mobile vypotil. A Já ty telefony už chtěl pomalu vyhodit do nebezpečnýho odpadu. Jo jinak s T-Mobilem moc nekamarádím, takže nejsem ani jejich zákazník, ale toto bylo fakt bobrý. To si zase s kámošem pěkně pokecáme.....
Libor357
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 17. 11. 2007 09:50

A zapisují si č.občanky do nějaké databáze?? Mám těch telefonů trošku víc ... :D
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oskarák 17. 11. 2007 23:14

Taky už jsem vyměnil 5 kousků.Občanku si zapisují a také na infolince mi řekli že každý člověk může vyměnit max. 5 kusů.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod ntr23 18. 11. 2007 21:59

V Ostravě nemaj recyklístky a neví kdy a jestli vůbec ještě přijdou, takže musím doufat že ano.
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krevety 18. 11. 2007 22:40

A v ktere prodejne si byl ? Ja byl v Porube a prave nemeli, tak jestli si nebyl treba v Avionu, v Centru, nebo ve Futuru ... :)
Samsung NP730U
Xperia Z1 Compact
Krevety
Junior

Odeslat příspěvekod ntr23 19. 11. 2007 06:31

Byl jsem v Avionu, tam řekli že nemají, tak jsem jel do Futura a tam řekli že nejsou v celé Ostravě.
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.x 19. 11. 2007 10:24

kuva to je pech - prý už fakt asi nebudou :-(, asi jsme začali ruinovat T-Mobile , to se tedy moc nevytáh s touto akcí na dlouho :-)
dr.x
Junior

Odeslat příspěvekod radim 19. 11. 2007 10:36

Řekl bych, že je počet vrácených mobilů silně překvapil. Jestli měli dříve 600 kusů za rok, teď bych to odhadoval tak týdně, možná i méně.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsrespect 19. 11. 2007 10:42

to ste meli nepotesili, dnes mam v planu cestu v brne no uvidime ale moc sanci si nedavam...
xsrespect
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 19. 11. 2007 10:47

V poslední obydlené zatáčce před Vídní prý zatím jsou bez problémů.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsrespect 19. 11. 2007 10:48

radim: tak to je v klidu, ted jeste jestli maj dost twist sad bo chci jednu za 100,- 8)
xsrespect
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 19. 11. 2007 14:15

A nevíte někdo jestli se musí ten recyklístek použít k nákupu hned nebo třeba za měsíc ? A naopak pokud by je neměli tak si místo něj vzít hned něco protihodnotou ?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 19. 11. 2007 14:30

Jo, platnost je do konce ledna 08. Jinak pokud budeš hned nakupovat, tak by to asi mělo jít i bez recyklístků, ale nevím to jistě.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 19. 11. 2007 15:26

Pokud není recyklístek k dispozici tak smůla....určitě to nejde bez nich (protihodnota apod.).
Za tento stav může zčásti několik individují obcházející prodejny s igelitkama plnýma mobilů a zčásti , že nejde pravděpodobně o žádnou stálou věc T-M, ale PR pro zviditelnění. Pokud to děláte z ekologického ducha pořád můžete mobily nechat ekologicky zlikvidovat. Hold za ty hujdy nedostanete 2kila ;-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsrespect 19. 11. 2007 20:50

tak byl sem v Brne na svobodaku, docela saskarna musim rict ale vysypal sem ji tam 5 vraku na cez pan ktery vedle kupoval MDAcko docela cucel, pak si napsala moji obcanku, zkontrolovala cisla mobilu ci nejsou kradene... tot vse, donesla 5 recyklacnich listku, ani sem je nedrzel v ruce a uz sem ji poslal pro twist sadu s LG kg275... donesla, vyridili sme to hotovo... mam mobil za 100,- plus 800,- kredit.. :-) kamos udelal to samy v blede modrem u vedlejsiho pultiku... ted jen sehnat dalsi mobily at muzem otocit druhe kolo... jinak nevim zda muzu vyuzit recyklaci pouze jednou, pro tento pripad mam pripravenou pritelkyni, tak doufam ze se nebude moc cukat... jeste bych dodal ze z tech tri mobilu co se oplati za "100",- Kc kupit tedy nejaky samsun C140, N1600 a toto LG mi po ochmatani prislo jako vitez jednoznacne LG, jednoduchy telefon kteremu z meho pohledu chybi pouze hry umi vse co normalni clovek potrebuje a ke vsemu zabalene v kompaktnim baleni s vylozene prijemnou vahou 59 gramu 8)
xsrespect
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků