Student extra nabito zrusen!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Driver 25. 9. 2007 16:32

Radši zavedou službu, kterou nepodporuje moc mobilů, aby si třeba někdo koupil nový mobil, místo služby, kterou mohl mít každý... dobrej tah :D
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 25. 9. 2007 17:04

Jestli Vodafone brzy nevyrukuje s nějakým novým studentským tarifem či zvýhodněním, tak jeho jednání opravdu nechápu. Asi se chce zbavit volajících studentů.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iceace 25. 9. 2007 17:12

Já si tak říkám, že chystá něco nového pro studenty, ale nak mi do toho nepasuje proč to rušili když jim studenti utečou než bude něco nového.
A jestli nic nového nechystají a mají místo toho ty SMS Grátis tak to už vůbec nechápu, protože přece studenti jen nepíšou SMS, ale chtějí taky volat.
Mimochodem jsem zrovna uvažoval, že si aktivuji to studen extra nabito. No nic mám smůlu no :-)
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lord_sef 25. 9. 2007 18:42

pokud ma nekdo zajem, prenecham tarif nabito 119 s peknym cislem - 776 8641x1 (vsechny faktury radne zaplaceny...)
lord_sef
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 9. 2007 18:58

to je snad jina kategorie ;)
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 25. 9. 2007 19:41

Taky to nechápu, přijde mi to tak trochu jako podraz. Na druhou stranu má na to operátor samozřejmě právo. A my zase máme právo mu říct čau, což asi udělám. BTW víte o tom, že přesně před měsícem vydal VF tiskovou zprávu (http://www.vodafone.cz/gen_consumer/about/press/news.htm?id=404&year=2007), ve které ještě dělal reklamu na zvýhodnění Student Nabito? Nepřijde vám to trochu protichůdné? Aneb že by jedna ruka nevěděla, co dělá druhá ruka?
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod almen 26. 9. 2007 09:12

Tak to je opravdu ostuda pro Vodafone. Už takhle ten jejich "tarif" vycházel více méně nejhůře ze všech a teď ho ještě zruší... Já měl teda štěstí, protože jsem si ho zrovna před týdnem zaktivoval, čili na rok mám vystaráno. Ale bylo to o fous :wink: . Každopádně jestli do roka nevymyslí něco pokud možno ještě lepšího, tak bych řekl, že ztratí hodně zákazníků.

Jinak SMSky mi přijdou nepoužitelné, to je opravdu pouze pro pár vyvolených s telefony nebo pro ty, co nemají do čeho píchnout a klidně budou psát přes WAP.
almen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 26. 9. 2007 09:44

Smsky a nepouzitelny? Jak se divam kolem sebe, tak vidim ze je to HIT pokud ne primo BOMBA, kdekdo se uchyluje i ke lzim a aktivuji si to i nestudenti...popravde, kdybych se nebal ze po mne budou chctit potvrzeni o studiu, tak si to aktivuji taky :-P

Spis bych tedy rekl ze jen par vyvolenym to "nesedi" protoze jenom volaji.

PS: poporovany telefon se da snadno obejit, je tu o tom vlakno
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 9. 2007 10:29

Kibitz píše:Spis bych tedy rekl ze jen par vyvolenym to "nesedi" protoze jenom volaji.
Už takle jsem vodafonisty moc nemusel, jelikož všichni snad měli Odepiš a tak v jednom kuse psali SMS, neexistovalo, že by zavolali. Zatimco když někdo s normálním paušálem něco potřeboval, zavolal, tak oni psali SMS. Jenže na pořádnou domluvu je potřeba těch sms několik a kdo s tim má ztrácet čas a nervy. Takže to dopadlo stejně tak, že po 2 SMS sem to už nevydržel a zavolal. A rázem to bylo během minuty vyřešený.

Proto se týdle BOMBY a HITu v podobě Student Grátis a zároveň zrušení Extra Nabito dost děsim. :?
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DomWindows 26. 9. 2007 10:59

Také mě zrušení studenstkého tarifu vytočilo :? Určitě u Vodafonu zůstanu, ale tohle trošku přehnal... :twisted:
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 29. 9. 2007 18:55

vodafone-maniak píše:[b]STUDENT EXTRA NABITO je s konečnou platností od 24.9.2007 7color=red]vyřazen z nabídky,y/color] místo něj je klientům, studentům, nabízená služba STUDENT SMS GRÁTIS. R/b] :D

Dovolim si rypnout do VF. Na svoji obranu jenom dodavam, ze z nasledujiciho tvrzeni je jasne, ze VF lze!

Na jejich webu se objevily podminky studenta. Maji ovsem jinou adresu. Je v nich zverejnen dodatek platny od 18.9.2007.
http://www.vodafone.cz/foot_cz/legal/te ... tudent.htm

Jak muze byt neco platne v dobe, kdy o tom druha strana nevedela! Rucim zato, ze tenhle dodatek 18.9. na webu nebyl! Co ten, co nema net, ten se nic nedozvi dodnes. :pozor2 :twisted:
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 30. 9. 2007 10:03

Tak to je zajímavý :? naštěstí já ho mám do 2.září 2008, takže ještě že to alespoň nechají těm, co už to mají.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matej M. 17. 10. 2007 19:58

Samoobsluhu som si pozrel snad zo vsetkych stran, ale aj tak nikde nevidim, dokedy mam SEN platne. V ktorej nabidke to je? Dufam ze mi to uz nezrusili :? Diky.
* Sony Ericsson K800i owner *
Matej M.
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 17. 10. 2007 21:46

V sekci "Aktivace balíčků"
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý

Předchozí stránka