Student extra nabito zrusen!

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod speedy 24. 9. 2007 19:49

Dnes jsem se na web Vodafone jak presne budu postupovat pri opetovne aktivaci studentskeho zvyhodneni a jsem v soku.

Tento balicek uz nikde neni! Po zadani v hledani slova "Student" vam vyhledani na webu Vodafone sice ukaze cestu: http://www.vodafone.cz/consumer/tariff/ ... loaded.htm
ovsem po kliknuti zjistite, ze stranka neexistuje! :oboze

Kdyz v samoobsluze najedu do sekce "Aktivace balicku" tak tam onen balicek je plati mi do 10.10.2007. Po kliknuti na jeho nazev, se odkazem dostanu do casti Dárkový koš Vodafonu. Tam drive bylo zvyhodneni "Student extra nabito", ale ted uz tam neni nic.

Dobre si pamatuju, ze v podminkach akce bylo, ze Vodafone muze tento balicek kdykoliv zrusit. Stejne tak tam ovsem bylo, ze ten kdo ma balicek aktivni o nej neprijde (aktivoval se na jeden rok). Ovsem take tam psali, ze ten kdo balicek na, bude o jeho zruseni informovan :!:

Vodafonu jsem verny 4,5 roku, ale tohle je nejvetsi podraz co jsem od nej kdy zazil!
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kibitz 24. 9. 2007 19:59

Jestli je tohle nejhorsi podraz jaky si zazil, tak bud jen rad :wink:

Misto neho ted funguje Sms Gratis..
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 24. 9. 2007 20:09

Zatim ano, zadny problem jsem s nim nemel. Tohle mi ale prijde hodne nefer.:twisted:

SMS Gratis ano funguje/nefunguje (java aplikace pro malo telefonu). Ne kazdy mlady a studujici clovek potreduje odeslat stovky SMS denne. Nekdo potrebuje misto SMS volat :hm
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 24. 9. 2007 20:26

STUDENT EXTRA NABITO je s konečnou platností od 24.9.2007 vyřazen z nabídky, místo něj je klientům, studentům, nabízená služba STUDENT SMS GRÁTIS. :D
vodafone-maniak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 24. 9. 2007 20:45

Opravdu skvely tah. Urcite to budou interpretovat jako vyhodu pro zakazniky. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Docela bude zajimave a budu se na to tesit, jak to oznami. Jestli vubec se s tim pochlubi. :nenapadne
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 24. 9. 2007 20:47

njn ... co mám dělat, taky z toho zrovna nejsem nadšený
vodafone-maniak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 9. 2007 21:19

Jestli nepřijdou s novým tarifem, tak se definitivně pohřbí... Ostuda. Očekávám minimálně krátkou zprávu na MM! Aby to nevypadalo, ze je MM zaujatá proti O2.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goob 24. 9. 2007 21:34

Hmm, ne každý ale posílá tuny SMS. Navíc pokud to nemůže používat pořádně většina lidí, když to podporuje jen pár telefonů. Všichni operátoři jsou holt stejní ;-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hangars 25. 9. 2007 13:19

Reklamština zase zabodovala, ale Vodafonu nikdy žádnej tarif pro studenty nevydrží dlouho. Je to v rukách vedení VF. :lol:
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 25. 9. 2007 13:48

Presne, ale ja si kladu otazku proc takovy tarif nemuze zustat? At to bylo Volej Kolej nebo ted Student extra nabito.
Nejak mi nejde do hlavy, proc jim tyhle tarify tak vadi? Oni snad nemysli do budoucna? Podle me je student, ktery si zvykne volat do budoucna idealni klient.

Budu rad, kdyz mi to nekdo vysvetli. Ale asi spis to bude chapat jen vedeni Vodafonu? :-P Neodpustim si poznamku. Kdo prisel s lekcemi reklamstiny, ferovosti a akcemi pro vsechny :lol: . Ted se ten dotycny touhle prasarnou absolutne odstrelil.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceace 25. 9. 2007 13:59

Tak to je fakt pěkně blbé když teď všem studentům skončí platnost Student extra nabito tak nebudou mít na co přejít, všem přece nefunguje Vodafone live! natož ta java aplikace. Pokud ovšem Vodafone nechystá zase nějaká jiný tarif
iceace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 25. 9. 2007 14:19

No, jen tím nalili vodu na mlýnská kola studentských tarifů T-M a O2.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 9. 2007 15:21

Asi to bylo pro zákazníky moc výhodné a tak si operátor řekl že by bylo škoda to nezrušit.
Jinak pokud jste si všimly tak ta reklama se Čtvrtníčkem už skončila asi jí solidně rozboural ta akce "vocam sať pocamsať " amatérské video v prodejně Vodafonu. :-)
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod X-Brace 25. 9. 2007 15:21

No tak tohle byla od Vodafone pěkná blbost. Velké množství studentů nepotřebuje jen psát sms, ale také volat jako třeba já. Přemýšlel jsem, že až budou mít 3G že bych opravdu nakonec přenesl svoje číslo k Vodafone, ale zrušit studentský tarif po mediální mašáži Bav se je pěkně obrovská hloupost. Vodafone přijde o velké procento studentů, kteří přejdou k O2 a T-Mobile.
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 9. 2007 16:06

kdyby nas radsi ucili vic volat, nez psat smsky, ktery stejne poslem za par haliru pres gprs, popr. zadara :)
wit.cz
Mírně pokročilý

Další stránka