Skusenosti s kartou na kredit, resp. akeho operatora vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 14. 9. 2007 11:51

Zdravim, idem studovat do Brna a chcel by som si kupit kartu na kredit na volanie v CR. Pausal nechcem, pretoze vacsinou budem komunikovat cez net, budem to vyuzivat len na obcasne volanie/sms. V ponukach operatorov v CR sa moc neorientujem, resp. neviem ze ake vyhody na karta u O2 vs Vodafone atd., idem to teraz popreskumavat, no chcel by som vediet aj vase skusenosti ze co sa vyplati, na co si dat pozor atd... (lebo predsalen sa clovek k negativam na oficialnej stranke operatora moc nedostane, kazdy chvali len to svoje)

Vdaka za odpoved.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 14. 9. 2007 12:01

Obrázek
Já bych zvolil O2 Kartu s Fajn za 95 Kč.
Více zde
Ceník zde

Nebo O2 kartu s TXT za 95 Kč.
Více zde
Ceník zde

Nebo O2 Kartu s Mix za 500 Kč.
Více zde
Ceník zde

První změna tarifu zdarma, každá další za 95 Kč
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 14. 9. 2007 12:20

Makaveli2Pac : Dle vstupních informací bych doporučil Vodafone Divokou kartu. Vlastní síť 2,98 Kč ; cizí 7,14 Kč ; SMS 2,38 Kč. Výhoda je posílání plnohodnotných SMS z internetu, účtování 60+1 a správa služeb přes web.

Cena: 200 Kč s kreditem 200 Kč ; možnost volby nezlatého čísla zdarma
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 14. 9. 2007 12:25

X-Brace: Jak můžeš někomu nabízet to nejdražší na trhu? Astronomické ceny a účtování 60+30, no fuj. Myslíš, že za to spamování tady dostaneš jako zaměstnanec O2 od šéfa prémie? :lol:

Aleš P: Díky za to, že aspoň někdo uvažuje hlavou.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 9. 2007 12:30

[quote="Aleš P."; Výhoda je posílání plnohodnotných SMS z internetur/quote]A kdyby byl u O2 nebo TMO, tak by nemohl posílat SMSky z brány Vodafonu? :)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 14. 9. 2007 12:32

jannnn : Já myslel když by někdo psal mu (třeba z domova a tak) :wink:

//jannnn - jo taklenc, tak to pak joo :)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 14. 9. 2007 17:09

Dakujem vam, zatial to vyzera na tu Vodafone divoku kartu.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helax 99 14. 9. 2007 17:11

Zdravím, nabízím O2 TXT

//Aleš P. > helax99 co takhle alespoň nějaký argument, hm? Takovéto "příspěvky" pro příště mažu!
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod DomWindows 14. 9. 2007 18:40

X-Brace, kolik ti O2 dává za nové zákazníky :lol: Také bych jednoznačně doporučil Vodafone Divokou Kartu, s O2 mám jen špatně zkušenosti :pozor2
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod hosssss 14. 9. 2007 18:44

co ja som bol v Prahe tak najdrahsi bol eurotel ale mal naj. volania na slovensko cez kod ze internet. spojenie (ale normalne cez mobil, ziaden rozdiel v kvalite si nepostrehol) taze asi tak a inac je to asi vyrovnane neviem ci este kupis oskartu ze 2cz/min ale ak ano a mas komu tam volat dobra vec
hosssss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X-Brace 14. 9. 2007 18:54

DomWindows: Bohužel nic, já jen propaguji to co je pro mě výhodné a co sám využívám (využívám několik předplacenek a paušál O2 Pohoda Simple). Musíš taky pochopit to, že každý nemá Vodafone (má ho nejméně lidí v čr) a tím pádem nemá výhodné volání do sítě Vodafonu, ale mnohem vyšší sazbu za volání do cizí sítě a navíc nemožnost výběru z několika předplacených tarifů.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DomWindows 14. 9. 2007 19:06

O.K., to chápu, jen mám z O2 špatné zkušenosti... Všichni mí známí mají Vodafonu, tak je to extra výhodné :tleskani
DomWindows
Junior

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 14. 9. 2007 19:48

Já taky doporučuji Vodafone Divokou kartu:

cena - Vodafone 2,98 Kč/min - 2,38 Kč Program dvojka
Jiné sítě - 7,14 Kč
SMS do všech mobilních sítí 2,38 Kč

SPRAVEDLIVÉ ÚČTOVÁNÍ 60+1 , oproti konkurenci, 1+1 to není, ale i tak je to zatím dobré.



:wink:
vodafone-maniak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 14. 9. 2007 19:53

Nejhorší na tom jenom je, že je člověk vystaven spamování z SMS brány od lidí, kteří sedí u PC a nemají co dělat :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 14. 9. 2007 21:31

Za celou dobu, co jsem u Oskara, resp. Vodafonu jsem se nesetkal s tím, že bych dostal nevyžádanou SMS od neznámého autora :wink:
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků