O2: Sim zdarma + 50Kč kredit za registraci

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod le_fox 9. 1. 2008 10:41

Szapet/ pořád nechápeš, že třeba u standardních simek to všechno probíhalo skvěle, tyhle simkarty s 0Kč se rozdávají už dlouho vždycky podle zásob a ten bonus na ně prostě nikdo nenahrál, protože se o to stará přímo ta agentura Wunderbaum, která si o to neřekla. Takže to je v tomto případě jako chyba dealera. Už to chápeš? Kdyby sis ji koupil v obchodě, nebo dostal věrnostní, na všech to jede naprosto bez problémů.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí

Odeslat příspěvekod Szapet 9. 1. 2008 12:03

... To chápu, ale co já s tím jako standardní zákazník ? Objednal jsem kartu s bonusem, přišla po termínu, co teď s ní ? Na krabičce je velkým písmem - bonus do 31.12. - takže volat na infolinku nebo jít do prodejny O2 ? Mně fakt jako zákazníka nezajímá, KDO to rozesílal a co při tom zanedbal ... Samozřejmě - svátky, vytíženost pošty atd. ... Proto to prodloužili ? Jenže kolik lidí se to dozví ? My kteří chodíme sem ?
Naposledy upravil Szapet dne 9. 1. 2008 15:58, celkově upraveno 1
A nejhorsi ze vseho jsou trpaslici - ty potvory vam vlezou vsude ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod le_fox 9. 1. 2008 12:48

Szapet/ ty sis jí objednal? Dostal jsi ji zadarmo. Jako kdyby ti jí dal někdo na ulici. Co se týče prodloužení, je to jasně definováno na stránkách O2, že akce 100% kreditu navíc byla prodloužena do 31.1.2008. Nemají ti poslat ještě doporučený dopis, že to bylo prodloužené speciálně?

mimochodem: standarDní, nikoliv standarTní

:arrow: editace tecky za carku :)
Naposledy upravil le_fox dne 9. 1. 2008 12:54, celkově upraveno 1

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 9. 1. 2008 12:50

Szapet: Zapomínáš na jednu věc. Obyčejní lidé se o formuláři na SIMky zadarmo vůbec nedozvěděli. Čili ano, objednali si je z větší části (ne-li z drtivé části) lidi, kteří o mobilní komunikace zajímají (viz např. bleskovka na MM). A ti vědí, že se vždycky všechny vánoční akce prodlužují do ledna (s jedinou výjimkou, kterou je letošní TM, což si nedokáži vysvětlit, ale budiž).
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod Szapet 9. 1. 2008 14:02

Teď si docela protiřečíš, ne ? Vždycky, všechny vánoční akce - s výjimkou TM ... Dobrý no ... Myslím, že naprosto nemůžu sám od sebe předjímat chování operátora - ano, myslet si můžu, ale u nás se říká, že myslet = houby vědět ... Tak se tady nechlub, že jsi to VĚDĚL ... a pokud jsi měl zaručené informace z O2, mohl jsi nás jimi oblažit mnohem dřív ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod Szapet 9. 1. 2008 14:12

le_fox píše:Szapet/ ty sis jí objednal? Dostal jsi ji zadarmo. Jako kdyby ti jí dal někdo na ulici. Co se týče prodloužení, je to jasně definováno na stránkách O2, že akce 100% kreditu navíc byla prodloužena do 31.1.2008. Nemají ti poslat ještě doporučený dopis, že to bylo prodloužené speciálně?

mimochodem: standarDní, nikoliv standarTní

:arrow: editace tecky za carku :)t/quote]
Díky za opravu ! Mně jen prostě napadlo, že to mohli nechat do konce ledna hned, ale díky O2 za to, že to udělali alespoň takhle ... Doporučený dopis nepotřebuji, ale když to tedy odesílali v těchto šibeničních termínech, nálepka - AKCE JE PRODLOUŽENA - na krabičce by se hodila, ne ? Zřejmě o tom prodloužení rozhodli trošičku pozdě ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 9. 1. 2008 17:37

Ať si myslím o O2 co chci, v případě této akce žádné nefér jednání nevidím, ani vypočítavost ze strany operátora nevidím (spíš ze strany zákazníků). V této souvislosti jsou řeči o přechodu k jinému operátorovi vážně úsměvné.

Když obdržím zásilku (s informací o 100% bonusu do 31.12.) s bezplatnými simkartami někdy začátkem ledna a bude mi vrtat hlavou, jestli mám nárok na bonus nebo ne, tak co je jednoduššího než si informaci zjistit na webu nebo dotazem u operátora? Myšlenka s opravnými přelepkami "akce prodloužena do konce ledna" je samozřejmě pěkná, ne vždy se ale stihne všechno realizovat.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jiri.peterka 9. 1. 2008 18:34

Szapet: Ty si mě vzal za slovo - samozřejmě jsem dopředu nevěděl, že O2 nabídku prodlouží (a upřímně mi to je jedno). Hlavní smysl mé poznámky byl v tom, že si z větší části SIMky objednali lidi, kteří se o telekomunikace zajímají, tedy jinými slovy čtou lupu, živě, MM, mobil.cz apod. A tam informace o prodloužení byla. Ostatní se mohli o akci dozvědět max. od svých známých...
jiri.peterka
Junior

Odeslat příspěvekod Szapet 9. 1. 2008 20:10

pan Y. píše:Ať si myslím o O2 co chci, v případě této akce žádné nefér jednání nevidím, ani vypočítavost ze strany operátora nevidím (spíš ze strany zákazníků). V této souvislosti jsou řeči o přechodu k jinému operátorovi vážně úsměvné. /quote]

Ale vždyť třeba já tady píšu spíš o tom, že je to nevýhodné pro O2, že se někteří nedozví dostatečné informace (nedobijí a nepoužívají) ... Pravda je taková, že zeptat se je to nejjednodušší, co člověk může udělat - jak píšete ...
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod tomvill 11. 1. 2008 16:46

Tak simku z této edice jsem si taky pořídil, protože jsem potřeboval nový doplněk k odepiš, po té co mi skončil v listopadu u t-mobilu promotarif sms+, karty došly v pořádku, i s celkem hezkým číslem, stejně jak už někteří psali tak i mě simka po vložení do tel. hlásila chyba registrace sim, takže to vyřešil telefon na operátora, včera jsem dobíjel 500 kč a těšil jsem se na bonusových 500. K mému překvapení však dorazil bonus jen 100, takže jsem byl nucen podstoupit další telefonát na operátora. První slečna z toho byla dost v kaši, takže mi to poté, co mi sdělila, že to prokonzultuje s technickým odd.asi po 10 minutách típla, volal sem tudíž znova a na druhý pokus s tímto problémem jiná operátorka neměla sebemenší problém a 400 kč mi obratem doposlala, údajně se tam nějak spárovaly bonusy, takže mi to místo 100 procent, připsalo jen 20. Trošku martýrium zezačátku, ale po přičtění bonusu jsem si změnil tarif na fajn, tak snad už to bude fajn:-)
tomvill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Szapet 12. 1. 2008 12:05

Já jsem dobíjel včera ve 13:30 za 300,- a zatím nedošel bonus žádný ... :hm
Szapet
Junior

Odeslat příspěvekod kovboj1 12. 1. 2008 12:21

Objednal jsem si o2 kartu txt zdarma 3.1.2008 a do 11.1.2008 zatím nepřišla.Nevíte za kolik dní příjde ta karta?Předem děkuju za odpověd
kovboj1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod le_fox 12. 1. 2008 13:00

Szapet píše:Já jsem dobíjel včera ve 13:30 za 300,- a zatím nedošel bonus žádný ... :hms/quote]

:shock: to už ani nepřijde, musíš kontaktovat linku, já už nevím, ale tohle je fakt na palici. Je to tu 100x psané, že u těchto simkaret není přednahraný, protože to software neumožnil (díky nulovému kreditu) a ty se zeptáš na tu otázku znovu :? tak mi přijde, že jsme v I.oddělení MŠ.

squote="kovboj1"]Objednal jsem si o2 kartu txt zdarma 3.1.2008 a do 11.1.2008 zatím nepřišla.Nevíte za kolik dní příjde ta karta?Předem děkuju za odpověda/quote]

dodávka je přerušena kvůli chybám na simkartách

Odeslat příspěvekod bbbeeejjjkkk 12. 1. 2008 13:35

kovboj1 píše:Objednal jsem si o2 kartu txt zdarma 3.1.2008 a do 11.1.2008 zatím nepřišla.Nevíte za kolik dní příjde ta karta?Předem děkuju za odpověda/quote]

dodávka je přerušena kvůli chybám na simkartáchr/quote]
tak to vysvetluje proc mi taky zadny neprisli :wink:
Nokia 6234 + 1 GB microSD + Sluchátka originál Nokia

Operátor: Vodafone CZ
bbbeeejjjkkk
Junior

Odeslat příspěvekod Szapet 12. 1. 2008 13:53

le_fox píše:
:shock: to už ani nepřijde, musíš kontaktovat linku, já už nevím, ale tohle je fakt na palici. Je to tu 100x psané, že u těchto simkaret není přednahraný, protože to software neumožnil (díky nulovému kreditu) a ty se zeptáš na tu otázku znovu :? tak mi přijde, že jsme v I.oddělení MŠ
/quote]

Já se na nic neptám - to konstatuji ... :idea:
Szapet
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka