O2 Citi karta

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 31. 7. 2007 21:14

Zdravím. Tak mi už několikrát volali z Citibank a nabízeli mi O2 Citi kartu. Mezi výhody prý patří první rok vedení zdarma, sleva 5% z faktury O2 při platbě z této karty.
Máte s ní někdo zkušenosti?? Více informací zde
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 1. 8. 2007 05:29

To mě ji slibujou zaslat jako průkazku O2 Benefit, ale zatím stále nic :(
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meir 1. 8. 2007 06:58

Mam ji. Ale porizoval jsem si ji z uplne jineho duvodu. Vybery z bankomatu vsude(CR i zahranici) stoji jen 15 Kc. Slo mi o to zahranici. Pozor je velky rozdil mezi O2 Citi a O2 Benefit kartou.
meir
Junior

Odeslat příspěvekod helax 99 1. 8. 2007 07:13

Citi 89 kč výběry z bankomatu, slouží pro bezhotovostní platby, měsíční výpisy zdarma, bezůroku až 55 dní, vedení roční poplatek zdarma. Ideální pomocník pro nenadále situace.
helax 99
Junior

Odeslat příspěvekod meir 1. 8. 2007 13:38

helax 99 píše:Citi 89 kč výběry z bankomatu, slouží pro bezhotovostní platby, měsíční výpisy zdarma, bezůroku až 55 dní, vedení roční poplatek zdarma. Ideální pomocník pro nenadále situace.r/quote]


Toto plati pro Benefit kartu.
meir
Junior

Odeslat příspěvekod Kamča 28. 7. 2008 21:42

Používáte někdo O2 CITI kreditní kartu (sleva poskytována v Kč, ne v benefit bodech)?
Jsou vám slevy ve vyúčtování řádně poskytovány nebo máte potíže?
Kamča
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 29. 7. 2008 21:12

sleva je poskytovana v korunach, tusim ze to je nekde popsano v podminkach programu. idealni je nastaveni inkasa z benefit karty na platby za mobilni telefon, pak se neni potreba o nic starat a sleva poe bude radne ve vyuctovani, mela by tam byt videt.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Z 7. 8. 2008 11:41

Kamča píše:Používáte někdo O2 CITI kreditní kartu (sleva poskytována v Kč, ne v benefit bodech)?
Jsou vám slevy ve vyúčtování řádně poskytovány nebo máte potíže?


Kartu O2 Citi mám, placení v obchodech i na netu je ok. Slevy fungují dle propozic, jen v poslední době jedna reklamace (zatím nevyřešená). Buďte připraven na to, že v O2 si ji operátoři budou plést s Benefit Citi...
Mr.Z
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 8. 8. 2008 16:55

Jakmile mi tahle karta přišla (nevyžádal jsem si ji) tak jsem jí rozstříhal a spálil. Takže nemám zkušenosti. :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 8. 2008 17:12

vaclavbarak: to se máš čím chlubit, poškozovat ovzduší pálením plastů, od toho je tříděný odpad, když už je rozstřihaná, nemáš se čeho bát. Beztak to je bezcenný kus plastu, když ji neaktivuješ :oboze
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobilmaniak1981 9. 8. 2008 21:37

Zeptejte se na cokoli, dělám pro Citibank :-) Prodej KK a cobrandů.
Mobilmaniak1981
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 9. 8. 2008 22:41

snowboarder: Chtěl jsem mít jistotu že jí opravdu nikdo nezneužije. Jsem strašnej pesimista a říkám si co když náhodou... Tak je to taková dvojí ochrana.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtb.biker 10. 8. 2008 17:23

Mobilmaniak1981 píše:Zeptejte se na cokoli, dělám pro Citibank :-) Prodej KK a cobrandů.



mám jednak O2 benefit a jednak Members Card od ČSA. Volal mi operátor a nabídkou kreditky, tj.: je lepší klasická kreditka od Citibank nebo v kombinaci s Members Card ČSA?? Nemyslím služby aerolinek nebo O2, ale samotné bankovní služby obou typů KK.
mtb.biker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alice8 30. 3. 2009 13:11

Mohla bych se zeptat na Váš názor na Kreditní kartu O2 CITI. Nerada bych se napálila nějakou nevýhodnou nabídkou. Dnes jsem dostala telefonní nabídku na tuto kredit. kartu. Trošku mě zarazila věta : Kurýra se na nic neptejte, ten není proškolený :-l Děkuji
alice8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 3. 2009 13:22

No to je proto, že kurýr pouze jezdí s poštou, tak logicky služby nezná ;)

S CITI kartou například máš slevu na vyúčtování, když s ní platíš..
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků