Ověřeno: Vodafone má nejslabší pokrytí !

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kyselak 20. 7. 2007 15:33

Mi máme všichni Vodafone,ale na chatě v údolí Želivky nemá ani čárku.Tak jsme museli koupit O2 a tam voláme v pohodě.
kyselak
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 20. 7. 2007 15:47

Je to tak, každej op někde nemá signál, takže se nemá cenu domlouvat.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paja3 20. 7. 2007 17:08

Ty argumenty, že VF je nejmladší jsou jenom řeči... už je tu dost dlouho, aby se vyrovnal nebo aspoň dostihl ostatní, když byly stejně starý jako VF (to už měly podstatně lepší pokrytí než VF).
S VF se nedá jet v přírodě, velmi chabé pokrytí a to na celé ČR.
S TM je to podobné, sice nějaký signál je, ale vypadává a je dost nekvalitní ve všech směrech. Jediný O2 má na většině území opravdu pokryto. Např. železnice - bezkonkurenčně nejlepší.
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod Stripped 20. 7. 2007 17:57

Byl jsem týden v Krkonoších a jako fanda mobilů jsem všude tahal všechny tři operátory. S klidným srdcem říkám, že Vodafone měl prázdná místa, hodně prázdných míst a často hledal signál. S TM jsem posílál sms ze Sněžky a celkově dobrý. S O2 to není špatné, mají to v této oblasti asi vychytané, protože i Horská služba je u O2.
Myslím, že celkem dobrým měřítkem dobrého signálu v dané oblasti je sledovat tel.čísla v podnikatelské sféře, protože těžko někdo bude mít doma operátora se kterým bude volat jen u vysoké borovice.
Stripped
Junior

Odeslat příspěvekod _brandon_ 20. 7. 2007 19:13

Stripped: nepletu-li se, horská služba spadá pod štáb Krizového řízení, které O2 pro Českou republiku provozuje ;-) Takže asi mít O2 musí. Tuším, že je pro ně vyčleněna nějaká předvolba 725.
_brandon_
Junior

Odeslat příspěvekod polda 20. 7. 2007 19:25

S tou Východní Šumavou a Znojemskem to maj na obrázku taky nějaký pomatený já tam letos s TMO měl dost prázdnejch míst
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paja3 20. 7. 2007 19:28

Je to podvod a nesmysl, pokrytí je podstatně horší
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod Stripped 20. 7. 2007 19:43

-brandon-: Horská služba nespadá pod rezort Ministerstvo vnitra, no ale určitě vím, že nespadá pod Štáb Krizového řízení :O)
Jak jsem ale koukal i po číslech na různých poutačích a na reklamních materiálech v Peci a širokém okolí, používají nebo uvádějí jen čísla s předvolbou 602 a 606.
Stripped
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 20. 7. 2007 20:35

Signál Vodafonu na Šumavě mohu potvrdit, je to úplně jinak než na mapě. Zato mi chybí spousta hluchých míst O2 a trochu T-Mobilu v okresech Ústí nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou :pozor2 To je to, co mě zajímá víc, tam se vyskytuju častějc, než na druhým konci republiky.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andy-CZ 21. 7. 2007 14:45

No tak já s klidným svědomím můžu říct, že bych TM neměnil ani za nic. S partou jezdíme na kola po různých koutech republiky a jsou mezi nimi majitelé všech tří op. Proto, když chci mít na mobilu signál, rozhodně bych zůstal u TM. A ty mapce věřím , Vodafone má to pokrytí skutečně nejhorší. O2 dobrý, ale často nic moc.
Andy-CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zwick 21. 7. 2007 15:15

Viděl jsem nadpis a říkal jsem si: "A jééé, zas ikstýýn." :D A nemýlil jsem se. Je pravda, že Vodafone v poslední době nějak pokulhává, ceny už nejsou tak výhodné jako bývali a jeho mobilní internet (který nyní s velkou slávou zlevnil) stojí za prd. :roll:
Na to si zvykej.... :D
Zwick
Junior

Odeslat příspěvekod paja3 22. 7. 2007 08:02

A pokrytí uvízlo v mrtvém bodě a patrně už jej rozšiřovat nebudou (když nerozšířili do teď).
Jinak já se pohybuju v přírodě a VF je nepoužitelný, TM místy taky zlobí, i když převážně signál je. Ale O2 funguje nejlépe a hlavně jako jediný spolehlivě.
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 22. 7. 2007 11:28

To v místech kde se pohybuju já (nepočítám Prahu) má nejlepší O2 a Vodafone (skoro schodné) zato T-Mobile občas nemá ani čárku.
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 22. 7. 2007 12:05

Myslím že si nemají co vyčítat, každý z operátorů má hluchá místa. Jen si myslím, že Vodafon má největší problém s kvalitou signálu v budovách...
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod x655 22. 7. 2007 12:07

Prostě hluchých míst je mraky, mě VF pokrytí vyhovuje (jinak záloha O2-simemu). VF má možná více problémů ve volné krajině, ale zase se může poučit z chyb při budování sítě (resp. modelování pokrytí) doba totiž pokročila, mapa z IHNED je ale mimo (Liberecký kraj určitě). Vtipné potom je, když jsem uprostřed lesa Jizerských hor, kde nebyla ani jedna síť a najednou mi zvoní telefon (VF) v pohodě si dohodnu nohejbálek, hovor skončí a známej s O2 valí bulvy, jak to že tam volám, asi takhle :shock: prostě 8)
Ještě pro toho koho to zajímá: http://www.gsmweb.cz/seznamy/index.php
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka