O2 - dvojnásobný kredit??

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 25. 6. 2007 18:33

Narazil jsem na toto video. Chlapci ukazují jak nabijí kredit z jednoho kuponu 2x na stejnou O2 kartu. Chce to jen kupon a pevnou linku.

Pokud by to někdo zkusil a podělil se s námi o výsledek, byl bych moc rád ;-)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MaTTo S 25. 6. 2007 18:58

mno a nema nahodou O2 pri prvom dobiti akciu ze dostanete dvojnasobny kredo ??? aspon unas v SR taka akcia bola
MaTTo S
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 25. 6. 2007 19:15

MaTTo S : Aktuálně ne. Do konce měsíce jde ještě stihnout nekonečné volání pro O2 karty na 3 měsíce (3x 28 dní) při dobití alespoň 300 Kč v každém cyklu 28 dní.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 6. 2007 20:25

Hm takovéhle video není problém natočit, já tomu nevěřím.
Možné je taky to že se jedná o nějaký bonus, poslední dobou se z různými bonusy na dobití roztrhl pytel, já měl bonus na dvou číslech po 200 a tchán měl 500 za dobití libovolnou částkou.
A nikde na netu o těch bonusech nic není.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lovo 25. 6. 2007 20:51

A já dostal bonus sto procent k libovolné výši nabité částky na své starší O2 kartě. Normálka. :-)
Lovo
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 25. 6. 2007 22:35

Slušná lež :D

Za 1) pevná linka neumí USSD příkaz, dobití pomocí pevné možné je, ale pomocí hlasového automatu na 800123456 a neni k tomu potřeba kupon.

Za 2) jsem se na to číslo podíval a kluci si v ten čas kdy nabíjeli pomocí kuponu nabili ještě jiným způsobem a to rozhodně ne pomocí pevné linky a kuponu :)

takže slušný flame...
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 25. 6. 2007 23:20

Beztak to jsou nudící se prodavači z ET prodejen, kteří tímto vyprovokují masový nákup kupónů pobeďárovanými tínejdžry :mrgreen: Za tím stojí jednoznačně bublinkáči :twisted:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada 25. 6. 2007 23:39

"Tady to je, vsichni se ptate jak... neni to jedno, proste toho rychle vyuzijte!!! NEZ NA TO PRIJDOU!!!"

Když náhodou na něco takového přijdete, tak je nejlepší psát o tom na internetu nebo dávat na internet videa. Buď si toho všimne poškozovaná fima přímo nebo to začně dělat tolik lidí, že si toho firma všimne nepřímo a možnost vyblokuje. Dobrým příkladem je natahování GO karet hluboko do mínusu pomocí drahých SMS (DMS).

Tohle je ale skoro určitě podvrh. Číslo bylo pravděpodobně dobito ještě z jiného kupónu někým třetím.

Co by člověk neudělal proto, aby se dostal do televize, do videa na internetu apod. že ano :D
Rada
Junior

Odeslat příspěvekod Marek 12345 26. 6. 2007 09:42

Přesně jak říka Rada jsem stejného názoru. Někdo třetí jim poslal kredit .
Marek 12345
Junior

Odeslat příspěvekod illusha 26. 6. 2007 11:00

Tohle je obrovská blbost a je vidět, jak se lidí nechají zblbnout... To číslo má kredit 550,- Kč, jednou bylo dobito kuponem a jednou opět 250,- Kč, ale jinak (další kupon, Sazka, GSM banking, dobití z paušálu atd.).
Přesně jak říká KubbY.
illusha
Junior

Odeslat příspěvekod __Mirek__ 26. 6. 2007 11:25

Hlavně ty kupóny musíte koupit u vietnamců, jinak to nebude fungovat :mrgreen:

50+250+250=550....nějak se nemůžu dopočítat
Errare humanum est
__Mirek__
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ygraczek 26. 6. 2007 14:47

Překvapuje mě, že moderátor naletí na takovouhle krávovinu... :oboze
ygraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eklhaft 26. 6. 2007 16:31

Na nové simce byl kredit 50 korun. Co ti na tom není jasný?
eklhaft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 26. 6. 2007 17:05

Tak schvalne o kolik se ted O2 zvedne prodej kuponu a navstevnost znackovejch prodejen. :oboze :oboze :oboze
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noisebrothers 26. 6. 2007 18:14

Dobrý den,
prosím o stažení uživatelského videa na vašich stránkách <http://www.stream.cz/clanek/1171-noise-brothers-a-o2>
Video minimálně poškozuje dobrou pověst společnosti Telefónica O2, pokud chcete celý výklad porušení právního řádu ČR, není problém ho dodat.
Pro vaši informaci popisované "dvojí" dobití provést tímto způsobem samozřejmě nelze - nemožnost opakovaně dobít kupon je ošetřena tak, že každý kupon se po úspěšném pokusu o dobití v naší databázi ihned zneplatní.
Pohledem do našich interních záznamů jsme zjistili, že celá akce proběhla 24.6.2007. Prvních 250 Kč bylo dobito pomocí voucheru zasláním kódu přes USSD, dobití druhých 250 Kč ale proběhlo zcela korektně a standardně přes elektronické bankovnictví (2 minuty po dobití kuponem). To znamená, že kupón dvakrát použit nebyl. Celá nahrávka je podvrh.
Takže chlapci zapomněli natočit svého třetího kamaráda....
Díky a pěkný den
Martin Žabka
---------------------------------------------------
tiskový mluvčí/ spokesperson
Telefonica O2 Czech Republic, a.s.
noisebrothers
Kolemjdoucí

Další stránka