T-Mobile - nefunkční datové přenosy

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filda 13. 6. 2007 19:48

Zdravím vás,
Mám takový problém týkající se T-Mobilu:
Jsem čerstvým uživatelem tarifu Kredit 150, ale od přestupu na tento tarif mi nefungují datové přenosy. Zkoušel jsem GPRS, MMS, Internet a E-mail znovu nastavit pomocí konfigurátoru na stránkách T-Mobile a nic. Volal jsem na infolinku, kde mi řekli, že po nastavení přes konfigurátor budou fungovat služby až druhý den. To se dozvím zítra ale silně pochybuji, že to začne fungovat. No uvidím, každopádně se ozvu.
Měl jste někdo podobný problém? Co mi radíte v případě, že se to druhý den nerozběhne? Odstoupit od smlouvy asi nemůžu co? Platí na 2 roky a nechci být 2 roky bez Jimmu :cry:

//Aleš P.: Upraven název vlákna.
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 13. 6. 2007 20:12

Filda : Jestli to u T-Mobile funguje až druhý den opravdu nevím.. Zkus vypnout a zaplout telefon (u O2 to po zaslání konfiguračních SMS pomáhá).
Filda píše:Měl jste někdo podobný problém?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod goob 14. 6. 2007 11:35

Je blbost, aby to nejelo. Buď bude chyba v nastavení nebo v telefonu. Máš všechny potřebné služby aktivní?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexxx 17. 6. 2007 08:46

:hm a na infolince sis aktivoval datové služby myslím že konfigurační sms poslou jenom nastavení ale neaktivijí službu u operátora
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buřinka 17. 6. 2007 20:37

Že by fungovaly služby až 1 den po nastavení přes konfigurátora? Tak to je nesmysl. Nevolal jsi na infolinku těsně po aktivaci tarifu Kredit 150? To by mohlo být důvodem, pak to fakt může trvat až 24 hodin.
Buřinka
Junior

Odeslat příspěvekod Filda 17. 6. 2007 20:38

bylo to jen trochu pomalejší ale už vše funguje. Přesto díky
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků