O2 - minimální měsíční plnění (MMP)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AgentSvr 26. 4. 2007 21:46

No a několikrát zmiňované Premium SMS se asi do MMP počítají, jak z mailu vyplývá, tak ani vy pánové nemáte zcela pravdu...
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 28. 5. 2007 13:54

Pokud si kupujete dotovaný telefon a zavazujete se hradit minimální měsíční plnění, tak:

1) se začne účtovat celé až od následujícího zúčtovacího období, než ve kterém byl telefon koupen - v případě Mobil+
Operátoři či prodejci sice často tvrdí, že MMP vám bude naúčtováno celé i v již probíhajícím zúčtovacím období, ale není to pravda. Stejně tak není pravda, že vám za probíhající období bude naúčtováno MMP poměrnou částí.

2) se účtuje poměrnou částí od data aktivace v probíhajícím zúčtovacím období - v případě nové aktivace


Ještě pro upřesnění dodávám, že do MMP se započítávají všechny služby kromě roamingu a mezinárodních hovorů.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 22. 6. 2007 08:19

Dobrý den, chtel jsem se zeptat, kdyz jsem podepsal MMP na 600Kč bez DPH, jde to nejak změnit na 200Kč bez DPH a zaplatit treba nejakou pokutu???Diky za odpoved...
xxxmitschxxx
Junior

Odeslat příspěvekod _brandon_ 22. 6. 2007 08:40

minimální plnění můžeš jedině zrušit úplně a to doplacením mobilního telefonu.

(je zbytečné to psát 2x)
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _brandon_ 16. 7. 2007 08:56

tak z minimálního plnění se po dlouhé době od 1.září vyškrtnou premium sms, DMS, audiotext a nebudou minimální plnění splňovat, dle nových všeobecných podmínek. Ještěže vyškrtli jen tohle :-)
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 16. 7. 2007 08:58

Já mám na nový mobil plnění 40,- kaček měsíčně po dobu jednoho roku.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 17. 7. 2007 10:21

Slávek: Plnění 40 Kč měs. u O2 po dobu jednoho roku opravdu neexistuje. Minimální částka měsíčního plnění při koupi dotovaného telefonu činí 238 Kč po dobu 12 měsíců. V druhém roce trvání smlouvy se platí jen standardní paušál za zvolený tarif. :wink:
Naposledy upravil esquire dne 17. 7. 2007 13:50, celkově upraveno 1
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 7. 2007 13:14

A zapomněl si dodat, že na 2 roky, ale já to mám od Avoxu a tam to existuje.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _brandon_ 17. 7. 2007 16:32

Slávek: vy jste s prominutím trubec nejvyšší kategorie. Bavíme se o plnění u O2, jako přímého providera. Nevím, co sem vůbec tohle pletete a matete tím lidi :/
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 7. 2007 20:34

No tak každej nemůže být tak chytrej jako ty, jinak kamoš má od O2 taky paušál 40,- měsíčně, ale nevím jestli si vzal telefon.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _brandon_ 17. 7. 2007 21:04

Slávek: paušál 40+DPH je tarif Start, i k tomu si může vzít mobil, ale plnění musí být buď 238, 714, 1190 nebo 2380Kč včetně dph. Tarif můžeš mít jaký chceš, to není jako u Vodafone, kde je to vázaný na tarif, ze kterého se odečítají jen sms a minuty. Tarif Start můžeš mít klidně i k plnění 2380Kč ;)
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 7. 2007 21:48

OK, takže jestli má foun, tak musí platit aspoň 238,- kačáků měsíčně.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andre (novy) 26. 5. 2009 22:23

Od 1.6.2009 bude u rezidetních zákazníků a SOHO zákazníku změněna délka uplˇatňování minimálního plnění nastavena na 24 měsíců. Tato změna se týká všech zákazníků, ktří po 1.6.2009 zakoupí telefon spolu s novou aktivací či na Mobil+.
Naposledy upravil snowboarder dne 26. 5. 2009 22:30, celkově upraveno 1
Důvod: upraven nadpis
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 5. 2009 22:29

Vzhledem k tomu, kde pracuješ, je mi jasné, že myslíš O2, ale příště by nebylo od věci to uvést ;)

Každopádně děkuju pěkně, to už je na zblití :-! Tipuju od září to bude i u TM jako přes kopírák. No nic, ozkoušeli si to na iPhonu, zjistili, že to prochází, tak jedou dál.

Kdyby alespoň tím vzrostly dotace, jenže toho se nedočkáme :(
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod andre (novy) 27. 5. 2009 15:49

Bohužel za současného stavu se dotace měnit nebudou. To už opravdu nebud emoc výhodné brát si telefon se závazkem. Pokud se nic nezmění, tak to dopadne tak, že O2 bude prodávat jen dotované tarify. Ono O2 totiž nic nestojí dávat extra slevy na volání do O2 či na paušály. Mají jistotu zákazníka, vyšší smluvní pokutu v případě výpovědi. Takže asi tak.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků