Výpověď smlouvy s operátorem

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bagrista-b1 21. 10. 2007 12:53

STaTOM: Ano, je to ten šedivý blanket. Do Asseca se to má posílat pouze pokud není uvedena adresa obchodního zástupce - jak jsem psal výše. V mém případě je uveden jako obchodní zástupce firma Vinta s.r.o, Praha 10.

Z toho (aspoň pro mě) vyplívá, že by se to mělo poslat do Vinty, kde to ovšem odmítají. Navíc vzhledem k jistým pochybnostem o serióznosti oné firmy bych vskutku raději volil Asseco, jenom se bojím, aby mi to nepřišlo zpět a 14 dnů nebylo v prd...

Takže dnes jsem po konzultaci na Značkovce vše odeslal do Asseca v Nymburku. Až dostanu nějakou odpověď dám vědět.

Aleš P.: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek
bagrista-b1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vulcano 2. 11. 2007 00:01

Ahoj vsichni..ja bohuzel to stesti jako bagrista-b1 nemel a vypovedni lhutu 14 dnu nestihl..ani jsem puvodne nechtel, ale dealer na ulici nas zkratka neinformoval o vsem..nezminil se o zadnem pravidelnem mesicnim placeni, nezminil se o dobe trvani smlouvy na dva roky atd..ja dokonce na smlouve nemam ani vysi mesicniho plneni..otazka tedy je co s tim..nejake napady?:)
vulcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 11. 2007 00:10

vulcano : To fakt nevím, pozdě brečet nad rozlitým mlékem.. Prostě je vždy lepší nejdřív se ptát (přemýšlet) a až pak podepisovat :wink:

Jinak to zní celkem divně, to jsou věci co by tam opravdu být měly.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vulcano 2. 11. 2007 00:24

Nejsem zadnej magor co se neptal, nepremyslel a jen podepisoval, proste jsem byl ukazkove napalen na ulici profikem..jo jasny, mel jsem si to precist, ale za tech podminek co mi rekl, se mi to zdalo v pohode a v poradku a ani ty tech 24 mesicu se mi nezdalo podivnejch, kdyz mi pred tim rikal ze zadny pravidelny mesicni pausal nebude (taky zadne mesicni plneni tam napsano nemam)..Jiste, poucil jsem se, ze uz na ulici nikdy nic nepodepisu, ale za desnou cenu..
vulcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 11. 2007 00:25

vulcano : A co tam tedy přesně stojí? Šel by udělat nějaký obrázek?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vulcano 2. 11. 2007 00:29

Ted v noci asi ne (dyztak zitra), ale je to normalni smlouva na tom propisovacim papire..cili vsechny ty kolonky (Udaje o fyzicke osobe, Smluvni ujednani) a v te o Smluvnim ujednani je Trvani ucastnicke smlouvy 24 mesicu a pod tim Minimalni mesicni plneni a tam je to nevyplnene..
vulcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod STaTOM 2. 11. 2007 13:08

MMP není vyplněno správně. To je vyplněno a je závazné v případě 2leté smlouvy s dotovaným telefonem a pochybuji, že pouliční chytači rozdávaj ke smlouvám telefony. To, že někdo v dnešní době po tom co byly popsány stohy papírů o praktiktách těchto "prodejců" s něma někdo vůbec naváže rozhovor je věc jiná. Podepsat a poskytnout své osobní údaje tomuto živlu a neověřit si služby/ceník atd. v dnešní době netu z důvěryhodněhjších zdrojů je už volba toho dotyčného. Dokud bude dost hlupáků, kteří podepíšou každej cár papíru na ulici bude se těmto lidem žít velice dobře, jako je tomu dosud. Nemusí se každý ve všem orientovat, ale pokud nejsem v něčem kovanej nechovám se jako 3 letý děcko co sebere všechno co najde na ulici. A neznalost, stáří ani nic jiného bohužel neomlouvá lenost a lehkomyslnost.
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vulcano 2. 11. 2007 13:31

No parada..takze misto toho, aby nekdo poradil co s tim, kazdej me akorat pasuje na idiota..ano, diky panove, vase dokonalost nezna mezi..DIKY, tady koncim
vulcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 11. 2007 14:08

vulcano : Tak si to neberte osobně, ale z téhle šlamastiky už Vám asi nepomůžeme, to se na nás nemůžete zlobit.. Jak se říká, za blbost se platí..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod STaTOM 2. 11. 2007 14:55

vulcano : no možnost je jediná. Službu nepoužívat a napsat na zákaznícké centrum opa stížnost na uvedení v omyl prodejcem a žádost o zrušení smlouvy bez jakýchkoli sankcí. Samozřejmě to bude tvrzení proti tvrzení a lze jen doufat ve vstřícný krok. Zažil jsem jak vstřícný krok tak i opak. Podle jakého klíče se k tomu op staví netuším.

Pokud bylo číslo převedeno z twistu na paušál je záchrana situace celkem v pohodě. Využij možnosti HIT na zkoušku a podej nejpozději do 2 měsíců od aktivace paušálu na jakékoli značkové prodejně nebo písemně žádost o ukončení smlouvy/přechod na twist. Po 30tidenní výpovědní lhůtě bude číslo převedeno zpět na twist a máš klid a celkem malou finanční újmu + dobrou zkušenost do života. ;-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vulcano 2. 11. 2007 16:19

Diky za cas i odpoved, snad to nejak vyresime..Je to dobre pouceni pro priste, skoda ze timto zpusobem..Kazdopadne uz ty chlapecky s deskama ani neposloucham a rovnou odmitam..
vulcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bagrista-b1 18. 11. 2007 16:56

Tak já jsem tedy dopadl následovně - minulý týden jsem z Asseca obdržel dopis, že ačkoliv měla být smlouva vypovězena přímo u dealera, přistoupili k mimořádném řešení ( :-) ) a smlouvu zrušili. Zároveň prý zrušili veškerá vyučtování služeb (akorát nevím co ta přiložená složenka na 182.50 :lol: )
bagrista-b1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nasic 22. 11. 2007 15:54

Dobrý den, chtěla jsem vas moc poprosit o pomoc. Mam smlouvu u T-mobile na 2 roky,ted mi skoncila,ale mam tam jeste nejake dluhy,kdyz jsem si je tam sla zaplatit,rekli mi ze mi to nemuzou zrusit,ze mi to automaticky prodlouzili jeste o rok. Skoro cele dva roky jsem to nepouzivala a cekala az to budu moct zrusit a ted toto. Prosim poradte mi jak to udelat,protoze ja fakt uz nemam zajem a ani nikoho neznam kdo by tu simku na sebe vzal.Dekuji
nasic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cykloš 23. 11. 2007 18:16

Měl jsem stejný problém jako bagrista. Výpověď na uzavřenou smlouvu jsem poslal do T-mobilu. Žádná odpověď nebo tak nepřišlo a dneska ve schránce objevím, že mám za určité období zaplatit 125 Kč. Docela mě nas.rali! Asi jim tam budu muset zavolat.
cykloš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 24. 11. 2007 18:15

Prosím o radu (jelikož nemám s TMO zkušenosti). Známénu konci smlouva u TM varianta HIT 31.5.2008. Na tomto cisle bychom chteli v tom kvetnu smlouvu ukoncit a prevest na Twist. Prosim jak presne se bude muset postupovat, aby se ta smlouva napr.: nejak automaticky neprodlouzila o dalsi mesic, 2 roky, atd...
Proste smlouva byla uzavrena 1.6.2006, takze konci 31.5.2008 a od 1.6.2008 bychom z ni chteli Twist.

Diky za radu moc.
P.S. Sice jsem tu na foru dlouho, ale zrovna s TMO jsem jeste nemel tu cest, takze nevim jak to u nej chodi.
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků