Výpověď smlouvy s operátorem

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lol7 8. 11. 2013 11:11

Jiste, ale ta zmena musi byt udelana v neprospech zakaznika. Verte, ze maji zastup pravniku, kteri peclive zvazuji kazde slovo noveho textu VOP, aby se tento nedal hodnotit jako "zmena v neprospech zakaznika".
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod hangrybirds 8. 11. 2013 12:07

Tak po měsících nemožnosti využívání služeb a spoustě reklamací bych tímto mnohokrát chtěl poděkovat Vodafonu, že k mému případu přihlédl individuálně a byla mi smlouva bezplatně zrušena. Toto podkládám za seriózní a profesionální jednání. A myslím si, že se to i pro Vodafone vyplatí, protože jsem chtěl převést všechna rodinná čísla k jinému operátorovi, takže je u VF ponechám.

Tímto Vám ještě jednou děkuji za seriózní jednání.
hangrybirds
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 11. 2013 13:35

hangrybirds píše:takže je u VF ponechám

Na co, kdyz nemas signal?!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hangrybirds 8. 11. 2013 15:20

Tech cisel se to netyka, pouze toho meho.
hangrybirds
Junior

Odeslat příspěvekod Kewell 9. 11. 2013 13:25

Chtel bych se zeptat ohledne odchodu od Vodafonu, nemam smlouvu ale jsem u Vodafonu teprve 2 uctovaci obdobi. A otazka zni: Kdyz ted pozadam o odchod a odejdu, vrati mi Vodafone 500kc jistinu?
Kewell
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 11. 2013 13:27

Ano, jen to někdy déle trvá.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 13. 11. 2013 12:54

Takže, konečně táta podal u O2 výpověď jak jsem tu před časem řešil, chtěl ji podat dříve, k datu 6. 11., kdy mu končil dvouletý závazek, bylo mu řečeno, že to nelze, aby přišel 7. 11. Tudíž 7. 11. podal výpověď a zažádal o ČVOP, které mu přišlo během několika dnů a 11. 11. jsme v samoobsluze Tesco Mobile zadali ČVOP a bylo přijato ke zpracování. Dnes ale přišla obálka od O2, kde je psáno, že ukončení hlasových služeb dojde až k 31. 12. 2013, což značí tu 30 denní výpovědní lhůtu, kterou bych ale očekával při úplném zrušení služby a ne při převodu čísla, nebo to tak není? Já odcházel vloni a proběhlo po během pár dnů, žádná měsíční výpověď. Navíc i na prodejně, kde podával výpověď, mu bylo řečeno, že do 7 dnů mu přijde ČVOP a po jeho zadání to bude do ze zákona daných 4 dnů pro převod o žádných 30 dnech výpovědi ani slovo, totéž při volání na infolinku a dnes se slečna na infolince oháněla pouze výpovědní lhůtou 30 dnů...
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 11. 2013 14:06

Zavazek 6.11. presel na bezzavazek, kde plati vypovedni lhuta 30 dni a bezi od 1. nasledujiciho mesice.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bolt 13. 11. 2013 17:30

ze.us: Dobře, ale jak jsem psal, já vloni odcházel od O2 a žádná lhůta 30 dnů mi neběžela, pustili mě hned, kde je tedy chyba, respektive, co bylo jinak? Měl jsem tarif O2 Pohoda (který mi prolužovali jako bezzávazkový). Co mě navíc ještě klame je také jednání při podání výpovědi a poté i na infolince, kde opět o 30 dnech nepadlo ani slovo, dokonce bylo potvrzeno, že po zadání ČVOP to bude trvat ony 4 dny.
Nyní: Sony Xperia T White (Android 4.1.2 Jelly Bean) + 16GB microSDHC Kingston + Headset Sony SBH50 + Bugatti Cross leather case

Dříve: Nokia N8-00 Blue - Nokia N81 - Samsung E330 Black - Nokia 3510i - Nokia 3330 - Nokia 5110
Mr.Bolt
Junior

Odeslat příspěvekod Raffi 22. 11. 2013 12:32

Ahoj, mám smlouvu u T-mobile do 7.2.2014. Potřeboval bych co nejrychleji odejít. Jaka je nejrychlejší cesta? Podat výpověď , doplatit paušály a čekat na převedení na Twist kartu 30 dni? Nebo by šlo jen doplatit pausaly, dostat smlouvu na dobu neurčitou a hned přejít třeba k bleskmobil? Jde mi o to, abych přešel co nejrychleji. Díky za pomoc
Raffi
Junior

Odeslat příspěvekod radamalcus 23. 11. 2013 20:42

Ahoj, myslíte že tento scenář je reálný?
Mám Neon S, přešel bych na Free start bez závazku a poté bych požádal o převod! :hm
radamalcus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 23. 11. 2013 20:52

Mohlo by to jít, ale na ten dražší bezzávazkový Start. Je nějaký problém přejít na předplacenku ?
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod radamalcus 23. 11. 2013 20:58

Mám závazek ještě na rok, a už mě lanaří na ten Free že se to ruší atd. šel bych jinam k nějakému virtuálu ...
radamalcus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 23. 11. 2013 21:09

Je v tom přechodu nějaký problém? Nic horšího než FREE se závazkem není, tím myslím i veškeré obdoby od T-mobilu a Vodafonu.
Hledej tady http://mobilni-operatori.eu/mobilni-operatori
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Dante84 27. 11. 2013 13:54

Je vubec mozne aby mi t-mobile nechtel prevest cislo z pausalu ktery mel byt dle smlouvy o vypovedi sluzeb k 24.11. ukoncen a preveden na TWIST jen z toho duvodu ze pouzivam DuoSIM (2 sim jedno cislo,prihlasena do site vzdy jen jedna sim,druha vypnuta)? Chteji abych se dostavil na pobocku,tam odevzdal 2 sim, dostal jednu a pak teprve mi bude ukoncena smlouva a cislo prevedeno na Twist. To je pro ne momentalne takovy problem tohle ukoncit i bez me navstevy prodejny?
Dante84
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka