Zrušení nové smlouvy

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 31. 3. 2007 09:38

Přes e-shop tmobile jsem si naklikal aktivaci na tarif bav se. Myslel jsem, že touto novou aktivací mi změní moji současnou smlouvu z tarifu t1 na bav se. Bohužel, mi poslali kompletně novou aktivaci i s novou sim kartou. Při vyzvedávání smlouvy jsem spěchal, smlouvu ani nepřečetl a podepsal :oops:. Co teď ? Asi poslat zpátky a zkusit odstoupení v zákoně danných 14 dnech ? Stalo se někomu něco podobného ?
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 3. 2007 09:51

jestli se stalo někomu něco podobného bych dost pochyboval, ale co už. Prostě odstoupíte v zákonné lhůtě 14 dnů. Pokud je to jen simka bez telefonu, mělo by to jít i přes infolinku.

Dříve bych zkusil hledat ve fóru, o odstoupení je tu dost příspěvků a threadů.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 31. 3. 2007 10:03

Oops!: Ano, jak píše snowboarder, máš právo odstoupit od smlouvy, ale pouze v případě, že SIM karta nebyla vyloupnuta z plastové karty a nebyly z ní uskutečněny žádné hovory, SMS atd.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Oops! 31. 3. 2007 10:06

Mno byl jsem na prodejně, ale tam neveděli co s tím, tak jsem si aspoň změnil svůj starý tarif z t1 na bav se. Takže teď mám 2 smlouvy na bav se. Můžu mít "legálně" dvě aktivace na jednu osobu? Napadlo mě, že bych dal jednu simku rodičům....
Naposledy upravil Oops! dne 31. 3. 2007 10:24, celkově upraveno 1
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 31. 3. 2007 10:11

Oops! : Cože? Oni ti předli T1 na BAV SE, když už 1 máš? Podle podmínek nelze.
T-Mobile zde píše:Na jedno rodné číslo lze uzavřít pouze jednu smlouvu.o/quote]

Tvůj první příspěvek raději nebudu ani komentovat.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 3. 2007 10:17

ales76: selhání lidského faktoru ;-) brácha má 2 pohody a ještě jednu simple (jednu používá jeho přítelkyně)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 31. 3. 2007 10:18

Oops!: Tak to zajímavé, že ti T1 převedli na Bav se. Podle podmínek to jde pouze při nové aktivaci nebo prodloužení smlouvy. Nakonec, když máš dvakrát Bav se, tak bych to tak nechal, pokud by na to nepřišli, a číslo dal třeba někomu z rodiny apod. Přeci jen je to velmi výhodný tarif.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Oops! 31. 3. 2007 10:23

ales76 píše:Oops! : Cože? Oni ti předli T1 na BAV SE, když už 1 máš? Podle podmínek nelze. quote="T-Mobile zde"]Na jedno rodné číslo lze uzavřít pouze jednu smlouvu.o/quote]
Tvůj první příspěvek raději nebudu ani komentovat.t/quote]
No jo blbec jsem si to měl hned přečíst a nepodepisovat, ale co už, stalo se ...

A co když na to příjdou, hrozí nějaká pokuta ?
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 31. 3. 2007 10:25

Oops! píše:A co když na to příjdou, hrozí nějaká pokuta ?k/quote]
To určitě ne. Ty jsi to nevěděl a oni ti to aktivovali, takže "chyba" je na jejich straně.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 31. 3. 2007 10:25

Oops!: Maximálně ti to zruší. :)
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 3. 2007 10:25

Oops! píše:A co když na to příjdou, hrozí nějaká pokuta ?k/quote]

ne, to opravdu ne, to je jejich problém.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Oops! 31. 3. 2007 10:30

jj zatím dik všem :wink: :twisted:
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 31. 3. 2007 14:28

Jak je vidět, zbrklost se může i vyplatit ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod STaTOM 31. 3. 2007 15:26

esquire : právě že když máš T1 na dobu neurčitou tak můžeš prodloužit smlouvu s jakýmkoli tarifem tedy i Bav se. Je to klasická prolongace na dobu určitou.

Jinak na značkovce to mohli zrušit přes infolinku eshopu. Pokud si navštívil prodejnu ve všední den v rozumnou prac.dobu. Smlouva se dá jak bylo psáno zrušit do 14 dní, pokud sim nebyla použitá.
přinejhoršim budeš mít 2x Bav se. Zažil sem už i jiný perličky. Např. že zákazník zrušil hlavní paušál, ale někdo zapomněl zrušit Partner I a dotyčný měl potom pouze toho partnera, kterého dál využíval :-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radegast 17. 4. 2007 08:48

ales76 píše:
Oops! píše:A co když na to příjdou, hrozí nějaká pokuta ?k/quote]To určitě ne. Ty jsi to nevěděl a oni ti to aktivovali, takže "chyba" je na jejich straně.r/quote]

Pochybuji, že toto:
"Podmínky pro využívání tarifu BAV SE
Tarif BAV SE mohou získat zákazníci od 6 do 26 let (za zákazníky mladší 18 let podepisuje smlouvu zákonný zástupce).
Smlouvu lze uzavřít na dobu určitou, a to na 12 nebo 24 měsíců. Na jedno rodné číslo lze uzavřít pouze jednu smlouvu.
...atd" není v podmínkách, se kterými jsi podepsáním souhlasil (ať už průběh byl jakýkoliv :-) )
A pak ještě obligátní:"Neznalost zákona neoumlouvá!"
radegast
Junior

Další stránka