Telefonní seznam ČR

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod osobne 8. 3. 2007 22:19

Telefonní seznam všech telefonních čísel u všech operátorů v ČR (pevné linky i mobily). Existuje něco takového, dá se to někde stáhnout?
:hm :hm :hm
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 8. 3. 2007 23:35

..tak samozřejmně...třeba TM asisstent nebo 1188. Tak ti vyhledají jak pevná, tak mobilní čísla..(pokud si jej majitelé přejí uveřejnit)A o papírovém seznamu nic nevím....
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 8. 3. 2007 23:48

Pokud máš T-Mobile, tak máš přístup k telefonnímu seznamu sítě T-Mobile přes t-zones v sekci Můj T-Mobile -> Nastavení služeb -> Telefonní seznam.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne 9. 3. 2007 06:54

Asi jsme si špatně rozuměli. Jde mi o telefonní seznam všech telefonních čísel v ČR. Něco jako tohleto, ale aby tam byla všechna tel. čísla, ne jenom tři a půl milionu tel. čísel.
:roll: :roll: :roll:
osobne
Junior

Odeslat příspěvekod goob 9. 3. 2007 11:46

osobne: Rozuměli. Jen nic takového neexistuje. Další věcí je, že moc lidí se zveřejněním čísla souhlas nedalo, takže i tak moc lidí nenajdeš.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne 13. 3. 2007 18:14

goob: Ale existuje. Jednotliví operátoři mají samozřejmě tel. seznam všech svých zákazníků s jejich tel. čísly. Občas takový tel. seznam unikne ven a právě o to mi jde.
osobne
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 13. 3. 2007 18:37

Ono to meli davat i do zlatytch stranek. Ale nevim v jakem je to ted stadiu.
Ale ja si to u vodafone zakazal kdekoliv zverejnovat.

goob ano presne tak

Jsem rad ze ta moznost existuje, kdyz bylo vsechno ve zlatych strankach porad nas nekdo doma otravoval
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 13. 3. 2007 19:41

Kdybyste někdo chtěl, tak mám kompletní seznamy všech mobilních uživatelů ze Slovenska asi z roku 2004 :mrgreen:
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 13. 3. 2007 21:43

goob tam to bylo jak? Tam to dali k dispozici uz drive? Nejaky tel. seznam v elektronicke podobe?
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 13. 3. 2007 22:49

No, na Slovensku je povinná registrace i předplacenek. A jaksi se stalo, že unikly seznamy všech mobilních účastníků, takže člověk získal kontakty třeba na prezidenta, premiéra a tak :-)
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jeffe 14. 3. 2007 10:47

osobne_ja píše:goob: Ale existuje. Jednotliví operátoři mají samozřejmě tel. seznam všech svých zákazníků s jejich tel. čísly. Občas takový tel. seznam unikne ven a právě o to mi jde.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 14. 3. 2007 12:03

Jeffe: Sám sis odpověděl ;-)
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 14. 3. 2007 12:08

goob: Tu povinnou registraci předplacenek bych zavedl i u nás. Přece jen by pak byla nižší šance, že by mohl nějaký pomatenec zavolat na 158 a nahlásit bombu apod. Takhle by ho celkem snadno chytili.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod USER47 14. 3. 2007 12:09

Bombu by mohl nahlásit i bez simky přes 112...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 14. 3. 2007 12:11

USER47: Taky pravda. Ale bylo by to i opatření proti organizovanému zločinu. I když by si to pak možná kupovali na falešné občanky apod. :hm
esquire
Pokročilý

Další stránka