Vodafone samoobsluha (problémy, poznatky)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CHiP 11. 12. 2010 18:59

Koupil jsem si u Vodafonu před týdnem předplacenku, dodnes nemůžu nic v samoobsluze změnit, informační sms o tom že mi někdo volal když byl mobil vypnutý nechodí ... to ať jde vodafone do konečníku, simku vyhodím a koupím si u T-M, ještě že jsem to číslo nestihl rozšířit.
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 11. 12. 2010 20:13

Krátce a jednoduše - Samoobsluha buď nefunguje nebo zobrazuje všechno špatně :)

Nedokážu jen pochopit to, proč mají v tom takový bordel a ukazuje to nesmysly. To nedokážou ve výběrovém řízení vybrat nějakou firmu, která umí slušně napsat kódy ?

Osobně jsem se dozvěděl, že mám za tento měsíc prodatováno 60 Tb dat a za internet platím stále 89 Kč (měl bych platit 3 měsíce jen 89Kč, pak 177Kč). Samoobsluha má asi svou vlastní hlavu.

A na závěr si pokládám otázku, má taková investice do samoobsluhy, která buď nefunguje nebo ukazuje blbiny smysl ? Další vyhozené peníze, které akorát přispějí k tomu, že se nic nezmění ? Posilte sítě a stavte intenzivnějí 3G a zvyšujte rychlost!
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 11. 12. 2010 21:06

No u mě to také blbne.Pořád mě to ukazovala že budu platit 1007Kč a teď najednou tam mám jen 924Kč na zaplacení.Tak že si skutečně samoobluha dělá co chce.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 11. 12. 2010 21:45

Stále existuje hlasová samoobsluha na nastavení služeb. (CLIP,atd.) *077:-)
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 13. 12. 2010 10:42

miczk píše:Osobně jsem se dozvěděl, že mám za tento měsíc prodatováno 60 Tb dat

Si měl rychlost stahování 60Tb ? nebo jsi stáhl 60TB dat? :-) Obojí by si zasloužilo zapsat do Ginesovky jako zcela nevídaný jev.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 12. 2010 17:16

asi mám štěstí na výpdaky sámošky ale ačkoli jsem si ráno v pohodě zrušil blokaci Premium SMS tak teď, když se chci mrknout na čerpání volných minut, už přihlášení opět nejde. Zkoušeno na dvou různých číslech (dva různé samostatné zákaznické účty). Úžasný... :grr:
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mattony85 14. 12. 2010 18:14

Zkusím poradit. Mě pokud nejde internetová samoobsluha v počítači, tak to zkusím přes mobil, třeba přes operu mini a vždy to jde... nevím čím to je, už jsem to řešil i s operátorem ale taky neví proč to z mobilu jde a přes počítač ne. Cookies to není.
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FeryCZ 20. 12. 2010 18:07

Opet vubec nefunguje prihlaseni do samoobsluhy!!!K cemu ji tam vubec maj?Se sluzbou po svem je clovek jen odkazan na to a jim to furt nefunguje!Ne at jdou do konecniku ale tahnu klidne do *****!!!!! :grr: :grr: :grr: Jsem u nich pres 7 let a zda se mi ze to vedou od 10 k 5.....
FeryCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 20. 12. 2010 18:37

Doufám, že nezapomínáš, že je k dispozici také SMS a hlasová samoobsluha například. Vím, že tam není vše, ale dost věcí tam nastavíš také.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 22. 12. 2010 16:01

Ahojky mel bych malej dotaz. Zaridil jsem si novy tarfit u vodniku a podle webovych stranek jak jsem se docetl tak lze za sluzby (mam i po svem) platit nebo hradit je pres bankomaty. Mno a problem je ten , ze na webu pisou , ze je mozne platit i z bankomatu Ceske sporitelny(mam u ni ucet) a k prilozenemu navodu zas pisou , ze nelze. U navodu je psane , ze plati od 25.10. tak ted nevim zda to pujde ci nepujde. Ma nekdo tuhle zkusenost a plati takhle mesicni pausal? Nebo si uz mam jit rovnou zridit inkasni platbu ci M platbu? Dik za info.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Mattony85 22. 12. 2010 16:55

Tak jak je to s Českou nevím,mám za to že to jejich bankomaty nepodporujou...teda tvrdili mi to na infolince, i když vím že dřív to určitě fungovalo. 100% to lze platit z bankomatu Komerční banky, tak to můžeš platit z něj, je to bez poplatku.
Vodafone CZ - Neomezený tarif
LG KM 900 - ARENA
Mattony85
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zafata 22. 12. 2010 17:32

Prave , ze nevim vubec kolik si za to vezme Ceska sporitelna, sice jak pises to ma KB zdarma,ale nejakou tu korunu za prevod si urcite vezmou. Kazdopadne dik za info.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Krevety 22. 12. 2010 17:55

A co zkusit zaplatit online kartou z pohodlí domova ? :-)
Samsung NP730U
Xperia Z1 Compact
Krevety
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vodafonu 23. 12. 2010 10:16

Zafata píše:Ahojky mel bych malej dotaz. Zaridil jsem si novy tarfit u vodniku a podle webovych stranek jak jsem se docetl tak lze za sluzby (mam i po svem) platit nebo hradit je pres bankomaty. Mno a problem je ten , ze na webu pisou , ze je mozne platit i z bankomatu Ceske sporitelny(mam u ni ucet) a k prilozenemu navodu zas pisou , ze nelze. U navodu je psane , ze plati od 25.10. tak ted nevim zda to pujde ci nepujde. Ma nekdo tuhle zkusenost a plati takhle mesicni pausal? Nebo si uz mam jit rovnou zridit inkasni platbu ci M platbu? Dik za info.


Dobrý den,
v bankomatech České spořitelny můžete platit za služby Vodafonu. Platí zde však jiný postup než u jiných bankomatů: pokud zvolíte Vodafone menu - Platba faktury, je nutné zadat variabilní a specifický symbol. Když zvolíte Příkaz k úhradě, je zapotřebí zadat i číslo našeho účtu.
Martina
Tiskové oddělení Vodafonu
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod Zafata 23. 12. 2010 11:29

Dik za odpoved. Takze pokud dobre chapu mam u bankomatu Ceske sporitelny dve moznosti jak zaplatit fakturu?
Zafata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků