Vodafone samoobsluha (problémy, poznatky)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tschuba 17. 2. 2007 17:07

Nechapu co vam vadi, je to vzdy chyba na par dni, ktera na funkcnost a uzivani nema takrka vliv. Je to system, vzdy se neco pokazi...trosku tolerance,hm?
Splnil se mi sen...

Bosh - Alcatel - N6610 - SE T630 - SE W800i - NE61 - SAM U600 - HTC S710 - MOT V8 - HTC TYTNII - SE V640 - NE51 - NE61i - LG KU990 - NN95 8GB - SAM U900 - NE90
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 17. 2. 2007 19:02

No né, téma o poruše a místo odseknutí: počkejte až to spraví se tu diskutuje :shock: Nevěřím svým očím :mrgreen:
Jinak táta si chtěl zrušit CLIR na svém čísle, ale VF nejen jemu, ale i všem ve firmě(pod jedním účtem) vesele SMSkou oznámil, že jim deaktivoval roaming, protože "vaše přání je nám rozkazem" :lol: Kdyby napsali do Sámošky, že se v tom rejpou, tak se nic neděje, místo toho nastaly trochu zmatky...
A dnešní perlička, v kapesní sámošce jsem si našel nejnovější fakturu ze 16.2., jal jsem se ji uhradit přes bankomat a za pár minut mi přišla zpráva, že o takové faktuře VF nic neví. No tak když ty peníze nechtějí... :twisted:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 17. 2. 2007 19:10

Já Osobně : No to je gól, navíc mi na Po svém lince účtovali hovor, protože bylo podle nich vše v pořádku, jakmile jsem volal s kartou už se přiznali...

Jinak, funguje vám sámoška na netu?

//ales76: Odstraněna citace. S touto funkcí zacházejte prosím citlivěji. Viz. zde, děkuji za pochopení.

maniak : Ne, nefunguje, ale určitě to není na dlouho. | Ty Osobně : Je to diskuze o podivném chování se samoobsluhy.
vodafone-maniak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mafa 17. 2. 2007 19:50

Mě Vodafone samoobsluha nefunguje.
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 17. 2. 2007 22:46

lepší když nefunguje, než když fungovala špatně, chtěl jsem zrušit připojení na skok a přišlo mi, že Vaše přání je nám rozkazem, službu Po svém vám deaktivujeme ke konci účetního období :eh
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hangars 17. 2. 2007 22:53

Mafa: Mě se daří na každé číslo příhlasit až po druhém pokusu. Poslední dobou fakt VF nechápu!
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 17. 2. 2007 22:56

hangars / no jestli tam nedělají nějaké extra zásadní změny, tak jim tyhle výpadky asi těžko odpustím, už je toho moc.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hangars 17. 2. 2007 22:57

snowboarder: no počet dní a datumy jsou už v pořádku ale žádné změny!
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 17. 2. 2007 23:01

asi jak kde......
Účtování: Měsíční, každý 16. den v měsíci
Jak dlouho jsem s Vodafonem (počet dní): -665
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hangars 17. 2. 2007 23:12

No táta je Firemni zakaznik bez smlouvy. Ale jinak Chytrý přehled se zasekl na Stav k: 16.02.2007 13:00
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crocodille 18. 2. 2007 00:52

Ve VF se mení celkove vsechny systémy, proto možná dochází k výpadkům samoobsluh! Nechápu proč to tolik vadí, ostatní operatori to ani nenabizi a vy nejste tolerantni k par chybickam... :? Tim nemyslim vsechny samozrejme... :pozor2
crocodille
Junior

Odeslat příspěvekod Mafa 18. 2. 2007 07:09

snowboarder:Jak na tom vebu zjistím Jak dlouho jsem s Vodafonem
Mafa
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 18. 2. 2007 09:41

mafa/ ukazuje to jen u tarifů v sekci informace o mně
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 18. 2. 2007 10:28

crocodille píše:Ve VF se mení celkove vsechny systémy, proto možná dochází k výpadkům samoobsluh! ...vy nejste tolerantni k par chybickam... :? Tim nemyslim vsechny samozrejme... :pozor2z/quote]

Ano, tak proc se za to VF tolik stydi, uz jsem to tu psal drive. Byl by opravdu takovy problem vydat tiskovou zpravu dejme tomu v patek rano se znenim asi "od patku 16.2. od 12hodin do pondeli 19.2. do 23hod bude probihat odstavka systemu. Nefunkcni v te dobe bude a) b) c) d). Vse je kvuli XXXXX.

Zakaznikum se omlouvame za pripadne komplikace a dekujeme za pochopeni VF.

To je opravdu, tak tezke neco takoveho napsat. Delaji to tak banky, konkurencni operatori atd. Obavam se, ze to jsou zmeny uvnitr systemu a zakaznik je nijak nepociti, tim padem je ani neuvidi a myslim si, ze z duvodu co jsem tu uz psal bude i pravem nastvany.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 18. 2. 2007 13:07

tschuba píše:...rozumim tomu, stava se to...kor kdyz se to meni:)

Ano, tomu taky rozumím, ale dozvěděl se to člověk z oficiálních kanálů od VF? Nebýt zdejšího fora a crocodille, tak netušíme nic.
Když něco upravuji, tak přece musím mít alespoň hrubou představu o tom, kdy to skončí.

Myslíš si, že když by třeba nějakou odstávku dělala ČS, že by si to mohla dovolit přejít mlčením. Když si představím, že by jim nešlo IB a lidi by se snažili podat příkazy, to by byl humbuk.
Naposledy upravil speedy dne 18. 2. 2007 15:38, celkově upraveno 1
speedy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka