O2 - až dva roky volání ve vlastní síti zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 5. 2007 11:57

opat: tři operátoři mi potvrdili, že ano a dnes jsem se ptal i osobně na prodejně, když jsem pořizoval paušál, dostal jsem na půl roku neomezené volání a říkal, že je to prodloužené, že jim dokonce už 30.4. přišly další zásoby simek s neomezeným voláním.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opat 2. 5. 2007 11:58

ok, tak díky za info
opat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod loupoocko 3. 5. 2007 21:54

Dnes mi přišla od O2 tato sms: :tleskani

Volejte ZA 2 KČ DO VŠECH SÍTÍ s balíčkem 25 min za 50 Kč po následující 4 měsíce. Odešlete sms ve tvaru O2TOP M50 na 999111 do 31.5. 07. Více na *11. 02

Pro ty, kteří by rádi tuto nabídku využili...
loupoocko
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 5. 2007 22:02

loupoocko:
1)tato nabídka je nabízena a zasílána jen vybraným zákazníkům, ostatním systém sdělí, že "nemají právo na aktivaci služby"
2)toto téma je o něčem naprosto jiném
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod loupoocko 3. 5. 2007 22:09

1) netušila jsem že je to pouze pro "vybrané"
2) hledala ale nic nenašla, kam bych napsala

omlouvám se za OT :eh
loupoocko
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 3. 5. 2007 22:18

snowboarder: Také mi to dnes přišlo (to jsem koukal, poslali mi něco takového poprvé :) ), ale ještě jsem se nerozhodnul, zda si to aktivuju. Přeci jen mám teď taky Neomezené volání do O2. :hm
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 5. 2007 22:33

loupoocko : Tak třeba sem by to šlo :wink:

Nicméně, pokud jste skutečně hledala, tento fakt oceňuji..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 6. 2007 10:04

Neomezené volání bylo pro změnu prodlouženo do 30.6.2007

/edit: momentálně platí nabídka již jen pro nové zákazníky O2, tedy zákazníky nově aktivované úplně, přešlé z O2 karty, nebo od jiného operátora. Neplatí již při prodloužení smlouvy stávajícího zákazníka.
Naposledy upravil snowboarder dne 1. 6. 2007 10:30, celkově upraveno 1
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 3. 6. 2007 10:18

snowboarder: Bohužel je vysílána stále ta původní reklama, kde je uvedeno pro nové i stávající zákazníky. :roll:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 6. 2007 10:31

Ano, O2 nám zase ukazuje jak moc mu záleží na stávajících zákaznících. Co se týče té reklamy, tak co na tom, že si trochu zalžou.. Účel přece světí prostředky.

Taky mne to nemile překvapilo, když jsem v pondělí vyrazil koupit Sony Ericsson K550i na Mobil+.. I když bych toho asi moc nevyužil, jelikož jsem neplánoval hned vyčerpat volné minuty kvůli volání do vlastní sítě zdarma, tak mě to naštvalo. Pak když člověku přepočítají jeho inflací (uměle vyvolanou operátorem) znehodnocené Benefity na slevu v Kč, tak má hned dvojnásobnou radost..
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 3. 6. 2007 11:18

ales76: Ono to úplně koresponduje s přehledností (tedy nepřehledností) jejich webu, kde něco najít je velký problém i pro zkušeného uživatele. Některé (paradoxně ty nejdůležitější) informace na web pro změnu nedají vůbec (viz podmínky měsíčního minimálního plnění apod.) nebo jsou dokonce uvedeny chybně. Divím se, že tohle zákazníkům nevadí a vůbec se nijak neozvou.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 6. 2007 11:29

esquire píše:snowboarder: Bohužel je vysílána stále ta původní reklama, kde je uvedeno eb]pro nové i stávající zákazníky.n/b] :roll:

a proč to říkáš mě? já jí do televize nedal :mrgreen: jsou tupci, prostě zapomněli ;)

quote="ales76"] Co se týče té reklamy, tak co na tom, že si trochu zalžou.. Účel přece světí prostředky.r/quote]
no tady bych spíš řekl jde o to, že zadavatel jaksi pozapomněl, že by se v reklamě mělo něco změnit ;-) mě spíš překvapuje, že všichni nadávají na to, že akce je jasně prezentována jako "po provolání volných minut voláte v síti O2 neomezeně", takže jakási nadstavba, když ti dojdou minuty, v O2 můžeš volat zdarma. Když akce k dvouleté smlouvě nebyly žádné, taky nikdo neštěkal ;-) Mně to vadilo u Dlouhého víkendu, kde se nikde neprezentovalo, že je to až "po minutách" :mad:

fquote="ales76"]Pak když člověku přepočítají jeho inflací (uměle vyvolanou operátorem) znehodnocené Benefity na slevu v Kč, tak má hned dvojnásobnou radost..o/quote]
bez komentáře, Benefit pro tarifní zákazníky je výsměch (ale aspoň něco oproti VF). Začínám používat na většinu služeb nebo paušálních poplatků (např. data) předplacenou kartu, protože díky % za dobití mám poplatky v příštím měsíci o mnoho levnější než s tarifem.

oquote="esquire"] Divím se, že tohle zákazníkům nevadí a vůbec se nijak neozvou.e/quote]

Oni se ozvou, ale borci z O2 s tím nic neudělají ;)

a tady máte vláček :D
Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Šponty 26. 6. 2007 23:18

Taky mám dotaz. Dnes ke mě domu přišel človíček z O2 nabízející přechod na paušál. Sepsal sem s ním tedy smlouvu na tarif O2 Bronz Max na 24 měsíců. Ovšem o neomezeném volání nic neříkal. Dostanu tedy tuto nabídku automaticky nebo si jí musim ještě u operátora nějak zvlášť aktivovat ?
Přešel sem na paušál z předplacenky. Vlastně sme takto v dománosti přešli všichni 3 členlové rodiny na tarif O2 Bronz Max. Mam ještě nějaké výhodné nabídky ? Nebo mohu získat výhodně nějaký telefon ? Chlápek od O2 říkal že nové telefony dostaneme až po roce a půl. A navíc prý dostaneme +10volných minut za to že platím převodem.
Moc tomu zatím nerozumím. Tak mi kdyžtak poraďtě díky :)
Budu rád za každé rady.
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 27. 6. 2007 06:02

Já bych spíš poradil ihned odstoupit od smlouvy, pořádně si to rozmyslet a pak jít uzavřít novou na prodejnu.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 27. 6. 2007 08:12

Šponty: Když tomu moc nerozumíš, tak to radši příště nepodepisuj a už vůbec ne 3x, oni tihle pouliční prodejci jsou schopni člověku nakecat, že bude volat zdarma a za posílání sms mu budou ještě platit. :tleskani Mě taky z O2 nabízeli telefonicky nějakej podobnej tarif, a když jsem jim řekl, že z GO mě to vyjde levněji, protože mám 100% bonus, tak vůbec nevěděli co to je.
sonix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků