Vodafone - náležitosti a možnosti platby faktury

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan Y. 13. 4. 2007 13:09

Ovo: V pohodě, jen jsem chtěl říct, že toto je při dnešním chování operátorů a chybách jejich systémů malá věc, tak mě to ani moc nepřekvapuje. Mile tím pádem překvapilo O2 (snowboarder).
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 14. 4. 2007 15:40

Inkaso proběhne, pokuta nebude. Inkaso proběhne i tehdy, pokud se faktura už zaplatila jinak a přeplatek se odrazí v dalším vyúčtování. Neflexibilita systemu, jak tu už někdo psal.

Jinak inkaso se mi už jednou neprovedlo z důvodu převýšení limitu a sankční poplatek jsem neplatil, tak nevím.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 23. 4. 2007 07:44

speedy píše:Dnes mi prisla SMS od VF s tim, ze v samoobsluze mam nove vyuctovani. Faktura je na 21Kc (z duvodu cerpani preplatku 150Kc z doporucte) A v SMS se pise

"Vase vyuctovani XXX je mensi nez 120Kc. Staci jej uhradit priste."

Dodam, ze mam nastavene inkaso. Volal jsem tedy na infolinku mel jsem strach o nauctovani 30Kc za neprobehle inkaso. Tam mi bylo receno, ze pokud je faktura mene nez 120Kc, tak ze ani inkaso nemusi probehnout...
Podle me novinka, driv se inkaso strhavalo na jakoukoliv castku...


Vyzkousel jsem tedy podle zdejsiho navodu fakturu zaplatit na inkasni ucet. (rikal jsem si ze pripadne prijdu o 20Kc). Vse probehlo ok a VF castku prijal. Ovsem i inkaso si pote strhli.

Potom teda nechapu, proc mi prisla SMS s tim, ze to nemusim platit...
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 23. 4. 2007 13:17

speedy: V případě oné mystifikující sms se zřejmě jedná o chybu systému (což mě kvůli jejich problémům v poslední době vůbec nepřekvapuje) a inkaso jakékoli (i nízké částky) se prostě strhne vždy, jak tomu bylo i v minulosti.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 23. 4. 2007 15:41

Já bych řekl že to je spíš vlastnost systému, než chyba :)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků