Čtvrtý operátor začne v létě, říká si U:fon

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 22:57

Neni to to pasmo, na kterem tmo sk provozuje Flarion?
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mario 10. 1. 2007 22:58

No virtuální operátor by nebyl špatný... Ale tento na jiné frekvenci? Predstava, ze si koupim telefon ktery pujde pouzit jen u nej mi prijde zvlastni... Nejak to nechapu - nebylo by lepsi roamingovat na stavajicich vysilacich? Podle mne lide nebudou chtit jen tak nove mobily a zas prestupovat, uz ted je videt jak tezce VF bojuje o podil na trhu. Jestli bude chtit uspet, bude muset nabidnout opravdu prevratne sluzby. Ja ale asi zustanu u stavajicich fyzickych operatoru, uz jen kvuli odporu k firme Penta...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paja3 10. 1. 2007 23:00

esquire píše:paja3: Jsi úplně mimo. NMT síť pracuje v pásmu 450 MHz, tato má být v pásmu 410-430 MHz.4/quote]


No a co jako ty vole?
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod paja3 10. 1. 2007 23:01

Nemusí nabídnout převratné služby, ale převratné ceny. pak uspěje.
paja3
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 23:04

tommy: I Flarion (Flash-OFDM) u T-Mobile SK běží na 450 MHz, stejně jako u nás CDMA u O2. TMO SK (bývalý EuroTel) totiž využil, stejně jako O2 u nás, starou síť NMT.
Naposledy upravil esquire dne 10. 1. 2007 23:06, celkově upraveno 2
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 23:05

paja3: chovejte se zde slusne, nejste doma. A nepiste 2 prispevky za sebou, i predchozi prispevek je mozne editovat.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M@tezz 10. 1. 2007 23:16

paja3 píše:No a co jako ty vole?


Obrázek
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 1. 2007 00:56

Operatorovi byla pridelena ciselna rada 79x
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 11. 1. 2007 02:42

tommy: Ale pouze jeden milion čísel. Není to málo?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 1. 2007 06:40

I sedmickove rady se prideluji postupne. Kazdy operator ma svou stanovenou, tedy 72, 73, 77 a 79 a o subbloky po milionech zada vzdy o uvolneni. T-M taky brzy prijde s dalsim blokem, bo 739 uz praska ve svech.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2007 07:10

Goobe 79X XXX XXX má 10 miliónů kombinací :)
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod XXTeens 11. 1. 2007 08:21

Nedávám tomu moc šancí... Vždyť i třetí operátor Vodafone provozuje jeho síť na hranici rentability, není schopen efektivně konkurovat ostatním 2 operátorům, nemá peníze na rozvoj a uvedení nových služeb apod.....
Naposledy upravil XXTeens dne 11. 1. 2007 08:26, celkově upraveno 1
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 11. 1. 2007 08:25

Michal P : Hezké matematické okénko :)

Jen upřesním, že se v našem případě se jedná o variace 10té třídy z 7 prvků s opakováním a tudíž je počet všech možných "kombinací" skutečně roven 10^7 = 10000000.

Pokud by se jednalo o kombinace s opakováním (uspořádané k-tice z n prvků, kde nezáleží na pořadí prvků), tak bychom došli k číslu 102960 možných kombinací..
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 11. 1. 2007 08:40

Já si už nepamatuju nějaké variace a kombinace ale vím jedna cifra =10 čílel (0 - 9), 2 cifry 100 čísel (00 - 99) atd.
Nepotřebuji nějaké matematické vzorce které jsem již dávno ze škloy zapomněl, stačí selský rozum.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 11. 1. 2007 08:42

Michal P píše:Jestli to není kec tak by to mohlo zase rozhýbat trh, a bylo by zas o čem pořádným diskutovat, pamatujete když bylo výběrový řízení na 3 opa a vyhrál Český mobil, co sliboval za 10 kaček 40 minut hovoru a skoro nikdo tomu nevěřil?k/quote]


Depa 40, 60! Za 10 Kč bez DPH mohu volat celou hodinu! Kdykoli, na 2 miliony čísel. :)

No ale k tématu, pokud nabídnou něco zajímavého, může to být velmi vhodná náhrada za pevnou linku například. Pokud bude nulový paušál nebo rozumný počet volných minut za paušál a minuta vyjde levněji, než jsou současné ceny u mobilů, tak není důvod si to nepořídit domů, aby z toho mohli volat všichni členové rodiny a 3 současní operátoři přijdou o část tržeb a zisku. Mi je naprosto jedno, komu platím, ale není mi jedno, kolik platím (za stejnou službu – volání).
Naposledy upravil radim dne 11. 1. 2007 08:50, celkově upraveno 2
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků