Vodafone - 30denní záruka spokojenosti.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 12. 2006 12:10

Zdravím vás,
jaké máte někdo zkušenosti s touto nabídkou? Rád bych vrátil telefon v rámci této záruky spokojenosti a každý se rozchází v názoru jakým způsobem to proběhne. Jeden říká, že si můžu vybrat jiný telefon plus minus 500korun bez doplatku, další, že mi bude vrácena ta částka za telefon kterou jsem platil a bude zrušeny úvazek a třetí, že mi bude vrácena rozdílová částka telefonu a tarif zůstane. Tak bych se rád zeptal na reálnou zkušenost, bo teď vážně nevím.
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lubi81 19. 12. 2006 12:28

já jsem takhle vzal SIMky na celou rodinu, když měli tu akci "první paušál neplatíte". Měsíc jsem volal, pak požádal o zrušení v téhle 30ti denní lhůtě.. :-) a bez problémů. Pokud se nic nezměnilo, určitě lze vrátit telefon a zrušit závazek a vrátí cenu za telefon. Při výměně telefonu si nejsem jistý...
lubi81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 19. 12. 2006 12:34

Hmm, na webu VF také žádné informace...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 12. 2006 13:05

Lubi81: pausal bez uvazku lze zrusit kdykoliv a nejen ve 30ti denni lhute. A hotove to je do 3 prac.dni. Zde jde vylozene o ten telefon.

Goob: kdyby to nemel na webu t-m, tak uz nas ukamenujou:-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radegast 19. 12. 2006 13:15

tommy:-) píše:....Jeden říká, že si můžu vybrat jiný telefon plus minus 500korun bez doplatku....t/quote]

Dobrá blbost. To pak bych si vybral telefon, který chci, pak ale našel a vzal nabídku z telefonem o 500,- levnějším, v záruce spokojenosti jej vrátil, že nejsem spokojen a vzal bych si teda ten vysněný, o 500,- dražší a bez doplatku. Dobře :hm , přemýšlejte :!:
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 19. 12. 2006 13:43

goob: Opravdu ne?? A co tady ??
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 12. 2006 13:56

Diky, tedy vyreseno.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 19. 12. 2006 18:21

tommy:-): Kdyby sis náhodou vrácení telefonu rozmyslel a aktuální cena telefonu v ceníku VF je nižší než cena, za kterou jsi jej kupoval, máš do 30 dní též možnost využít nároku na vyplacení tohoto rozdílu na prodejně. Tuto vychytávku (o které mnozí nevědí) chápu jako usnadnění využití Záruky spokojenosti - jakoby vrácení zakoupeného telefonu a následnou koupi stejného modelu za aktuální cenu, jen při použití té vychytávky se neprodlouží původní 6-měsíční úvazek (alespoň v to doufám, potvrdit budu moci za 3 měsíce) ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 12. 2006 23:14

Neser:O tom vim. Objednal jsem v630 za 1577 a kdyz prisel, uz byl za 977 (1800nabito). No tak jsem to prevzal a do peti hodin mi dali 600 slevu do faktury.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 20. 12. 2006 00:05

esquire: Hmm, zkoušel jsem to najít pomocí Hledat a po pěti minutách jsem se na to vyprdl :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 20. 12. 2006 00:17

goob: Jde to i za pár sekund. Já jsem napsal do adresního řádku Firefoxu g záruka spokojenosti site:vodafone.cz a bylo to ;-)
I na přímo na webu http://www.vodafone.cz to při zadání řetězce záruka spokojenosti najde hned.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý