Vodafone nasadil parohy O2 a T-M

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 5. 12. 2006 21:41

goob píše:P.S.: Mám telefon od roku 1997 a telefon jsem neztratil ani jednou../quote]


Tak to jsme na tom stejně. Jen SIM jsem již několikrát vyměnil a vždy zdarma (asi dvakrát platila banka).
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 5. 12. 2006 21:43

Thom: To jsem popletl a špatně napsal. Když Ti ho ukradnou, máš takovou možnost, když ztratíš, tak máš smůlu. Já mám telefon ale k volání, SMS a dalším službám a nemám důvod ho ztrácet, víš? 9 let ho každý den u sebe a doposud jsem ho neztratil.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 5. 12. 2006 21:52

goob: Taky jsem ještě telefon neztratil, ale stát se může, a to i tobě. Takže tím přesvědčením, že ti dosud telefon neukradli nebo jsi ho neztratil, bych se neoháněl, protože se to může stát třeba hned zítra. A hrdost na předvolbu 603, to už je opravdu vrchol. :D

Mimochodem sestřenici minulý týden ukradli telefon s paušálem O2 a SIMku jí na prodejně dali novou zdarma, takže bych to s těmi placenými výměnami tak nehrotil. :wink:
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 5. 12. 2006 22:02

goob: Já taky ne. Ale nejenže nevím, co tvůj příspěvek má společného s tématem, ale dokonce ani s mým příspěvkem ... obhajuju snad ty, co zabordelej simku, kterou asi nosej v peněžence či bůhvíkde?
Na druhou stranu, pokud chodíš do hospody nebo sportuješ, ztratit ho můžeš, i když ho máš k volání, SMS a dalším službám 9 let :roll:
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thomyy 5. 12. 2006 22:22

esquire: Ale oni se bavili o výměně SIM u TM a ne u O2... :)
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 5. 12. 2006 22:30

Thomyy: Já vím, ale u O2 je jinak situace s výměnami SIM přece podobná ne??
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod just.in® 5. 12. 2006 22:44

to mi neprijde jako falesny sob:-) O2 take vymenuje simky zdarma, protoze jim doslo, ze je to pro ne jednodussi nez to, ze zakaznik prejde na o2kartu (u O2 vymeni sim za o2kartovou) a pak se treba uz na tarif nevrati :-)
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod Thomyy 5. 12. 2006 23:18

esquire: Přesně, jak psal just.in® : Výměna ztracené sim u O2 je zdarma...(Jen nevím, po jaké době)
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 5. 12. 2006 23:22

Thomyy: Standartně zdarma není, stojí 380 Kč bez daně. Zdarma je jen výměna vadné karty. Ale je to spíš o přístupu konzultanta.

Edit: A kuafix už tady řešte jenom ty parohy :oboze
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 5. 12. 2006 23:44

to M@tezz už dávno (cca 6 stránek) není tato diskuze o tématu, ale o zamilovanosti do "svého" opa. ;-)
-use your brain-
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 6. 12. 2006 00:02

k tematu: reklama je vtipna do doby, kdy nepresahuje meze slusneho chovani a etiky obecne, nicmene i prvni nasazovani parohu jsem dokazal pochopit, pral jsem si, aby se o2 a tm nechali vyprovokovat ke vzajemnym naschvalum, ovsem v mezich normy. a my, zakaznici bychom se slusne pobavili


jinak uz radeji mlcim, protoze koukam, ze vyjadrovat se zde k danemu tematu neni zrovna "in". ze vas to HIP HAP HOP porad bavi.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AiR 6. 12. 2006 00:14

http://mobil.idnes.cz/t-mobile-chce-sundat-parohy-hrube-poskozuji-jeho-prava-p1g-/mob_operatori.asp?c=A061205_155913_mob_operatori_hro

tak to jsem čekal :roll:
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tom_82 6. 12. 2006 01:14

S prominutím musím naplno a od srdce konstatovat, že se Vodafone chová jako tlupa hovad. Začínají mi stejným způsobem lézt na nervy, jako Paroubek - ten také zacházel až tak daleko, až se preference jeho strany propadly a u veřejnosti není označován dvakrát slušně a mile... Tento operátor mi začal vadit už asi před dvěmi či třemi lety, když se korpulentní slečny v červených "hábitech" snažily nacpat můj nákup do tašek od Oskaru.

Kdyby měl Vodafone skutečně KVALITNÍ POKRYTÍ - ne jen ve velkých městech .... a kdyby měl to pokrytí KVALITNÍ i v budovách - v čemž hodně zaostává (!), nýnější reklamu bych nekritizoval až tak ostře. Bohužel mi však nesnesitelným způsobem vadí, že se utrácejí peníze za nesmysly a trapné ponižování (PAROHY) místo zkvalitňování služeb a signálu (např. kvalitnější pokrytí v budovách a malých obcích; Vodafone-info automaticky na všech SIM kartách jako "základ").

Zejména SIGNÁL by Vodafonu pomohl nejvíc (!!!), parohy, kopyta či podobné věci jsou absolutně k ničemu, když není dostatečný signál tam, kde by si ho většina přála!! Zatím si ty parohy můžou nasadit sami! :!: Celá situace na mne působí asi podobným způsobem, jako kdyby se opelíchané kuře vysmívalo pávovi. Přitom je na oko zřejmé, kdo má kvalitnější "pokrytí" (peří) a od koho můžeme co čekat...

PS: Vodafone jsem využíval zhruba rok a půl - až do doby, kdy jsem zjistil, že jako obchodní zástupce nemám signál tam, kde potřebuji!! :?
Naposledy upravil Tom_82 dne 6. 12. 2006 01:29, celkově upraveno 1
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod goob 6. 12. 2006 01:24

AiR: No, jen se zeptám. Kdyby Ti někdo tímto způsobem překrýval Tvoje reklamy a tím je nějak měnil, nevadilo by Ti to?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 6. 12. 2006 07:48

Tom_82: pro pána krále, tak jestli na tebe bude někdo reagovat, už tu budem mít i diskuzi o tom, kdo má lepší signál! :shock: :tleskani
Thom
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků