T-Mobile - MMS hlasový kurýr

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 22. 11. 2006 23:58

Zdravím, znáte to někdo? Případně používáte?

Služba MMS hlasový kurýr vám prostřednictvím MMS zprávy doručí zdarma hlasové vzkazy od volajících, kteří vás nemohli zastihnout.
Pokud právě hovoříte, jste mimo signál, nezvedáte telefon nebo ho máte vypnutý, vybídne kurýr volajícího, aby vám zanechal vzkaz. Ten je okamžitě zaslán na váš mobilní telefon prostřednictvím MMS zprávy.


edit: pro volajícího je to stejné jako když se dovolá do hlasové schránky (hovor platí), příjemce dostane MMS se záznamem (neplatí). Tak je to vlastně výhodné jen pro příjemce, škoda. Jinak to funguje. Aktivace na t-zones proběhla okamžitě.
R.

//ales76: Upraven název vlákna
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 23. 11. 2006 00:58

spis zajimave hlavne pro lidi, kteří nemaji mobilebox s bezplatnym volanim do hlasovky, ze je to nic nestoji. jinak urcite fajn je to, ze zaznam je v pameti a nemusi se pro nej nekam volat. mimochodem, jde to i na twistu?
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pavlek 23. 11. 2006 01:30

jop, jde
Pavlek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 23. 11. 2006 02:14

A to se kurýr zapne automaticky nebo to řekne, že je volaný mimo signál, ale že mu můžeš nechat vzkaz. Dost lidí totiž štve, že se nedovolají, ale zaplatí za to, protože se záznamníkem mluvit nechtějí (většina lidí to ani neumí :-))
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 11. 2006 07:14

Goob: bohužel to funguje jako hlasovka. Volající nemá možnost výběru, tady by mohl t-mobile zapracovat. Příjemné je, že to máš v telefonu a můžeš si to poslechnou víckrát (adresa, tel. číslo atd.) a nic tě to nestojí. Lepší jak hlasová schránka to je, ale škoda toho, že volající platí.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 23. 11. 2006 13:51

No kdyby volající neplatil, tak by se to pravděpodobně začalo zneužívat pro "offline" telefonování.
Jak bylo ale řečeno - rozhodně by měl mít volající možnost volby, zda chce placeně zanechat vzkaz a nebo zdarma zavěsit.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 23. 11. 2006 14:16

Platit by měl ten, kdo si aktivuje kurýra (záznamník). Když si to aktivuji, potřebuji to a proto zaplatím. Ten co volá, nepotřebuje mluvit se záznamníkem, proto by platit neměl. Jen nevím, jestli se toho dočkáme.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 23. 11. 2006 15:14

A ono to opravdu nedá na vybranou? To pro volajícího nebyli schopni v TMO odbourat tu nejpodstatnější nevýhodu hlasovky? :oboze Ale dobře, že tu službu představili, kdyby tu byl ještě Oskar tak se do roka a do dne dočkáme jeho o dost vylepšené verze :mrgreen: Uvidíme co na to VF (ikdyž, popravdě, nijak výrazně mi tahle služba nechybí :wink:)

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 23. 11. 2006 15:17

to asi tezko :-( jsou dane propojovaci poplatky a tak to proste je, hovor se do hlasovky spoji a je to... maximalne to omezit, kdyz zavola z vlastni site spojit, z jine zdarma ohlasit nedostupnost, coz je bestialni:-)

neser: no, O2 ma taky offline hovory zdarma a nezneuziva se to. lidi jsou na to líní :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 23. 11. 2006 15:22

Tak ale hlášky jako "volaný účastník je nedostupný" a tak snad placené nejsou, ne? Mezi opy možná, ale taky o tom celkem pochybuji. Udělala by se hláška "volaný účastník je nedostupný, pro zaslání vzkazu stiskněte 1" a je to. Ale to jsem asi moc velký utopista co se týče našich opů :roll: Protože, kdyby to takhle chtěli udělat, bylo by to už dávno v provozu...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 24. 11. 2006 14:30

Já Osobně: No tak "volaný účastník není dostupný" je samozřejmě zdarma. To už by byl vrchol, kdyby si účtovali i tohle.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majk 24. 11. 2006 14:39

Zekon píše:Platit by měl ten, kdo si aktivuje kurýra (záznamník). Když si to aktivuji, potřebuji to a proto zaplatím. a/quote]


To je sice pěkný, ale jak zabráníš zneužití ze strany volajícího? To by bylo lidí najednou bez kreditu a s mnohatisícovými fakturami, že? :pozor2 :D
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 24. 11. 2006 14:44

tak to funguje slusne... chodi to hned a hlavne ten hlas, ktery je pri dovolani do kuryra je dost prijemny nez hlasovka. je to spis mms kuryrka :mrgreen:
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zekon 24. 11. 2006 18:07

Majk: nějak nechápu, jak to myslíš. Přece nebudu jen tak volat někomu kdo má "záznamník" aby platil a já se smál. Nakonec v dobách EuroTelu se platil i příchozí hovor cca deseti korunama. Jinak by to šlo ošetřit třeba max. pěti hovorama z jednoho čísla. Ale to řešit nebudem. Pro toho kdo poutřebuje záznamník je kurýr lepší. Už jen pro to, že záznam zůstane v telefonu.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 24. 11. 2006 18:11

Taková funkce by mi u O2 bodla :)
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků