Umí Vodafone GSM 900 ???

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petan 19. 11. 2006 14:24

Umí Vodafone GSM 900 ??? Potřebuju dát simku Vodafonu do starý Motoroly... Vim že kdysi Oskar na starých telefonech nešel právě kvůli gsm. Tak jak je to ted???
Petan
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 19. 11. 2006 14:28

Vodafone píše:Pro používání našich služeb potřebujete telefon, který pracuje jak na frekvenci 1800 MHz, tak na frekvenci 900 MHz. Pokud takový telefon máte, je třeba ho "oživit". Jednoduše do něj vložíte svou SIM kartu. /quote]
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petan 19. 11. 2006 14:35

Díky moc
Petan
Junior

Odeslat příspěvekod goob 19. 11. 2006 15:04

Záleží, kde takový telefon používáš. Pokud je to v Praze, tak si ani neškrtneš, protože celá Praha krom metra je pokryta signálem na 1800 MHz. Na většině území mimo Prahu to s neduálním telefonem ale půjde (pokud nebude blokovaný pro T-M nebo O2).
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 11. 2006 15:31

presne tak, stejne tak krome Prahy i vetsina Brna ma pouze 1800. oskar dostal totiz licenci na 1800sit puvodne;-) ostatni mesta jsou uz v poho 900kova, takze alešova informace nebyla přesná
Naposledy upravil tommy:-) dne 19. 11. 2006 15:32, celkově upraveno 1
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 19. 11. 2006 15:31

Ukažte mi telefon, který v této době není minimálně duální když už teď většina má 900/1800/1900 Mhz a další část mívá ještě 2100 (UMTS) a 850 Mhz
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 19. 11. 2006 15:34

ondrej.peroutka: jasne mluvil uzivatel o stare Motorole! Proto se asi ptal, ne? Tve prispevky by sis mel nejdrive promyslet. divil by ses, kolik lidi ma jeste treba Nokii 5110, ktera dualni neni taktez. V Praze se s ni dovolas jen v metru:c)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 19. 11. 2006 22:11

tommy: Spousta lidí vůbec tento fakt, že v Pze je VF jen na 1800 MHz, ani netuší. Kamarádovi jsem takto půjčil starou 5110ku, aby si do ní prozatímně strčil SIM T-Mobilu, kterou si nově pořídil. Pak mi po čase píše, že se ten telefon asi rozbil, protože si do něj dal VF, když byl na chatě a po příjezdu do Phy mu přestal fungovat :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý