Vodafone - vánoční nabídka - co na ni říkáte?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tocy 1. 11. 2006 11:26

Uvažuju, že přejdu z Vodafone karty na paušál Nabito 100. Je tam ten dárek 595 Kč. Ale píše se, že nabídka platí jen pro nové zákazníky. Znamená to, že bych si musel pořídit novou simku s novým číslem?
tocy
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 1. 11. 2006 11:28

Šumící tráva: Tak v tom případě se již při druhé změně tarifu platí 95,20 Kč, proto ti to nedovolilo změnit na divošku.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 11:34

esquire píše:Šumící tráva: Tak v tom případě se již při druhé změně tarifu platí 95,20 Kč, proto ti to nedovolilo změnit na divošku.n/quote]


já myslel že to je pro všechny zadara i pro ty kteří měli změnu :( do pr**** sem si to změnil kvůli bývalé na Supr kartu a ted tohle :( to se mi to "vyplatilo" :mrgreen:
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 11:35

Tak jsem si v internet. samoobsluze taky změníl tarif na divokou a za asi pět minut už mi přišla sms že změněno.
Zadal jsem aktivace a nastavení služeb a tam pod Zvýhodněné služby je možnost Program dvojka.
Já ji ještě nenastavil,ale předpokládám že to půjde.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 1. 11. 2006 11:39

Šumící tráva: A teď jsi měl super kartu nebo už zase změněnou na klasickou?? Protože v případě, že jsi měl super kartu, tak to převedou na divošku automaticky. Jinak se druhá a další a změna tarifu už platí.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 11:39

Šumící tráva: s ženskejma sou jen problémy..., to užs moh zůstat na Supru a teď bys měl Divošku samo...

Oskarák: půjde, já už mám Dvojku nastavenou.
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 1. 11. 2006 11:43

Vlk píše:Je to v sekci Moje služby-Aktivace a nastavení služeb-Zvýhodněné služby

u/quote]


Dík, už jsem to našel :-)
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 11:44

2 esquire a vlk..šel sem zpět na normální vodafon kartu..to sem debil :oboze to se mi vyplatí spíš koupit novou předplacenku než platit95kč..
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 1. 11. 2006 11:46

Šumící tráva: K nové kartě navíc dostaneš 300 Kč kredit zdarma při prvním dobití. A divoška stojí jinak 200 Kč.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 11:49

esquire píše:Šumící tráva: K nové kartě navíc dostaneš 300 Kč kredit zdarma při prvním dobití. A divoška stojí jinak 200 Kč. /quote]


no asi to tak udělám..je to rozhodně lepší než platit95kč..akorát ta změna čísla mě s***
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 1. 11. 2006 11:53

Šumící tráva: No jo, tak si musíš rozmyslet, jestli radši zaplatíš 95 Kč, nebo změníš číslo. Osobně si myslím, že ten poplatek je stravitelný oproti změně čísla, ale je to na tobě.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 12:24

No těch 300,- není k zahození.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod Goodbody 1. 11. 2006 12:40

Explicitne jsem se na infolince ptal a bonus 300,- bych mel udajne dostat i pri dobiti po zmene vodafonekarty na divokou.
Goodbody
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 12:45

No tak jestli je to na 100 %, tak to je velmi dobrá zpráva.
Asi tam taky zkusím zavolat.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 12:57

Tak jsem teď volal na infolinku a řekli mi že ten bonus 300,- dostanou jen nové karty aktivované po 1.11. Pro stávající,převedené na divokou to prý neplatí.
Tak teď nevím. Máte někdo jinou informaci ?
Oskarák
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků