Vodafone - vánoční nabídka - co na ni říkáte?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tschuba 1. 11. 2006 09:31

Nezustava ale muzes to doaktivovat
Splnil se mi sen...

Bosh - Alcatel - N6610 - SE T630 - SE W800i - NE61 - SAM U600 - HTC S710 - MOT V8 - HTC TYTNII - SE V640 - NE51 - NE61i - LG KU990 - NN95 8GB - SAM U900 - NE90
tschuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 09:31

Na webu je: "Máme pro vás připravený i nový předplacený tarif Vodafone divoká karta s výhodným voláním do naší sítě a dalšími benefity." Tak snad těmi benefity myslí dvojku...
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 1. 11. 2006 09:33

Vlk píše:Tam se píše: "Program dvojka... zůstává." Z toho jsem pochpil, že zůstává těm, co měli Super, ostatním těžko, když to nemohli mít. Ale jdu se mrknout na web VF, jak to je.b/quote]

Hledal jsem na webu VF také něco o programu dvojka u divoké karty, ale nic jsem nenašel.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 09:51

Tak jsem úspěšně přešel na Divošku a Dvojka tam fakt je.
:D :idea: :mrgreen:
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod radim 1. 11. 2006 09:53

Měnil jsem standardní vdfkartu dneska na divošku a ve službách mám Program dvojka. Jde v pohodě nastavit.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod Well-being 1. 11. 2006 09:55

Vlk píše:Tak jsem úspěšně přešel na Divošku a Dvojka tam fakt je.
:D :idea: :mrgreen:e/quote]

Kdoví proč se s tím VF nepochlubí na svém webu? Žeby spekuloval a chtěl ušetřit?
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod SmartBOY 1. 11. 2006 10:01

Tak panove, snad konec diskuzi na jiz 15.strance :o) Overoval jsem si informaci na infolince, sluzba Dvojka a Vikendove volani a SMS jdou doaktivovat k soucasne nabizene Divoke karte za stejnych poodminek jako u Super karty.
Naposledy upravil SmartBOY dne 1. 11. 2006 10:01, celkově upraveno 1
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 10:01

Asi jo.
Ještě jim to trochu hapruje, mají tam 2x "Aktivace balíčků" a linky těch balíčků vedou na info o staré kartě, ale to jim odpouštím.
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 10:23

Tak jsem teď volal na infolinku s dotazem přechodu ze standartní Vodafonkarty na divokou.
Přechod je bez problémů možný,je zdarma.
Na dotaz jestli při přechodu ze standartí karty na divokou budu moci užívat - dvojku, řekli že ano,včetně dalších balíčků,zkrátka vše co divoká karta nabízí.
Na dotaz zda je tam nějaká nevýhoda oproti standartní kartě mi řekli že ne,jsou jen výhody (levnější volání do vlastní sítě a balíčky).
Taky jsem se dozvěděl že standartní kartu již v nabídce mít nebudou.Budou nabízet jen Divokou kartu.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod traveller 1. 11. 2006 10:43

radim píše:Měnil jsem standardní vdfkartu dneska na divošku a ve službách mám Program dvojka. Jde v pohodě nastavit.s/quote]

Já tedy převáděl asi 4 VF karty na Divoké a ani v jedné nemám možnost nastavit v internetové samoobsluze Dvojku (jen víkendové volání a SMS balíček). Takže nevím....
traveller
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 10:51

Je to v sekci Moje služby-Aktivace a nastavení služeb-Zvýhodněné služby

A ten převod na Divošku chvíli trvá.
Naposledy upravil Vlk dne 1. 11. 2006 10:58, celkově upraveno 1
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod Oskarák 1. 11. 2006 10:57

Jestli máte čas zkuste zavolat na operátora,proč tam tu dvojku nemáte.To by mně taky fakt dost zajímalo.
Jinak ten co mně informoval na Vodlince se jmenoval Doubrava.
Oskarák
Junior

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 11:20

ted sem chtěl přejít na divokou a napsalo mi to že mám malý kredit... (asi 70kč mám)
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 11:22

Já mám 53,41 Kč a nebyl problém...
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 11:25

Vlk píše:Já mám 53,41 Kč a nebyl problém...m/quote]

jestli to nebude tím že už sem jednou přešel na Super kartu a pak zpátky.. píše mi-Je nám líto, ale pro změnu tarifu ted zrovna nemáte dost kreditu. Dobijte si ho prosím a zkuste to znovu. Děkujeme :eh
Naposledy upravil Šumící tráva dne 1. 11. 2006 11:29, celkově upraveno 1
Šumící tráva
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka