Vodafone - vánoční nabídka - co na ni říkáte?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek.P 31. 10. 2006 22:12

...od kdy vubec probehne zmena tarifu na karte? Ma smysl menit dnes tarif? Byla by skoda prijit o program dvojka.... Co kdyz ji opravdu ziska jen ten, kdo ma nyni super kartu?
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 31. 10. 2006 22:14

No, já si dal změnu na Super včera a zatím nic, možná to už stopli. A kdo získá dvojku, to brzy zjistíme.
Vlk
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 31. 10. 2006 22:34

Mirek.P: Už jsem to psal několikrát. Program dvojka, balíček SMS a Nonstop víkend bude možné využívat i na divoké kartě pro všechny, nikoli jen pro ty, co teď mají super kartu.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 31. 10. 2006 22:37

Fíla: Jaká spekulace?? Z oficiálního vyjádření VF jasně vyplývá, že všechny doplňkové služby budou zachovány i na divoké kartě.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 31. 10. 2006 22:49

esquire: Souhlas. Prezentace z tiskovky na str. 16 uvádí program dvojka a Balíček Nonstop víkend a SMS jako vlastnost Divoké karty. Není tam ani zmínka, že by člověk předtím musel mít Vodafone Super kartu.

Mimochodem, kdo poslouchal začátek tiskovky, tak jistě slyšel, že Vodafone nechce jít cestou různých háčků a poznámek pod čarou (velmi úspěšně aplikují zbylí dva operátoři). Tak nevím, proč hledat háček v tomto. Samozřejmě zítra bude 100% jasno.
Naposledy upravil pan Y. dne 31. 10. 2006 22:52, celkově upraveno 1
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 31. 10. 2006 22:51

presne tak, žádní falešní sobi;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 31. 10. 2006 22:52

Exactly ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 31. 10. 2006 23:04

neser: Ano, vycházím celou dobu z této prezentace, ale někteří se mi neustále snaží dokázat, že nemám pravdu.

Fíla: Nevím, co zde řeší. Zřejmě si tu jen já a pár dalších přečetlo prezentaci z tiskovky, ostatní jen spekulují a vymýšlí nereálné věci.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 1. 11. 2006 07:18

Koukal jsem do Sámošky a už jsem tam měl volbu Změna na divokou kartu. Kliknul jsem, chvíli to trvalo a už zDivočela :-) Nonstop víkend a SMS balíček tu je, Dvojka taky :D

Mimochodem, nevíte, jestli Vodafone uvolní novou předvolbu? Jestli chtějí nalákat lidi, tak by mohli i na nová čísla a ty staré předvolby už jsou dost vybrané :-(
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 1. 11. 2006 08:19

Myslím, že důvod, proč majitelé standardních vdfkaret budou muset na divošku přejít z vlastní iniciativy, je velmi prostý: peníze. Proč by to převáděli všem automaticky ode dneška? Víte, o kolik tržeb by zbytečně přišli? Většina standardů bude dál volat za 3,57 Kč/min., protože ani nebudou vědět, že nějaká divoška existuje a že se na ni dá přejít. A budou tak volat několik dnů, týdnů a měsíců a některým zůstane standard rok nebo nafurt. A z každé minuty takového člověka bude mít VDF padoš navíc. Při počtu minut, který nebude malý, už to hodí pěkný balík.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod traveller 1. 11. 2006 08:50

Tak jsem mrknul do sámošky a moje volba na Super VF kartu neproběhla. Takže jsem ani nemohl nastavit Dvojku. Už je tam ale tlačítko na divokou kartu... jdu to předělat všem u nás v rodině.
traveller
Junior

Odeslat příspěvekod Šumící tráva 1. 11. 2006 08:54

škoda že neslevnili radši SMS..2,38 se mi zdá hodně..není náká předplacenka s levnějšími SMS? Nemyslím v rámci nákých balíčků ale už v základu...
Šumící tráva
Junior

Odeslat příspěvekod Hangars 1. 11. 2006 09:08

Šumící tráva: U VF ne! Ale u TM Twist SMS a u O2 karta TXT.
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SmartBOY 1. 11. 2006 09:13

No ale co teprv Twist SMS+ anebo Twist Premium! ;o)
SmartBOY (KIN.G) // Take it easy. :o)
SmartBOY
Junior

Odeslat příspěvekod Vlk 1. 11. 2006 09:28

neser píše:esquire: Souhlas. Prezentace z tiskovky na str. 16 uvádí program dvojka a Balíček Nonstop víkend a SMS jako vlastnost Divoké karty. Není tam ani zmínka, že by člověk předtím musel mít Vodafone Super kartu.

Mimochodem, kdo poslouchal začátek tiskovky, tak jistě slyšel, že Vodafone nechce jít cestou různých háčků a poznámek pod čarou (velmi úspěšně aplikují zbylí dva operátoři). Tak nevím, proč hledat háček v tomto. Samozřejmě zítra bude 100% jasno.o/quote]

Tam se píše: "Program dvojka... zůstává." Z toho jsem pochpil, že zůstává těm, co měli Super, ostatním těžko, když to nemohli mít. Ale jdu se mrknout na web VF, jak to je.
Vlk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka