O2: tarify Pohoda a Pohoda Simple

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod havros 21. 11. 2007 18:40

Řeším problém..
Faktury pro tarif O2 Pohoda chodí stále na jméno mé matky, přestože jsem už nějaký pátek plnoletý. Dnes jsem byl v O2, kde mi bylo řečeno, že je nutné změnit smlouvu. To by nebyl až takový problém, kdybych neměl tarif aktivovaný před květnem 2005, tudíž na dobu neurčitou. Slečna mi tvrdila, že bych o tuto výhodu přišel. Neřešil jste někdo podobnou situaci nebo nevíte o tomto něco víc? :)
Budu rád za každou informaci.
BTW. Kdyby se našel nějaký pracovník O2, který by takovou změnu mohl provést, nechť mě prosím kontaktuje pomocí SZ 8)
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WalkerCZ 3. 10. 2008 11:05

Nazdar lidi,

mám na vás jeden dotaz. Mám tarif O2 Pohoda a uzavíral jsem ho přad 4 rokama. Nemáte někdo podmínky k tomuhle tarifu. Nebo mě spíš zajímá, jestli je omezen věkem. Jistý si jsem jen tím, že při prodlužování nemusí být potvrzení o studiu. Kdyby jste někdo věděl co a jak, byl bych vděčný za každou informaci. Díky
WalkerCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 10. 2008 11:20

To je prosté, pokud byl aktivován do 30.dubna 2005, pak jde o tzv. věčnou Pohodu na dobu neurčitou. Potřeba o studiu netřeba a určitě bych si ho nechal a neměnil.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WalkerCZ 3. 10. 2008 11:41

Nazdar,

díky za info. nějak tak jsem si to myslel, ale nebyl jsem si jistý. Doufám, že při prodlužování bude všechno v pohodě a nebudou mi chtít nic vnutit.

Zatím
WalkerCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 3. 10. 2008 11:44

A o jakém prodlužování je řeč?
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 10. 2008 11:46

zřejmě o prodlužování se zvýhodněným telefonem ;)

WalkerCZ: dělají pár lidem problémy, kdyžtak to zkus v jiné prodejně, nebo přes prodejní linku a nenech se odbýt.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 17. 11. 2008 11:19

Ahoj, chtel jsem se zeptat na jednu vec. V soucasne dobe mam tarif O2 Pohoda, ke kteremu jsem pred v prosinci 2006 vzal SE K750i s minimalnim plnenim 200Kc. Ted jsem byl na prodejne a prodavac mi nabizel podepsani smlouvy na dalsi 2 roky uz ted (ne az po vyprseni soucasne smlouvy - tedy prosinec 2008). Udajne to jde uz pul roku pred vyprsenim. Mohu k tomu opet vzit telefon uz ted (a ne az v prosinci)? Nebo smlouvu podepisu ted a mobil si dostanu az v prosinci? Diky moc.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 17. 11. 2008 11:33

Vzít telefon a prodloužit smlouvu můžeš hned. Jde to půl roku před koncem smlouvy. Akorát smlouva se ti prodlouží i o tu dobu, o kterou jsi to zkrátil. Tedy zase do prosince 2010.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ponak 14. 9. 2009 17:50

Vyvstal mi malinko problém...
Je možné, že když jsem uzavřel smlouvu s dotovaným telefonem na 24 měsíců a na smlouvě (teda spíš žádosti) je zaškrtlá kolonka "Mobil+ a dotovaný tarif" a za tím uvedeno tarif O2 Pohoda, že by se tím prodloužil na 24 měsíců i tento tarif? Někteří operátoři O2 tvrdí, že ano, někteří, že ne.
Smlouvu jsem prodlužoval přes obchodní linku O2, kde mě ubezpečovali, že potvrzení o studiu nebudu už muset 24 měsíců dokládat...
Tak abych věděl na čem jsem... :-)
ponak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misak.nb 14. 10. 2010 18:11

Zdravím mám tarif O2 Pohoda aktivovaný k září 2006, dnes mi přišla SMS od opa že byl tarif změněn na O2 SMS, víte někdo jaké byly podmínky tarifu, kdysi mi operátor tvrdil, že nemusím dokládat potvrzení o studiu. V podmínkách to nyní nemůžu nalézt. Myslíte, že mám právo na prodloužení Pohody nebo operátor jedná v souladu s podmínkami nebo to prostě zkouší? Zkoušel jsem volat na infolinku, ale snažili se mi tvrdit, že s Pohodou už mám smůlu...
misak.nb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ev 6. 2. 2011 12:14

Používáte někdo ještě tarif Pohoda forewer?
Mám ho již více než 6 let a O2 už mě začíná štvát. MMP, nemožnost sledovat čerpání volných jednotek, nastavení stropu pro volání. Uvažuji, že přejdu k VDF - limitovaný tarif za 497,-Kč. Provolám cca 100 minut měsíčně, 50 SMS, a pro kontrolu e-mailu využívám internet v mobilu.
Zajímaly by mě vaše názory, zda je tarif Pohoda ještě stále tak výhodný , jako byl cca před 4 lety.
Ev
Junior

Odeslat příspěvekod markwy 6. 2. 2011 13:34

Používám, ale v současné době uvažuju o přechodu na Studenta na míru. Pohoda je fajn, ale má poměrně vysokou cenu za sms a minuty nad rámec tarifu.
markwy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 2. 2012 14:41

Stará Pohoda hlavně od 1.3. mění své podmínky k horšímu. Také O2 v dopise nabízí její vypovězení.

Naštěstí je to dnes už mrtvý tarif i díky ČD tarifům..
Přílohy
o2.jpg
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zibo 5. 2. 2012 11:57

teď jsem tam volal a chtějí doplatek 1300,- když smlouvu zruším před 15.4. kdy mi ma oficialně končit. To je u nich bez sankce....
zibo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 2. 2012 20:17

Tak to dotyčný asi nepochopil, určitě vypovědět bezplatně půjde, pokud se tě týká změna. Ale zda to má smysl před dubnem je otázkou..
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků