Zlomyslným volání bude konec !

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Valherru 30. 6. 2005 10:29

sarkanik píše:
gorge_No1 píše:
XXTeens píše:Policie Ti přímo nic zjistit nemůže, jen soud či policejní prezidium.i/quote]

kecáš hlouposti. dělá to Policie ČR! /quote]

Nicmene pouze s povolenim soudu!!!

No Policie to docela řeší, stačí tam zajít a podat trestní oznámení na neznámého pachatele a pokud je číslo někde registrovaný, do měsíce :lol: máš pachatele... Ale pokud to nejni vyloženě vyhrožování, tak ti u výslechu hlavu nutrhnou...se spíš ještě pobavíte... :wink:
Valherru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 30. 6. 2005 23:17

no jo, jenomze problem je v tom, ze ve vetsine pripadu cislo neni nikde registrovano, tudiz je to predplacenka a vypatrat pachatele je velice slozite, ne-li nemozne... :pozor2
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Majk 30. 6. 2005 23:46

No, zas tak jednoduchy to s tou policii neni. Zrovna tenhle tejden sem se koukal na publicistickej porad a zrovna tam byl problem, ze nekdo volal naky pani (volal ji kazdej vikend v noci) ze chcipne. Policie si ovsem nema pravo vyzadat od telecomu cislo, protoze se nejedna o trestny cin, ale prestupek. Aby to byl trestny cin, musel by ji vydirat, nebo vyhrozovat nasilim. Tohle se prej da oduvodnit i tak, ze kazdej nekdy umre. Docela sem z toho nemohl.

Ale samozrejme, ze CT nabizi za poplatek tuto sluzbu, kdy cislo zjisti pro klienta. At zije kapitalismus!
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Já Osobně 1. 7. 2005 15:12

labid píše:To je dobrý - Oskar nabízí skrytí čísla zdarma. Pak nabídne za poplatek službu prozrazení onoho číslao/quote]
Takhle to ale mají všichni operátoři :!:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 7. 2005 20:31

Porad lepsi ney oboje ya poplatek :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andre (novy) 2. 7. 2005 10:50

no mozna by nebylo spatny dat na obe tyto sluzby nejaky poplatek, alespon u predplacenek, uvidite ze problemu by dosti ubylo.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 6. 7. 2005 23:43

BY ubylo i kdyby to nebyly predplacenky :)
ja to mam aktivovane ale nevyuzivam to:)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 7. 7. 2005 18:12

gorge_No1 píše:
XXTeens píše:Policie Ti přímo nic zjistit nemůže, jen soud či policejní prezidium.i/quote]

kecáš hlouposti. dělá to Policie ČR! /quote]

Policie ČR ti to nezjistí, jen se soudním povolením
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod tomas.kulda 7. 7. 2005 19:59

Myslím, že když začínaly mobilní sítě, že se platil poplatek za CLIP (zobrazení čísla volajícího) i za CLIR (nezobrazení čísla volanému). Kdyby to opět zavedli, to by ubylo prozváněčů
tomas.kulda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VwENA... 8. 7. 2005 13:13

Asi nechápu... takže když mi budou volat od soudu nebo z kriminálky ze skrytého čísla, já si pošlu SMS na Oskara a ten mi jejich číslo prozradí, chápu to dobře? Zajímavé, ale nevím, nevím....... :hm
VwENA...
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 7. 2005 13:23

Jsou minimálně dvě možnosti, jak zjistit číslo "prozváněče". Nechat si zapnuté přesměrování do hlasovky a nebo na pevnou linku, kde je ISDN - tam se zobrazí i skryté číslo, tedy alespoň před cca 2 lety to šlo :)
Při otravném prozvánění je možné si nechat změnit číslo, operátor by měl vyjít vstříc, Oskar to udělá zdarma v případě, kdy jste si nevzali číslo na přání.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod minolta1 8. 7. 2005 17:49

Kuššš s tema recma, ze se zkryty cislo zobrazi, pokud se nekam presmeruje foun. Nezobrazi se nikdy! At si ho presmerujess treba pres deset telefonu a do hlasovek nebo do auta, proste se nezobrazi. Tak to tak berte!
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod btw 8. 7. 2005 18:57

Minolta: Hele a to je služba sítě, nebo telefonu? Protože v Rusku jsem používal mobilního opa MTS a ikdyž mi volalo skryté číslo, našel jsem ho pak v detailním výpisu.
btw
Junior

Odeslat příspěvekod minolta1 8. 7. 2005 19:03

Tel da pred kazdym spojenim pozadavek, sit bud vyhovi nebo ne (pokud je std cislo zobrazitelny). A facha to jako prepinac - cili stav na siti je prioritni.
minolta1
Trvalý BAN

Předchozí stránka