Roaming Eurotelu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misapu 28. 6. 2005 13:29

Došla mi SMS od Errortelu, že mi zdarma automaticky aktivují roaming od 1.7. (akce Volejte v cizině jako doma), a že to můžu stopnout, když pošlu dneska SMSku. To mě pěkně rozhodili.
1) O prázdninách se budu motat na Pálavě, kde mě klidně vezme operátor A1 a nedoplatím se.
2) Jestli mi naúčtujou ty 3 Kč za SMSku, co jsem musel poslat, abych to zrušil, tak mě na...rou. Takhle to na paušálu nebude chtít kolem poloviny lidí, to může být tak milión zákazníků, a hned mají 2 milióny v kapse.
Už je na čase s Errortelem skončit.

//Zdeněk L.: nadpis editován.
misapu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 6. 2005 14:17

Proč si na Pálavě jednoduše nenastavíte manuální volbu sítě na domácího operátora?

Kvůli třem korunám za SMS skončit s Eurotelem?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod mobilman 28. 6. 2005 14:26

misapu píše:Došla mi SMS od Errortelu, že mi zdarma automaticky aktivují roaming od 1.7. (akce Volejte v cizině jako doma), a že to můžu stopnout, když pošlu dneska SMSku. To mě pěkně rozhodili.
1) O prázdninách se budu motat na Pálavě, kde mě klidně vezme operátor A1 a nedoplatím se.
2) Jestli mi naúčtujou ty 3 Kč za SMSku, co jsem musel poslat, abych to zrušil, tak mě na...rou. Takhle to na paušálu nebude chtít kolem poloviny lidí, to může být tak milión zákazníků, a hned mají 2 milióny v kapse.
Už je na čase s Errortelem skončit.e/quote]

myslite ze by vam to opratori na *11 nezrusili ? volani z telefonu ET je zdarma, stejne tak muzete Eurotel linku volat i z jineho tel. taky zdarma na 800/330011.
zkuste se mrknout treba i do Eurotel-live jestli to nejde zrusit i tam. nevim jaky je rozdil mezi tim vasim roamingem zdarma a obycejnym, ten klasicky roaming mam na vsech svych telefonech a pres Eurotel-live zrusit i znovu zapojit jde.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod misapu 28. 6. 2005 14:40

1) Nelíbí se mi, dávat na zrušení roamingu SMSkou jeden den.
2) Proč mi dávají více placenou službu, o kterou jsem si nezažádal.
3) Nebylo jednodušší dát: pokud chcete zapnout roaming zdarma, pošlete ANO na číslo ......., než dávat pokud nechcete zapnout, pošlete NE na ....

Volbu Síť ručně místo Automaticky mám zapnutou kvůli úspoře energie na baterii, ale pro jistotu stejně jsem ho zrušil. Ale teď si představte ty, co bydlí v pohraničí, o takovém nastavování telefonů vůbec nevědí, jeden den si nepřečtou SMSku, nebo je vůbec nepoužívají, a další den je začne brát roaming.
misapu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majk 28. 6. 2005 15:47

A co to je?
Z akce volejte v cizine jako doma bych si myslel, ze je to z vybranejch zami za cenu vnitrostatnich hovoru ne?
nebo co to je za akci?
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod misapu 28. 6. 2005 18:30

Já si myslím, že mi akorát zapnuli roaming, aniž bych ho chtěl, s tím, že nebudu skládat nějakou zálohu nebo že nebudu zavedení služby platit (pokud to teda něco stojí).
misapu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre (novy) 28. 6. 2005 23:01

no co se tyce Palavy tak tam jsem hodne casto a nikdy se mi nestalo, ze bych chytil jineho operatora, pouzivam OSKAR a EUROTEL, a ani u jednoho se mi nikdy nic takovyho nestalo v cele oblasti Palavy.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Troll(smazano) 28. 6. 2005 23:25

pro mě je to super : před týdnem jsem chtěl aktivovat roaming ,v Eurotelu po mě chtěli volaci jistinu 5000,- a ted mi to aktivujou zdarma
Troll(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ubu 28. 6. 2005 23:36

Odhlásit to nejde, prostě to zapojí všem.
ubu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misapu 29. 6. 2005 08:29

Na kopečku u hradu jsem chytil rakouského operátora A1.
misapu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misapu 29. 6. 2005 08:30

Odhlásit to šlo, ale jenom 28.6., ten den kdy rozesílali tu SMSku, že to od 1.7. zapnou.
misapu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 6. 2005 17:20

misapu píše:Odhlásit to šlo, ale jenom 28.6., ten den kdy rozesílali tu SMSku, že to od 1.7. zapnou.n/quote]

haha... skoro bych z tohodle prispevku mel pocit ze clovek dostane u ET roaming kteryho se nezbavi :))) staci vytocit *11 a roaming vam zase vypnou. neni to zadna povinost to mit aktivni ;-)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 30. 6. 2005 07:15

jo ja nerikam, ze se tam neda chytit zadny jiny operator, ale ceští operatori tam maji silny signal, takze se vam neprepne mobil do roamingu. mam to velice dobre vyzkousene.

Jinak ten roaming u ET jde samozrejme vypnout kdykoliv, je blbost aby nesel vypnout roaming...
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý